esus-it.pl

Opinie (139) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1277)

Ważny od: 20 sie 2013
esus-it.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Fachowa, kulturalna kadra służąca pomocą o każdej sprawie, wysokie standardy jakości, szybka wysyłka, to tylko niektóre cechy tej firmy. Miałem okazję również skorzystać z procesu reklamacyjnego, który przebiegł bez problemów, byłem na bieżąco informowany o stanie reklamacji aż do jej zakończenia

24 paź 2023
Zbyt długi czas oczekiwania na zakupiony towar

Opinie nt. sklepu esus-it.pl

29 sty 2024
Bardzo szybka realizacja i wyśmienity kontakt
31 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że nasze zamówienie zostało szybko zrealizowane i że nasza obsługa klienta była wyjątkowa. W naszej firmie staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że był Pan zadowolony ze swojego doświadczenia. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się opinią!
14 sty 2024

Dyski EXOS 18T

Szybka realizacja zamówienia, miła obsługa.
15 sty 2024
Dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że był Pan zadowolony z szybkiej realizacji zamówienia i przyjaznej obsługi klienta. W naszej firmie staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i doceniamy Pana opinię.
15 sty 2024
Szybko i sprawnie.
18 sty 2024
Dziękujemy za pozytywne opinie na temat naszych usług. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić naszym klientom szybką i skuteczną obsługę. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby obsługa klienta była na najwyższym poziomie, od momentu złożenia zamówienia do dostawy. Doceniamy Pana czas poświęcony na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami. Dziękujemy
23 sty 2024
24 sty 2024
Dziękujemy za opinie i za poświęcony czas, pozdrawiamy! :)
28 sty 2024
31 sty 2024
Dziękujemy za Państwa opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę i zawsze miło jest słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Dziękujemy za Państwa wsparcie!
28 sty 2024
31 sty 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia z naszą firmą. Jeszcze raz dziękujemy za Pana opinię, naprawdę ją cenimy.
10 sty 2024
Dziękujemy, że znaleźli Państwo czas, aby zostawić nam tak pozytywną recenzję! Jesteśmy wdzięczni za Państwa miłe słowa na temat dostawy, towarów i obsługi klienta, którą zapewniamy. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci mieli wspaniałe doświadczenia z nami i cieszymy się, że tak się stało. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinie - są one dla nas bezcenne!
2 sty 2024
10 sty 2024
Dziękujemy za Pana pozytywną opinię! Wspaniale jest słyszeć, że podobało się Panu doświadczenie z nami. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w oferowanie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Pana opinie są dla nas bardzo cenne i doceniamy je. Jeszcze raz dziękujemy!
5 gru 2023
Transakcja przebiegła sprawnie z wsparciem sprzedawcy. Zostałem poproszony o moja ocenę. Ze wszech miar Sprzedawca godny polecenia.
15 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywny feedback, nasi eksperci służą pomocą zarówno przed jak i po zakupie. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)
27 gru 2023

Szybka i konkretna pomoc mailowa, sprawna realizacja zamówienia, towar ok, dobrze zabezpieczony. Polecam sklep.
4 sty 2024
Cieszymy się, że jest Pan w pełni zadowolony, robimy co możemy, aby klient był w 100% zadowolony, dziękujemy za uznanie i oczywiście zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)

Polecam zakupy

Zamówiony towar taki jak uzgodniony oraz przyszedł wcześniej niż deklarowała data doręczenia :)
15 gru 2023
Dziękujemy za pozytywne słowa, nie ukrywam, że nasza logistyka działa ekspresowo :) Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do ESUS IT!
13 gru 2023
Szybkość działania, wysyłka, sposób zabezpieczenia.
15 gru 2023
Dziękujemy za pozytywny feedback, nasza logistyka dokłada wszelkich starań, aby towar był prawidłowo zabezpieczony i wysłany ekspresowo, pozdrawiamy! :)
9 gru 2023
Super sprzedawca. Z czystym sumieniem polecam
15 gru 2023
Dziękujemy za polecenie, pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)
6 gru 2023
Polecam. Szybko, tanio i profesjonalnie.
15 gru 2023
Dziękujemy za polecenie i ocenę, pozdrawiamy serdecznie! :)

Profesjonalizm

Obsługa bez problemu
15 gru 2023
Dziękujemy za uznanie, pozdrawiamy! :)
20 gru 2023
O.K. Polecam.
4 sty 2024
Dziękujemy za polecenie, pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)
10 sty 2024
Dziękujemy za Pani wspaniałą recenzję! Miło nam słyszeć, że była Pani zadowolona z naszej dostawy, produktów i obsługi klienta.
10 sty 2024
Dziękujemy za Pana szczerą recenzję! Cieszymy się, że spodobała się Panu nasza dostawa, produkt i obsługa klienta. Naszą misją jest upewnienie się, że każdy klient ma pozytywne doświadczenia z nami, a Pana opinia pomoże nam w osiągnięciu tego celu. Staramy się oferować naszym klientom najlepsze możliwe produkty i usługi i będziemy to robić również w przyszłości. Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na pozostawienie tej recenzji.
11 gru 2023
10 sty 2024
Dziękujemy za Pana pochlebną opinię na temat naszych produktów i obsługi klienta.