sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (143) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (716)

Ważny od: 8 lut 2023
sklep.feba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 cze 2023
Strój kąpielowy ładnie się prezentuje, ładnie maskuje brzuszek jeśli ktoś ma trochę nadmiar ciałka.Jakość wykonania jak i sam materiał jest wręcz idealna.Jeśli chodzi o dobór rozmiaru tabelka rozmiarów też jest okej.Ogolnie z zakupu jestem bardzo zadowolona.Cena jest adekwatna do wykonania jakości.Pozdrawiam.
ID
Iwona D.
Iława

13 sty 2024
W moim przypadku rozmiar dostarczonej sukienki był niezgodny z zamówieniem. A to podstawowy błąd sklepu, sprawiający wrażenie"wpychania towaru na siłę" Teraz muszę szukać krawcowej do przeróbki. Przesyłka nie zawierała kwestionariusza zwrotu! Sprytnie!!!

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

Piękne, kolorowe, urocze produkty Waszej marki🫶🏻🫶🏻🫶🏻

Wasze produkty są zgodne z opisem . Najwyższa jakoś tkaniny jakie posiadają stroje kąpielowe. Urocze wzory i barwne kolory przyciągają wzrok🫶🏻. Polecam z całego serca ♥️🩷❤️.
25 kwi 2024
Drogi Pani Iwono, Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię i za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania. Staramy się, aby nasze produkty były nie tylko piękne, ale także komfortowe i funkcjonalne. Miło słyszeć, że nasze produkty przyciągają uwagę i są zgodne z opisem. Pani rekomendacja jest dla nas niezmiernie ważna i inspiruje nas do dalszej pracy oraz ciągłego doskonalenia naszych produktów. Mamy nadzieję, że będzie Pani cieszyć się naszymi strojami kąpielowymi podczas wielu nadchodzących okazji. Feba
Szybka realizacja zamówienia. Bardzo dobra jakość strojów kąpielowych
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią oraz za przyznane nam wysokie oceny. Cieszymy się niezmiernie, że proces realizacji zamówienia spełnił Pani oczekiwania i że jakość naszych strojów kąpielowych została tak pozytywnie oceniona. Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom szybkiej i bezproblemowej obsługi oraz oferowanie produktów najwyższej jakości. Pani pozytywny komentarz motywuje nas do dalszego utrzymywania wysokich standardów i ciągłego doskonalenia naszych usług. FEBA
10 mar 2024
Polecam👍
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za polecenie oraz 5 gwiazdkową opinię.
Polecam,wszystko zgodnie z zamówieniem..
9 mar 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i pięć gwiazdek. Cieszymy się, że wszystko było zrealizowane zgodnie z Pani zamówieniem i że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. W naszej firmie stawiamy na najwyższą jakość obsługi oraz zadowolenie klientów, dlatego Pani komentarz jest dla nas niezwykle cenny. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie zealizować zamówienie dla Pani w przyszłości. Feba
9 mar 2024
Dziękujemy serdecznie za przyznanie nam maksymalnej oceny! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zaufanie, jakim nas Pani obdarzyła, wybierając nasze usługi. Każda opinia jest dla nas niezwykle cenna, a pięć gwiazdek to dla nas wyraz uznania, który motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy i nieustannego dążenia do doskonałości.
Bardzo szybka obsługa,biorą pod uwagę prośby.
9 mar 2024
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu i podzielenie się swoimi pozytywnymi wrażeniami z korzystania z naszych usług. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że nasza szybka obsługa spełniła Pani oczekiwania i że uwzględnienie Pani prośb było dla Pani wartością dodaną. Zespół Feba
szybkość i produkty
9 mar 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię oraz maksymalną ocenę.
2 mar 2024
Polecam szczerze 😘
9 mar 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją pozytywną opinią oraz za maksymalną ocenę. Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pani oczekiwania. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, dlatego każda taka opinia jest dla nas niezwykle cenna i motywująca. Feba 😘
2 mar 2024
Wszystko jest ok
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za polecenie oraz 5 gwiazdkową opinię.
Rewelacja jakość ❤️
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie Pani Magdaleno za poświęcenie czasu na napisanie recenzji i przyznanie nam najwyższej oceny. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, słysząc, że nasza jakość spotkała się z Pani uznaniem. FEBA
