Certyfikat dla modelmania.com.pl

05.06.2013 r.
04.06.2018 r.

Opinie o modelmania.com.pl

4.88/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 189 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Polecam.

all ok,

zamówienie nie w pełni zrealizowane połowa mojego zamówienia została sprzedana rozumie że była zmiana lokalizacji i był bałagan ale po raz drugi się to zdarza mimo ,że za wcześniejsze zamówienie zapłaciłem zaliczkę też połowa zamówienia została sprzedana musiałem czekać 3 miesiące na kolejną dostawę ,chyba nie po to zamawiam towar żeby go w między czasie sprzedawać i czekać na kolejne dostawy ?
Dostateczny

Gdy modele w Modelmanii kupujesz nigdy nie żałujesz , wybór opcji dostawy , towary nowe , oraz doradztwo fachowe. Każdy Towar solidnie spakowany i do klienta szybko wysłany.
Polecam wszystkim miłośnikom modelarstwa kolejowego.
M.W.

Kolejny raz tam kupuję i kolejny raz jestem miło zaskoczony :). Tym razem nawet poczta się postarała

witam zamówiłem wagony z naczepą Galliker nr.76750 dostałem wagony z kontenerem czyli na zdjęciu do artykułu jest to naczepa 3 osiowa a tak naprawdę jest to kontener bez podwozia samochodowego wyrób jednak mi się podoba nie ale zdjęcie doradzał bym zmienić bo wprowadza w błąd zamawiających

Wszystko OK

wszystko odbyło się sprawnie i zgodnie z opisem

Rewelacyjna obsługa Klienta. Pełen profesjonalizm. Sympatyczny kontakt. SPokojnie polecam.

Bardzo szybko i sprawnie

Polecam sklep jak i sprzedawcę :) Wszystko na czas i zgodnie z opisem. Polecam jak najbardziej.

Z wielką przyjemnością mogę polecić wszystkim Modelarzom sklep Modelmania.
Zakupiony model dotarł błyskawicznie i dobrze zabezpieczoną paczką. Jestem bardzo zadowolony i z pewnością nie raz skorzystam ponownie.
Andrzej Kamiński-Piaseczno

Dobry kontakt i obsługa klienta

Wszystko oceniam pozytywnie.Poczawszy od figurek a skonczywszy na czasie wysylki

To mój pierwszy zakup części do mojej TT-ki poprzednio kupowałem w Sebnitz. Tym razem , ze względu na niską łączną cenę zakupu postanowiłem kupić w Polsce , aby nie płacić porównywalnej ceny za przesyłkę.Przyjazne podejście , chęć" ściągniecia " wszystkich dostępnych elementów , sensowne ceny , jakość zapakowania przesyłki zasługują na najwyższe noty. Szczerze polecam Andrzej Sitek

Jednym słowem - PERFEKCJA.

Szybka obsługa i dostawa, tego co się zamówiło. Czego chcieć więcej :).

Jak zwykle szybko i profesjonalnie. Bardzo polecam

Szybka dostawa, wszystko OK. Polecam.

Nic dodać, nic ująć. Towar jak i realizacja zamówienia pierwsza klasa. Szybko i sprawnie; na czas, na miejsce i na pewno. Sukces nie może czekać.:)

Pełen profesjonalizm.

Wszystko przebiegło wzorowo

Od wielu lat jestem klientem sklepu "Modelmania" - firma na piątkę

Markowe produkty
Szybka dostawa
Nic dodać nic ująć Polecam

Pierwotne zamówienie nie zostało zrealizowane. Po długich oczekiwaniach otrzymałem wiadomość, że firma Electrotren nie nadesłała modelu. Zmiana na produkt Piko zakończyła się sukcesem.

Transakcja przebiegła bardzo pomyślnie. Towar w 100 zgodny z opisem, błyskawiczna wysyłka. Gorąco POLECAM

Witam. Zakupy jak i sama dostawa pierwsza klasa :) Polecam.

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

Nic dodać nic ująć

Bardzo dobry kontakt z pracownikami sklepu, profesjonalizm najlepszy ze wszystkich sklepów modelarskich z kolejkami elektrycznymi w Polsce, pozdrawiam przemiłego i pomocnego zawsze Pana Sławka, pełne zadowolenie klienta, chociaż czasami miałem również drobne uszkodzenia które nie wpływają na pozytywne zachowanie się sklepu i pomoc klientowi.

Transakcja zakończona pomyślnie, wszystko zgodne z ofertą. Kontakt z firmą oraz przekazywane informacje-celujący : )

Dostawa po raz kolejny szybciej niż była prognozowana. Solidnie zapakowana, towar zgodny z opisem.

Polecam :)

Zamówienie zrealizowane natychmiast. Towar zgodny z opisem i w niskiej cenie. Nie mam żadnych uwag.

Szybko, sprawnie, profesjonalnie

Wszystko bardzo sprawnie i szybko
Jacek N.

Jak zawsze wspaniała, cierpliwa i profesjonalna obsługa, towar również jak zawsze bez zastrzeżeń, gorąco polecam sklep modelmania

Jak zwykle, szybko i bez problemów

Miło robić tu zakupy, zawsze profesjonalna obsługa i ekspresowa wysyłka

modelmania.com.pl opinie klientów

modelmania.com.pl

Sklep modelarski, modele do sklejania, kolejki

modelmania.com.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 05.06.2013 r.

Politechniczna 7/36
80-288 Gdańsk
poczta@modelmania.com.pl
modelmania.com.pl

Modelmania Adam Romańczuk
Politechniczna 7/36
80-288 Gdańsk
Adam Romańczuk
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z modelmania.com.pl.