GLOV - Logo - Opinie

GLOV

Opinie (28) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (33)

Ważny od: 18 mar 2020
GLOV spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 lis 2023
Nie wystawiać promocji po moim zakupie🤣. Nabyłam super myjkę do twarzy - jak zawsze, 2 pumeksy, pędzelek do maseczek a za dwa dni mega promocja, „ podwajamy zakupy „ 😊, prawie zawał - ze mogłam mieć te super produkty x 2, wiec żeby mi było to ostatni raz 🤣

Niestety zostałam oszukana , zrobiłam przelew za zamówiona przesyłkę i do dnia dzisiejszego jej nie otrzymałam . Dodzwonić niestety się nie da. Nie polecam

Opinie nt. sklepu GLOV

Niestety zostałam oszukana !!!

Mam ocenić coś czego jeszcze nie otrzymałam
Nie otrzymałem jeszcze zamówienia, więc nie mam co oceniac. Nie dostałam nawet informacji że zamówienie zostało wysłane. Pieniądze z karty zostały pobrane i to wszystko, nie otrzymałam informacji kiedy otrzymam zamówione produkty.