esus-it.pl

Opinie (215) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1358)

26 maj 2024
Sprawna i profesjonalna obsługa, wzbudzająca zaufanie oraz dobrze działająca strona internetowa. Produkty są dobrze zabezpieczone. Brakowało mi jednak podglądu czasu oczekiwania na produkty, które są kompletowane z zewnętrznego magazynu. Musiałem zaplanować zakup innych części i była to dla mnie kluczowa informacja. Problem udało się jednak rozwiązać poprzez skorzystanie z czatu dostępnego na stronie, a odpowiedź dostałem w około 20 minut. Niemniej, przydatnym byłoby dodanie podglądu, na który produkt się czeka, na jakim etapie jest i jaki jest przewidywany czas dostarczenia.

27 maj 2024
Dzwoniłem pytałem czy dobrze pakują, nawet mówie że dopłacę za super pakowanie - wszystko robimy super. No to kupiłem, przyszło. Pudełko malutkie takie patrze dysk owinięty ze trzy razy folią bombelkową i tak położony w kartonie - wypełniacze były obok. Dotarło jest całe i działa ale folia od producenta przyszła rozerwana - gdyby była zima i wilgoć by weszła to już po dysku mogło by być. Takie pakowanie to żadna ochrona przed rzucaniem paczki przez kuriera. Działa ale drugi raz nie kupie bo się boję.

Opinie nt. sklepu esus-it.pl

27 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za opinie, przykro nam, że nie jest Pan zadowolony, jak wielu naszych klientów, którzy doceniają nasz sposób pakowania dysków. Przedstawione zdjęcia pokazują, że dysk był odpowiednio zabezpieczony, wykorzystując papier, poduszkę, folię bąbelkową oraz karton. Rozcięta folia mogła pojawić się w wyniku przecięcia nożem folii bąbelkowej, którą zabezpieczony był dysk. Chciałbym zapewnić, że natychmiast wdrażamy dodatkowe środki, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. Mamy nadzieję, że da nam Pan jeszcze jedną szansę i że będziemy mogli zrekompensować zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy, ESUS IT
5 maj 2024

błyskawiczna wysyłka towaru, profesjonalna obsługa

błyskawiczna obsługa/wysyłka towaru; strona sklepu pozbawiona wodotrysków, widoczna kwota netto towarów, atrakcyjne ceny... liczę na to, że zakupiony dysk sprawdzi się, wówczas wracam po więcej... kb
6 maj 2024
Dziękujemy za zaufanie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony, zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)

POLECAM

bardzo pomocny, dysponujący odpowiednią wiedzą konsultant. Szybka realizacja zamówienia.
6 maj 2024
Dziękujemy za uznanie, pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)
4 maj 2024
Wyszukiwarka dobór po modelu urządzenia.
6 maj 2024
Dziękujemy za pozytywny feedback, cieszymy się, że wyszukiwarka spełnia zadanie. :)
25 kwi 2024
HDD zapakowany dobrze. Polecam.
6 maj 2024
Dziękujemy za pozytywny feedback, dokładamy wszelkich starań, aby dyski były w 100% zabezpieczone, pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)
21 kwi 2024
Profesjonalnie i ekspresowo!!
6 maj 2024
Dziękujemy za pozytywny feedback, zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)
15 maj 2024
Szybko, sprawnie. Polecam !
24 maj 2024
Dziękujemy za opinie, pozdrawiamy serdecznie! :)
Bardzo szybko i sprawnie
6 maj 2024
Dziękujemy za 5 gwiazdek, pozdrawiamy serdecznie! :)
13 maj 2024
24 maj 2024
Dziękujemy za opinie i pozdrawiamy! :)
12 maj 2024
24 maj 2024
Dziękujemy za 5 gwiazdek i pozdrawiamy! :)
9 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinie, pozdrawiamy :)
5 maj 2024
4 maj 2024
30 kwi 2024
29 kwi 2024
6 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną ocenę, pozdrawiamy serdecznie! :)
29 kwi 2024
6 maj 2024
Dziękujemy za pozytywny feedback, pozdrawiamy! :)
26 kwi 2024
6 maj 2024
Dziękujemy za 5 gwiazdek, pozdrawiamy! :)
6 maj 2024
Dziękujemy za 5 gwiazdek, pozdrawiamy! :)
6 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinie, pozdrawiamy! :)
6 maj 2024
Dziękujemy za pozytywny feedback, pozdrawiamy serdecznie! :)