Jestem bardzo zadowolona. Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Izo, serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją pozytywną opinią. Cieszymy się niezmiernie, że jest Pani zadowolona z naszych usług, doceniamy Pani rekomendacje i przyznane 5 gwiazdek :) FEBA
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją pozytywną opinią. Doceniamy Pani rekomendacje, Feba
Szybkość realizacji zamówienia. Nie mam żadnych zastrzeżeń. A kostium świetnej jakości i piękny
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Joanno, serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi pozytywnymi wrażeniami dotyczącymi naszej marki oraz produktu. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, słysząc, że szybkość realizacji zamówienia spełniła Pani oczekiwania, a kostium kąpielowy okazał się być wysokiej jakości oraz estetycznie odpowiadający Pani gustom. Dla nas, jako zespołu, priorytetem jest zawsze satysfakcja klienta, dlatego cieszymy się, że mogliśmy sprostać Pani oczekiwaniom. Zapewnienie doskonałej jakości produktów oraz usług jest dla nas kluczowe, stąd każda pozytywna opinia jest dla nas nie tylko potwierdzeniem dobrze wykonanej pracy, ale również motywacją do dalszych działań. Mamy nadzieję, że kostium będzie służył Pani przez długi czas, dostarczając wiele radości z jego użytkowania. FEBA
MP
Polecam zakupy, szybko, sprawnie.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Małgorzato, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i pięć gwiazdek. Cieszymy się, że proces zakupowy spełnił Pani oczekiwania pod względem szybkości i sprawnego przebiegu. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości obsługi i miło słyszeć, że nasze wysiłki przynoszą efekty. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność realizować kolejne zamówienia dla Pani. FEBA
Każdymi zakupami jesteś zachwycona . Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią i za wysoką ocenę. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, słysząc, że każde Pani zakupy z nami są dla źródłem zachwytu :) Dla nas, największą nagrodą jest zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów. Dziękujemy również za Pani rekomendacje, są one dla nas niezwykle cenne i motywują nas do dalszej ciężkiej pracy oraz ciągłego doskonalenia naszej oferty. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejną okazję, by ponownie Panią u nas gościć. FEBA
Realizacja zamowienia bardzo szybka Niestety towar musiałam zwrocic z uwagi na zle wybrany rozmiar Prosze zamawiać rozmiar wyższy
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Basiu, dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że proces realizacji zamówienia spełnił Pani oczekiwania pod względem szybkości. Z przykrością przyjmujemy informację, że zakupiony produkt nie pasował pod kątem rozmiaru i był zmuszony do zwrotu. Doceniamy Pani sugestię dotyczącą zamawiania rozmiaru większego. Zależy nam, aby każdy klient był w pełni zadowolony ze swojego zakupu, dlatego też będziemy kontynuować pracę nad poprawą dokładności naszych tabel rozmiarów i informacji produktowych, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Mamy nadzieję, że mimo tej niedogodności, będziemy mieli przyjemność ponownie realizować zamówienia dla Pani w przyszłości. FEBA

Kostium - kapelusz - narzutka. Super

Zamówienie przyszło bardzo szybko. Wszystko zgodne z opisem. Jestem bardzo zadowolona i na pewno nie raz jeszcze dokonam tutaj zakupu
9 mar 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią i przyznanie nam maksymalnej oceny. Cieszymy się, że proces realizacji zamówienia spełnił Pani oczekiwania i że produkt jest w pełni zgodny z opisem. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z dokonanego zakupu i bardzo doceniamy Pani deklarację ponownego skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy, że nadal będziemy dokładać wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Serdecznie dziękujemy, Feba
Szybka wysyłka, dobry kontakt
9 mar 2024
Dziękujemy serecznie za wystawienie opini i przyznanie 5 gwiazek naszej marce :*
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią i pozostawinie 5 gwiazdek.
Super i szybka wysyłka😊
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i ocenę w postaci pięciu gwiazdek. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkości naszej wysyłki. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, więc bardzo się cieszymy, że udało nam się spełnić Pani oczekiwania. Feba