www.withome.pl- Logo - Opinie

www.withome.pl

Opinie (227) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (323)

Ważny od: 26 lis 2021
www.withome.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu www.withome.pl

27 wrz 2023
28 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za Pani pozytywną, wysoką ocenę. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupionych produktów.
25 wrz 2023
Pani wysoka ocena dodaje nam skrzydeł i motywuje do dalszego działania. Dziękujemy za zaufanie. Pozdrawiamy!
23 wrz 2023
25 wrz 2023
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię sklepu oraz firany. Zapraszamy częściej :)
18 wrz 2023
18 wrz 2023
Dziękujemy za wybranie naszego sklepu. Cieszymy się, że zamówiona firana spełniła Pani oczekiwania.
14 wrz 2023
Twoja pozytywna opinia dodaje nam skrzydeł i motywuje do dalszego doskonalenia. Cieszymy się, że zakupiona firana spełniła Pani oczekiwania. Dziękujemy!
13 wrz 2023
14 wrz 2023
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości i ceny firan żakardowych, które Pani zakupiła w naszym sklepie. Dziękujemy za wybór naszego sklepu.
11 wrz 2023
14 wrz 2023
Dziękujemy za tak wysoki wynik. Cieszymy się, że zakupione poszewki i firana spełniły Pani oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty oraz proces zakupowy w sklepie były jak najlepsze. Jeszcze raz dziękujemy za opinię.
3 wrz 2023
14 wrz 2023
Serdecznie dziękujemy za Twoją doskonałą opinię! Twoja opinia jest dla nas nieoceniona. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za docenienie naszego sklepu.
1 wrz 2023
14 wrz 2023
Ocena 5 gwiazdek to fantastyczne potwierdzenie jakości naszego sklepu. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z firan uszytych na wymiar w naszym sklepie. Dziękujemy!
31 sie 2023
14 wrz 2023
Twoja pozytywna opinia dodaje nam skrzydeł i motywuje do dalszego działania. Nasz zespół zawsze stara się sprostać najwyższym standardom obsługi klienta, dlatego doceniamy każdą taką rekomendację. Cieszymy się, że spodobały się Pani nasze zasłony, poszewki oraz firana. Dziękujemy!
27 sie 2023
14 wrz 2023
Serdecznie dziękujemy za Pani entuzjastyczną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z uszytych zasłon. Dla nas to ogromna satysfakcja, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania.
13 sie 2023
14 wrz 2023
Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupionej firany. Dziękujemy za wystawienie opinii.
11 sie 2023
14 wrz 2023
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że zamówiona tkanina z naszej drukarni spełniła Pani oczekiwania.
8 sie 2023
14 wrz 2023
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię. Bardzo doceniamy Pani zaufanie. Dziękujemy za to, że wybrała Pani nasz sklep internetowy. Mamy nadzieję, że będziemy mogli również w przyszłości odmienić Pani wnętrze. Pozdrawiamy.
24 lip 2023
14 wrz 2023
Ocena 5 gwiazdek to fantastyczne potwierdzenie jakości naszego sklepu. Cieszymy się, że byłaś zadowolona z Twojego doświadczenia zakupowego.
12 lip 2023