sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (708)

Ważny od: 8 lut 2023
sklep.feba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 cze 2023
Strój kąpielowy ładnie się prezentuje, ładnie maskuje brzuszek jeśli ktoś ma trochę nadmiar ciałka.Jakość wykonania jak i sam materiał jest wręcz idealna.Jeśli chodzi o dobór rozmiaru tabelka rozmiarów też jest okej.Ogolnie z zakupu jestem bardzo zadowolona.Cena jest adekwatna do wykonania jakości.Pozdrawiam.
ID
Iwona D.
Iława

13 sty 2024
W moim przypadku rozmiar dostarczonej sukienki był niezgodny z zamówieniem. A to podstawowy błąd sklepu, sprawiający wrażenie"wpychania towaru na siłę" Teraz muszę szukać krawcowej do przeróbki. Przesyłka nie zawierała kwestionariusza zwrotu! Sprytnie!!!

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

Jestem klientem już od dawna zawsze produkty są wysokiej jakości, dla mnie super krój i bardzo dobrej jakości materiał. Szybka i sprawna realizacja zamówienie to też duży atut firmy FEBA.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Pani Beato, Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tej wspaniałej recenzji i za Pani długotrwałe wsparcie dla naszej marki. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasze stroje kąpielowe spełniają Pani oczekiwania zarówno pod względem jakości materiałów, jak i kroju. W Feba zawsze staramy się dostarczać produkty, które nie tylko wyglądają świetnie, ale także zapewniają komfort noszenia. Cieszymy się również, że dostrzega Pani wysiłki naszego zespołu w zakresie szybkiej i sprawnie realizacji zamówień. Dziękujemy za zaufanie oraz mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie zealizować zamówienie dla Pani w przyszłości. Zespół Feba
Sklep super! Szybka dostawa, kostiumy przepiękne, rozmiarówka normalna. Jestem mega zadowolona
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię i pięć gwiazdek. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania zarówno pod względem jakości naszych kostiumów kąpielowych, jak i szybkości dostawy. To dla nas ogromna radość słyszeć, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że będzie Pani cieszyć się swoim nowym strojem kąpielowym podczas nadchodzących letnich dni. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie. Zespół Feba
JC
Jolanta C.
Kajetany
Super kostiumy - to już drugi zakup z tej firmy - szybka przesyłka i dobrze zapakowana. Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Jolu, dziękujemy za pozytywną opinię i zaufanie, jakim nas Pani obdarzyła, dokonując kolejnego zakupu w naszym sklepie! Bardzo nas cieszy, że jest to już drugi raz, gdy wybrała Pani nasze produkty. Jesteśmy dumni, że mogliśmy ponownie spełnić Pani oczekiwania zarówno pod względem jakości produktów, jak i szybkości dostawy. Doceniamy Pani rekomendacje i mamy nadzieję, że będziemy mogli realizaować Pani kolejne zamówieniaw przyszłości. Życzymy wielu wspaniałych chwil w naszych strojach kąpielowych! Zespół Feba

Piękne stoję bardzo wysokiej jakości

Piękne stoje bardzo wysokiej jakości. Bardzo polecam.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Magdaleno dziękujemy za miłe słowa oraz za zaufanie, jakim nasza firma została obdarzona. Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniają Pani oczekiwania pod względem estetyki i jakości. Dziękujemy za rekomendację i życzymy przyjemnych chwil spędzonych w naszych strojach kąpielowych! Feba
Polecam, strój kąpielowy fantastycznie wykonany.

Śliczna piżama

Bardzo fajny materiał. Szybka dostawa. Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziękujemy za Pani ocenę 5 gwiazdek! Nasza misja to zapewnienie klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi, więc to dla nas ogromne wyróżnienie, że Pani jest z nas zadowolona, Feba
Najlepsza jakość i piękne wzory. Polecam.
Kostium jest piękny. Polecam wszystkim.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Bardzo dziękujemy za miłe słowa oraz za polecenie naszych strojów kąpielowych. To dla nas ogromna przyjemność wiedzieć, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania i przyczynił się do Pani zadowolenia. Jako firma z pasją do tworzenia wysokiej jakości strojów kąpielowych, ciągle staramy się dostarczać naszym klientom produkty, które nie tylko zachwycają estetyką, ale także zapewniają komfort noszenia oraz trwałość. Dziękujemy za zaufanie Feba
Przesyłka bez problemów. Kostium super.
14 kwi 2024
Dobry wybór.Kostium bardzo ładny
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Klientko, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i pięciogwiazdkową ocenę. Cieszymy się, że nasz strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania pod względem estetyki i jakości. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, dlatego miło nam to słyszeć. Mamy nadzieję, że będziemy mogli służyć pomocą w przyszłości przy kolejnych zakupach. Feba
Solidna firma. Piękne projekty
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Klientko, Dziękujemy serdecznie za pozytywną ocenę i miłe słowa skierowane w stronę naszej firmy. Jest nam niezmiernie miło słyszeć, że nasze stroje kąpielowe spełniają Pani oczekiwania pod względem jakości i designu. Każde pochlebne zdanie od naszych klientów stanowi dla nas ogromną motywację do dalszej pracy i ciągłego ulepszania naszych produktów. Mamy nadzieję, że będziemy mieć przyjemność realizować Pani zamówienia w przyszłości. Jeśli ma Pani jakiekolwiek sugestie lub potrzebuje dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu. Z wyrazami szacunku, Feba
Wyrób spełnia oczekiwania
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Klientko, Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu, aby podzielić się swoją pozytywną opinią na temat naszego produktu. Cieszymy się niezmiernie, że strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były nie tylko estetycznie wykonane, ale również komfortowe i funkcjonalne. Mamy nadzieję, że będzie Pani zadowolona z użytkowania naszego stroju kąpielowego przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z innymi modelami w naszej kolekcji, które mogą również przypaść Pani do gustu. Jeśli ma Pani jakiekolwiek pytania czy sugestie, prosimy o kontakt. Chętnie służymy pomocą. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej marki. Feba
Super krój, piękny fason.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Pani Beato, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz kostium kąpielowy spełnił Pani oczekiwania i spodobał się Pani zarówno jego krój, jak i fason. Jako firma produkująca stroje kąpielowe, dążymy do zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości produktów, które nie tylko dobrze wyglądają, ale także zapewniają komfort noszenia. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do Pani satysfakcji i mamy nadzieję na kolejne udane zakupy w przyszłości. Zespół Feba

Jakość przede wszystkim

Warto
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Pani Gosiu, Dziękujemy serdecznie za pozytywną ocenę i miłe słowa. Cieszymy się, że jakość naszych strojów kąpielowych spełniła Pani oczekiwania. Dla nas jakość jest absolutnym priorytetem i nieustannie dążymy do doskonalenia naszych produktów, aby zapewnić naszym klientom najlepsze wrażenia. Mamy nadzieję, że będzie Pani z nami na dłużej i że nasze kolejne kolekcje również przypadną Pani do gustu. Pozdrawiamy Zespół Feba