pietrowe.pl

Opinie (38) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (38)

Ważny od: 12 kwi 2024
pietrowe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Łóżeczko bardzo ładne, dzieci mówią że wygodne. Mam nadzieję, że okaże się bezpieczne i będziemy cieszyć się nim wiele lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Na plus zdecydowanie wygląd ogólny, wysokość górnej barierki- jest idealna. Śpię spokojnie, że córka nie wypadnie. Barierka nie jest niska ani też zbyt wysoka by tworzyć fortecę. Odjęłam 1 gwiazdkę za detale, które są małym minusem: musiałam przejechać papierem ściernym szczebelki na kantach, by były idealnie gładkie; miejscami łóżeczko było delikatnie niedomalowane lub delikatnie obite, osobiście dałabym gęstsze szczebelki w stelażach pod materac. Na razie są dobre. Mam nadzieję, że jak dzieciaki podrosną to wytrzymają ich ciężar. Zamówiłam dodatkowy prześwit - odległość między piętrami wynosi 100 cm i jest to idealna odległość. Osoba dorosła siedząc na łóżku nie zahacza głową o górny stelaż. Czas oczekiwania długi, ale godziłam się z tym składając zamówienie. Ogólnie polecam. Zamówiłabym ponownie.

Na meble czekałam bardzo długo zamówienie złożyłam na początku lutego a meble przyszły w połowie marca. Przy czym nigdzie przy zamówieniu nie było informacji, że może być tak długo- wszystko w ciągu 7 dni... informacja o tym, że łóżko będzie dostarczone następnego dnia przyszło o godz 12 w nocy, ja w tym czasie już spałam i wiadomość odczytałam rano no nie wiem jak odebrać takie zamówienie jak się nie pracuje z domu... A następnie okazało się przy montażu, że dziury są wywiercone z nieodpowiedniej strony.

Opinie nt. sklepu pietrowe.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry