sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (146) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (719)

Ważny od: 8 lut 2023
sklep.feba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 cze 2023
Strój kąpielowy ładnie się prezentuje, ładnie maskuje brzuszek jeśli ktoś ma trochę nadmiar ciałka.Jakość wykonania jak i sam materiał jest wręcz idealna.Jeśli chodzi o dobór rozmiaru tabelka rozmiarów też jest okej.Ogolnie z zakupu jestem bardzo zadowolona.Cena jest adekwatna do wykonania jakości.Pozdrawiam.
ID
Iwona D.
Iława

13 sty 2024
W moim przypadku rozmiar dostarczonej sukienki był niezgodny z zamówieniem. A to podstawowy błąd sklepu, sprawiający wrażenie"wpychania towaru na siłę" Teraz muszę szukać krawcowej do przeróbki. Przesyłka nie zawierała kwestionariusza zwrotu! Sprytnie!!!

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

Szybka realizacja zamowienia,nie mialam problemu ze zwrotem,gdyz kostium okazal sie za maly.Mam juz dwa kostiumy super sie sprawdzily ,nic sie z nimi nie dzieje.wlasnie zamowilam trzeci.pozdrawiam
W tym sklepie kupuję nie pierwszy raz , produkty bardzo dobre jakościowo , dostawa w ciągu 24 godzin - pełen profesjonalizm polecam
23 kwi 2024
Sklep super! Szybka dostawa, kostiumy przepiękne, rozmiarówka normalna. Jestem mega zadowolona
26 kwi 2024
Droga Klientko, Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię i pięć gwiazdek. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania zarówno pod względem jakości naszych kostiumów kąpielowych, jak i szybkości dostawy. To dla nas ogromna radość słyszeć, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że będzie Pani cieszyć się swoim nowym strojem kąpielowym podczas nadchodzących letnich dni. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie. Zespół Feba

Piękne stoję bardzo wysokiej jakości

Piękne stoje bardzo wysokiej jakości. Bardzo polecam.
26 kwi 2024
Pani Magdaleno dziękujemy za miłe słowa oraz za zaufanie, jakim nasza firma została obdarzona. Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniają Pani oczekiwania pod względem estetyki i jakości. Dziękujemy za rekomendację i życzymy przyjemnych chwil spędzonych w naszych strojach kąpielowych! Feba
29 kwi 2024
Polecam, strój kąpielowy fantastycznie wykonany.
2 maj 2024
Droga Klientko, Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię oraz za pięciogwiazdkową ocenę! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasz strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania. W naszej firmie stawiamy na najwyższą jakość materiałów i staranność wykonania, aby każdy produkt był dla naszych klientów źródłem satysfakcji. Dziękujemy za zaufanie i polecanie naszej marki. Mamy nadzieję, że będziemy miały przyjemność gościć Panią ponownie wśród naszych zadowolonych klientów. Zespół Feba

Śliczna piżama

Bardzo fajny materiał. Szybka dostawa. Polecam
26 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za Pani ocenę 5 gwiazdek! Nasza misja to zapewnienie klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi, więc to dla nas ogromne wyróżnienie, że Pani jest z nas zadowolona, Feba
28 kwi 2024
Najlepsza jakość i piękne wzory. Polecam.
2 maj 2024
Droga Klientko, Dziękujemy za pozytywną opinię i za poświęcenie czasu, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z naszymi strojami kąpielowymi. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego stale dążymy do doskonalenia naszej oferty. Cieszymy się, że mogliśmy dostarczyć produkt, który przyczynił się do pozytywnych wrażeń związanych z użytkowaniem. Dziękujemy za polecenie naszej marki innym i z niecierpliwością oczekujemy na możliwość ponownej realizacji Pani zamówień w przyszłości. Zespół Feba
28 kwi 2024
Przesyłka bez problemów. Kostium super.
2 maj 2024
Droga Klientko, Bardzo dziękujemy za Pani wspaniałą recenzję i za maksymalną ocenę! Jest nam niezmiernie miło słyszeć, że kostium kąpielowy sprostał Pani oczekiwaniom. W naszej pracy zawsze staramy się zapewnić produkty najwyższej jakości oraz doskonałą obsługę klienta, dlatego Pani pozytywne doświadczenie jest dla nas bardzo ważne. Zespół Feba
Super krój, piękny fason.
26 kwi 2024
Szanowna Pani Beato, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz kostium kąpielowy spełnił Pani oczekiwania i spodobał się Pani zarówno jego krój, jak i fason. Jako firma produkująca stroje kąpielowe, dążymy do zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości produktów, które nie tylko dobrze wyglądają, ale także zapewniają komfort noszenia. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do Pani satysfakcji i mamy nadzieję na kolejne udane zakupy w przyszłości. Zespół Feba
Piękny kostium,
23 kwi 2024

Jakość przede wszystkim

Warto
26 kwi 2024
Szanowna Pani Gosiu, Dziękujemy serdecznie za pozytywną ocenę i miłe słowa. Cieszymy się, że jakość naszych strojów kąpielowych spełniła Pani oczekiwania. Dla nas jakość jest absolutnym priorytetem i nieustannie dążymy do doskonalenia naszych produktów, aby zapewnić naszym klientom najlepsze wrażenia. Mamy nadzieję, że będzie Pani z nami na dłużej i że nasze kolejne kolekcje również przypadną Pani do gustu. Pozdrawiamy Zespół Feba
JP
Jola P.
Złotów
30 kwi 2024
2 maj 2024
Szanowna Klientko, Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszego stroju kąpielowego. Życzymy wspaniałych wrażeń na plaży! Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kolejnych zakupów, Feba
30 kwi 2024
2 maj 2024
Pani Agnieszko, dziękujemy serdecznie za przyznanie nam najwyższej oceny! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług/produktów. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek pytania lub potrzebuje dodatkowej pomocy, prosimy o kontakt. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie realizować Pani zamówienia w przyszłości! Zespół Feba