Certyfikat dla modelmania.com.pl

05.06.2013 r.
04.06.2017 r.

Opinie o modelmania.com.pl

4.89/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 207 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wszystko na 5+,szybka dostawa,extra towar,serwis jak wyżej,telefon do sklepu o info w sprawie towaru,podpowiedz od ręki i wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku,jestem pod wrażeniem.Naprawdę ten sklep i firma zasługują na zaufanie.

Pełny profesjonalizm i uczciwość . Gorąco polecam

To nie pierwszy mój zakup w tym sklepie i na pewno nie ostatni. Bardzo dobry kontakt ze strony sklepu, przedmiot jest zawsze bardzo dobrze zabezpieczony.
Polecam.

jestem zadowolony

Jestem BARDZO ZADOWOLONY sklep jak najbardziej zasługuje nie na 5 gwiazdek a na 6 gwiazdek powiem tak zamówiłem towar ok 13 a na drugi dzień o 11 kurier były u mnie ok 600 km WIELKIE DZIĘKI :)

Wszystko przebiega sprawnie

Profesjonalny sklep polecam

Jak zwykle wszystko w najlepszym porządku.

tak, polecam

Bardzo profesjonalna obsługa. Potrafi doradzić i wykonać czynności serwisowe sprzedawanego sprzętu (w moim przypadku było to wgranie odpowiednich dźwięków i montaż dekodera w zakupionej lokomotywie).

Bardzo solidny sklep - zdecydowanie polecam

Trochę długa dostawa, ale tak jest dobrze.

Wszystko sprawnie i dobrze, chociaż przy składaniu zamówienia miałam problemy. Koniecznie chciałam potraktować zamówienie jako jednorazowe - prezent dla kogoś.

Jak zawsze ok.

Bardzo dobry sklep,profesjonalna obsługa szybka dostawa.Oby tak dalej.

Kolejny przykład bardzo dobrej i kompetentnej obsługi w sklepie Modelmania. Bardzo polecam.
Wiesław

Nie daję żadnej gwiazdki. I nie dlatego, że zamówienie z dnia 1. października zostało zrealizowane 6. grudnia. Nawet nie dlatego, że od 10. listopada dwa, trzy razy w tygodniu musiałem przypominać się telefonicznie. Głównie dlatego, że jak już w ostatniej chwili model do mnie dotarł, to dotarł nie ten, który został zamówiony. Przykro mi bardzo, ale nie znalazłem argumentów na plus...
niedwiedz
Niedostateczny

Po raz kolejny z wielką satysfakcją wystawiam najwyższą notę firmie Modelmania z Gdańska. Pracuje tam zespół niezwykle profesjonalnych i życzliwych osób, a oferowany towar i usługi są doskonałej jakości. Dodam jesze, że ceny są konkurencyjne w stosunkuu do większości znanych mi i odwiedzanych tej branży sklepów. Z największą przyjemnością polecam wszystkim zainteresowanym. Wiesław

Bardzo dobre produkty cenionych marek w korzystnych cenach oraz dobry kontakt i szybka przesyłka sprawiają, że lubię robić tu zakupy. Polecam

Jestem zadowolony z dostawy, profesjonalne doradztwo. Janek z Koszalina

Błyskawiczna dostawa

Oby wszyscy tak pracowali jak w modelmania.com.pl. Świat byłby dużo lepszy.

zadowolony,wszystko wg zamówienia ,troszkę słabo z szybkością.
Ogólnie OK.

Zakupu w tym sklepie to czysta przyjemność.

Obsługa Klienta i towar jak zawsze pierwsza klasa. Na czas, na miejsce i na pewno.:)

Szybka realizacja. Dobra komunikacja. Super, że można skorzystać z opcji paczkomatów. Polecam.

Bardzo jestem zadowolony

Solidny sklep

Wszystko OK

Błyskawiczna wysyłka. Szczerze polecam

Sprzedaż jak i serwis oceniam bardzo pozytywnie, tak powinno wyglądać podejście do klienta. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Bardzo miła obsługa, ekspresowa realizacja zamówień. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie.

Dzieki bardzo szybko ladnie i dobrze :)

Pełen profesjonalizm.

płynnie, sprawnie, ok

Kolejne udane zakupy w tej firmie, polecam ten sklep są naprawdę profesjonalni.
SEWERYN MACUGA

solidna i kompetentna reprezentacja firmy

modelmania.com.pl

modelmania.com.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 05.06.2013 r.

Politechniczna 7/36
80-288 Gdańsk
poczta@modelmania.com.pl
modelmania.com.pl

Modelmania Adam Romańczuk
Politechniczna 7/36
80-288 Gdańsk
Adam Romańczuk
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na modelmania.com.pl.