sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (708)

Ważny od: 8 lut 2023
sklep.feba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 cze 2023
Strój kąpielowy ładnie się prezentuje, ładnie maskuje brzuszek jeśli ktoś ma trochę nadmiar ciałka.Jakość wykonania jak i sam materiał jest wręcz idealna.Jeśli chodzi o dobór rozmiaru tabelka rozmiarów też jest okej.Ogolnie z zakupu jestem bardzo zadowolona.Cena jest adekwatna do wykonania jakości.Pozdrawiam.
ID
Iwona D.
Iława

13 sty 2024
W moim przypadku rozmiar dostarczonej sukienki był niezgodny z zamówieniem. A to podstawowy błąd sklepu, sprawiający wrażenie"wpychania towaru na siłę" Teraz muszę szukać krawcowej do przeróbki. Przesyłka nie zawierała kwestionariusza zwrotu! Sprytnie!!!

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

Polecam, strój kąpielowy fantastycznie wykonany.
Najlepsza jakość i piękne wzory. Polecam.
Przesyłka bez problemów. Kostium super.
MB
Marcelina B.
Kamienna Gora
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Klientko, Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję i za przyznanie nam najwyższej oceny. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasze stroje kąpielowe przypadły Pani do gustu. W naszej firmie zawsze stawiamy na jakość i satysfakcję klienta, dlatego takie opinie są dla nas niezwykle cenne i motywujące. Z niecierpliwością czekamy na możliwość ponownej realizacji Pani zamówienia w przyszłości. Zespół Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Dziękujemy za pozytywną opinię i przyznanie 5 gwiazdek. Cieszymy się, że nasz kostium kąpielowy spełnił Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że nadal będzie Pani korzystać z naszych produktów w przyszłości. Z poważaniem, Feba

Jakość przede wszystkim

Warto
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Pani Gosiu, Dziękujemy serdecznie za pozytywną ocenę i miłe słowa. Cieszymy się, że jakość naszych strojów kąpielowych spełniła Pani oczekiwania. Dla nas jakość jest absolutnym priorytetem i nieustannie dążymy do doskonalenia naszych produktów, aby zapewnić naszym klientom najlepsze wrażenia. Mamy nadzieję, że będzie Pani z nami na dłużej i że nasze kolejne kolekcje również przypadną Pani do gustu. Pozdrawiamy Zespół Feba
Sklep super! Szybka dostawa, kostiumy przepiękne, rozmiarówka normalna. Jestem mega zadowolona
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię i pięć gwiazdek. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania zarówno pod względem jakości naszych kostiumów kąpielowych, jak i szybkości dostawy. To dla nas ogromna radość słyszeć, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że będzie Pani cieszyć się swoim nowym strojem kąpielowym podczas nadchodzących letnich dni. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie. Zespół Feba

Śliczna piżama

Bardzo fajny materiał. Szybka dostawa. Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziękujemy za Pani ocenę 5 gwiazdek! Nasza misja to zapewnienie klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi, więc to dla nas ogromne wyróżnienie, że Pani jest z nas zadowolona, Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i za przyznanie nam maksymalnej liczby gwiazdek. Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Twoja Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią i pozostawinie 5 gwiazdek. Zespół Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią i pozostawinie 5 gwiazdek. Zachęcam do kolejnych zakupów, Feba