pietrowe.pl

Opinie (31) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (31)

Ważny od: 12 kwi 2024
pietrowe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Łóżeczko bardzo ładne, dzieci mówią że wygodne. Mam nadzieję, że okaże się bezpieczne i będziemy cieszyć się nim wiele lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Na plus zdecydowanie wygląd ogólny, wysokość górnej barierki- jest idealna. Śpię spokojnie, że córka nie wypadnie. Barierka nie jest niska ani też zbyt wysoka by tworzyć fortecę. Odjęłam 1 gwiazdkę za detale, które są małym minusem: musiałam przejechać papierem ściernym szczebelki na kantach, by były idealnie gładkie; miejscami łóżeczko było delikatnie niedomalowane lub delikatnie obite, osobiście dałabym gęstsze szczebelki w stelażach pod materac. Na razie są dobre. Mam nadzieję, że jak dzieciaki podrosną to wytrzymają ich ciężar. Zamówiłam dodatkowy prześwit - odległość między piętrami wynosi 100 cm i jest to idealna odległość. Osoba dorosła siedząc na łóżku nie zahacza głową o górny stelaż. Czas oczekiwania długi, ale godziłam się z tym składając zamówienie. Ogólnie polecam. Zamówiłabym ponownie.

Na meble czekałam bardzo długo zamówienie złożyłam na początku lutego a meble przyszły w połowie marca. Przy czym nigdzie przy zamówieniu nie było informacji, że może być tak długo- wszystko w ciągu 7 dni... informacja o tym, że łóżko będzie dostarczone następnego dnia przyszło o godz 12 w nocy, ja w tym czasie już spałam i wiadomość odczytałam rano no nie wiem jak odebrać takie zamówienie jak się nie pracuje z domu... A następnie okazało się przy montażu, że dziury są wywiercone z nieodpowiedniej strony.

Opinie nt. sklepu pietrowe.pl

Bardzo ładne łóżeczko

Mebelek jest bardzo dobrej jakości - całość lite drewno. Instrukcja montażu jasna i samodzielne skręcenie jest proste pod warunkiem posiadania wkrętarki i wiertarki(aby nie pękło drewno) - z samym śrubokrętem nie radzę. Parę wymiarów mogłoby być jaśniej wyznaczonych dla osób, które pierwszy raz skręcają meble może stanowić to zagadkę. Dla osób, które nie jeden mebel samodzielnie skręcili - instrukcja jest wystarczająca. Dla przyspieszenia skręcania proponuję oznakowanie elementów - nogi można by ponumerować i opisać w instrukcji - znacząco przyspieszy to skręcanie mebla. Ogólnie łóżeczko jest ładne, solidne, dzieciom się podoba i chętnie na nim śpią - to jest chyba najważniejsze. Cena nie wygórowana. Z czystym sumieniem polecam.
23 kwi 2024
Bardzo polecam 😊 łóżko super, starannie wykonane i solidne. Zamówiliśmy z materacami i z montażem, pan montażysta pełen profesjonalizm 😊 jesteśmy bardzo zadowoleni a dzieci jeszcze bardziej 😉 bardzo bardzo bardzo polecam ❤️
AK
Alina K.
Poznań
Łóżko solidne i estetyczne . Pomylono jeden element drabinki przygotowując dostawę , ale w krótkim czasie następny monter sprawę załatwił .
Polecam każdemu kto ma zamiar kupić pietrowe łóżko dla swoich pociech. Ja jestem mega zadowolona z jakości i wyglądu.
Solidne lozeczko, w miare proste do skręcania. Wszystko byłoby super gdyby nie ten długi czas oczekiwania..

Polecam! Super jakosc

Polecam !!jakosc wykonania lozka jest swietna, zamowilismy biale, z barierkami, dzieciaki są zachwycone😍
23 kwi 2024
Łóżko jest piękne, złożyłam z mężem bez problemu. Jesteśmy bardzo zadowoleni

Wygodne i solidne

Łóżko jest po prostu ładne, wygodne i solidne