sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (143) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (716)

Ważny od: 8 lut 2023
sklep.feba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 cze 2023
Strój kąpielowy ładnie się prezentuje, ładnie maskuje brzuszek jeśli ktoś ma trochę nadmiar ciałka.Jakość wykonania jak i sam materiał jest wręcz idealna.Jeśli chodzi o dobór rozmiaru tabelka rozmiarów też jest okej.Ogolnie z zakupu jestem bardzo zadowolona.Cena jest adekwatna do wykonania jakości.Pozdrawiam.
ID
Iwona D.
Iława

13 sty 2024
W moim przypadku rozmiar dostarczonej sukienki był niezgodny z zamówieniem. A to podstawowy błąd sklepu, sprawiający wrażenie"wpychania towaru na siłę" Teraz muszę szukać krawcowej do przeróbki. Przesyłka nie zawierała kwestionariusza zwrotu! Sprytnie!!!

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

13 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Pani, Przykro nam słyszeć, że doświadczyła Pani problemów z rozmiarem zamówionej sukienki. Rozumiemy frustrację, jaką może wywołać otrzymanie produktu niezgodnego z oczekiwaniami. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić dokładność i zadowolenie z zamówień naszych klientów. Jeśli chodzi o kwestionariusz zwrotu, faktycznie, nasza polityka nie wymaga dołączania wydrukowanego formularza zwrotu do przesyłki. Zamiast tego, udostępniamy formularz zwrotu na naszej stronie internetowej, aby umożliwić klientom łatwy dostęp i wygodę w przypadku potrzeby zwrotu. Pragniemy zapewnić, że nie jest to próba utrudnienia procesu zwrotu, lecz dążenie do bardziej ekologicznych i cyfrowych rozwiązań. Rozumiemy, że dobór odpowiedniego rozmiaru odzieży przez Internet może być wyzwaniem. Dlatego zawsze zachęcamy do korzystania z naszych przewodników po rozmiarach dostępnych na stronie sklepu oraz do kontaktu z naszym działem obsługi klienta w przypadku jakichkolwiek wątpliwości przed dokonaniem zakupu. Dodatkowo, chcielibyśmy przypomnieć, że każdy klient naszego sklepu ma prawo do zwrotu zakupionego produktu w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podawania przyczyny. Z naszych informacji wynika, że w Pani przypadku ten okres upłynął bez inicjacji procesu zwrotu. Mimo że rozumiemy, że czasami mogą wystąpić okoliczności uniemożliwiające szybki zwrot, przestrzeganie tego terminu jest ważne dla skutecznego i sprawiedliwego procesu zwrotów. Jeśli istnieją wyjątkowe okoliczności, które uniemożliwiły Pani zwrot w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt. Chętnie rozważymy indywidualne rozwiązanie, aby pomóc rozwiązać tę kwestię. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów i zawsze staramy się wyjść naprzeciw ich potrzebom w granicach naszych możliwości i zasad działalności. Z poważaniem, Feba
Super towar ,super wykonanie i piękne printy
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że nasze produkty spełniły Twoje oczekiwania. Jesteśmy dumni, że nasze wykonanie i printy przypadły Pani do gustu. Zawsze staramy się dostarczać wysokiej jakości towary, które sprawią radość naszym klientkom. Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy ponownie! Feba
4 sty 2024
Otrzymałam inny kapelusz, niż zamówiłam :( Jest śliczny, ale inny fason :( Dobra jakość towaru. Pomyłki się zdarzają. Poza tym szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że podoba Ci się kapelusz i że jesteś zadowolona z jakości towaru oraz szybkiej dostawy. Jednakże zauważyliśmy, że przyznałaś tylko 3 gwiazdki. Czy mogłabyś nam powiedzieć, dlaczego przyznałaś tę ocenę, skoro kapelusz Ci się podoba, a jakość towaru jest dobra? Chcielibyśmy lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania i usprawnić nasze usługi. Twój feedback jest dla nas bardzo ważny.
29 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią i pozostawinie 5 gwiazdek.
28 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Kupuję kolejny strój z FEBA i zawsze jestem zadowolona, dostaję to na co czekałam
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy bardzo za Pani pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych produktów i że zawsze dostaje to, na co czeka. Pani wsparcie i lojalność są dla nas niezmiernie ważne. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczyć wysokiej jakości stroje FEBA, które spełniają Pani oczekiwania. Jeśli będzie miała Pani jakiekolwiek pytania lub będzie potrzebować pomocy w przyszłości, prosimy o kontakt. Cieszymy się, że jesteśmy częścią Pani stylu życia i mamy nadzieję, że nasze produkty będą mogły służyć przez wiele kolejnych lat! Feba
MR
Mariola R.
Baborów
Jakość
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opnie :)
Polecam wszystkie kostiumy od Feba👌🏻👌🏻👌🏻😍
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze kostiumy kąpielowe spełniły Pani oczekiwania i że mogliśmy przyczynić się do Pani satysfakcji. Jeśli będzie miała Pani jakiekolwiek pytania lub potrzebuje pomocy w przyszłości, prosimy o kontakt. Jesteśmy tu, aby służyć pomocą. 😊👙🌞 Feba
28 lis 2023
Super obsługa
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dzień dobry Pani, Bardzo dziękujemy za ocenienie naszej obsługi na pięć gwiazdek! Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania i zapewnić super doświadczenie. Nasz zespół zawsze stara się być dla naszych klientów jak najlepszy, i cieszy nas, że Pani to zauważyła. Jeśli Pani ma jakiekolwiek dodatkowe pytania, prośby lub sugestie, proszę śmiało się do nas zgłosić. Jesteśmy do Pani dyspozycji i chętnie pomożemy w każdy możliwy sposób. Raz jeszcze dziękujemy za Pani pozytywną opinię i życzymy miłego dnia! Z poważaniem, Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy za przyznanie 5 gwiazedk i poświęcenie czasu na zostawienie opinii. Feba
21 lis 2023
Piękny strój kąpielowy. Polecam sklep
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziękujemy za Pani miłe słowa i ocenę 5 gwiazdek! Cieszymy się, że strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania i że była Pani zadowolona z zakupu w naszym sklepie. Nasza misja to zapewnienie klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi, więc to dla nas ogromne wyróżnienie, że Pani jest z nas zadowolona. Dziękujemy za Pani wsparcie i życzymy udanych kąpieli w Pani nowym stroju! Feba
AB
Anna B.
Wrocław
12 lis 2023
Odejmuję jedną gwiazdkę z brak darmowych zwrotów.
17 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie nam oceny i za pozostawienie 4 gwiazdek. Jesteśmy wdzięczni za każdą formę opinii, gdyż pomaga nam to w ciągłym doskonaleniu naszych usług. Rozumiemy Pani rozczarowanie brakiem darmowych zwrotów i przepraszamy za wszelkie niedogodności, które to może spowodować. Nasza polityka zwrotów jest wynikiem starannego rozważenia wielu czynników, w tym kosztów logistycznych i wpływu na środowisko. Cieszymy się, że reszta naszych usług spełniła Pani oczekiwania. Jesteśmy otwarci na sugestie i zawsze szukamy sposobów na ulepszanie naszych usług, w tym polityki zwrotów. FEBA
12 lis 2023
17 lis 2023
Serdecznie dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do Pani zadowolenia i mamy nadzieję, że nasz strój kąpielowy będzie wiernym towarzyszem wielu wspaniałych chwil nad wodą. Zachęcamy do śledzenia naszych najnowszych kolekcji i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Pani ponownie w przyszłości. FEBA
AB
Anna B.
Wrocław
1 lis 2023
2 lis 2023
Jesteśmy wdzięczni za Twoje wsparcie i rekomendację. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i motywuje nas do dalszego doskonalenia naszej oferty. Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie lub uwagi, które mogłyby pomóc nam jeszcze bardziej polepszyć nasze stroje, prosimy o podzielenie się nimi z nami. FEBA
30 paź 2023
2 lis 2023
Jesteśmy wdzięczni za polecenie naszych produktów. Twoja rekomendacja jest dla nas ważna i pomaga nam w budowaniu naszej reputacji. Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, zawsze jesteśmy gotowi służyć pomocą. Dziękujemy jeszcze raz za zaufanie i życzymy Ci dalszej satysfakcji z naszych produktów. Zespół Feba
18 paź 2023
Jakość strojów kąpielowych
2 lis 2023
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią. Cieszymy się niezmiernie, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania i zasłużyły na pięciogwiazdkową ocenę! Feba
8 paź 2023
Profesjonalna obsługa, ekspresowa wysyłka, a zakupione produkty idealnie dopasowane, jakby szyte na moja figurę. Jest to mój nie pierwszy zakup, z przyjemnością co roku wracam żeby wzbogacić się o nowy kostium, który zawsze spełnia moje oczekiwania.
9 paź 2023
Twoje ciepłe słowa i pozytywna opinia są dla nas niezmiernie cenne! Jest nam niezmiernie miło, że kolejny zakup u nas przyniósł Ci satysfakcję i że nasze produkty idealnie spełniają Twoje oczekiwania. Twoja lojalność jest dla nas najcenniejsza i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci tylko najwyższą jakość. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach!
DI
Dorota I.
Imielin
4 paź 2023
Szybkosc dostawy i wysoka jakość produktów
9 paź 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że wszystko przebiegło pomyślnie. Zapraszamy ponownie, Feba.
BR
18 wrz 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia, produkty dobrej jakości.
29 wrz 2023
Dziękujemy Pani Bogumiło za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że proces realizacji zamówienia oraz jakość produktów były na najwyższym poziomie i spełniły Pani oczekiwania. Do zobaczenia przy następnej okazji! Feba
12 wrz 2023
Profesionalizm i jakość na 100%
29 wrz 2023
Dziękujemy za Pani Sylwio za opinię! Cieszymy się, że nasza praca została doceniona i spełniliśmy Pani oczekiwania. Dążymy do ciągłego udoskonalania naszych usług i cieszy nas, że to jest zauważalne. Serdecznie zapraszamy do ponownego skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie Feba!