esus-it.pl

Opinie (188) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1327)

Ważny od: 20 sie 2013
esus-it.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Fachowa, kulturalna kadra służąca pomocą o każdej sprawie, wysokie standardy jakości, szybka wysyłka, to tylko niektóre cechy tej firmy. Miałem okazję również skorzystać z procesu reklamacyjnego, który przebiegł bez problemów, byłem na bieżąco informowany o stanie reklamacji aż do jej zakończenia

Popracujcie nad czasem dostawy i nie wystawiajcie nic w swoim sklepie z terminem dostawy 1 dzień, jeśli tego fizycznie nie macie na stanie. Z jednego dnia zrobił się tydzień. Poza tym wszystko okej, kontakt wzorowy i sam sprzęt również.

Opinie nt. sklepu esus-it.pl

22 lip 2023
Wszystko
1 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię i poświęcony czas, pozdrawiamy! :)
29 sie 2023
polecam
4 wrz 2023
Dziękujemy za 5 gwiazdek i za polecenie, pozdrawiamy! :)
17 sie 2023
ok
4 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię, pozdrawiamy serdecznie! :)
10 sty 2024
Dziękujemy za Pana pozytywną opinię! Wspaniale jest słyszeć, że podobało się Panu doświadczenie z nami. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w oferowanie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Pana opinie są dla nas bardzo cenne i doceniamy je. Jeszcze raz dziękujemy!
10 sty 2024
Dziękujemy za Pani wspaniałą recenzję! Miło nam słyszeć, że była Pani zadowolona z naszej dostawy, produktów i obsługi klienta.
13 gru 2023
10 sty 2024
Dziękujemy za Pana szczerą recenzję! Cieszymy się, że spodobała się Panu nasza dostawa, produkt i obsługa klienta. Naszą misją jest upewnienie się, że każdy klient ma pozytywne doświadczenia z nami, a Pana opinia pomoże nam w osiągnięciu tego celu. Staramy się oferować naszym klientom najlepsze możliwe produkty i usługi i będziemy to robić również w przyszłości. Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na pozostawienie tej recenzji.
10 sty 2024
Dziękujemy za Pana pochlebną opinię na temat naszych produktów i obsługi klienta.
10 sty 2024
Bardzo dziękujemy za Pana opinię! Doceniamy Pana wsparcie i cieszymy się, że podobał się Panu produkt, dostawa i obsługa klienta.
10 sty 2024
Dziękujemy, że znaleźli Państwo czas, aby wystawić nam tak pozytywną opinię. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszej dostawy, produktów i obsługi klienta. W naszej firmie dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i produktów; Państwa opinie potwierdzają, że osiągamy te cele. Dziękujemy za bycie lojalnym klientem i mamy nadzieję, że będziemy mogli nadal spełniać Państwa oczekiwania w przyszłości.
21 lis 2023
10 sty 2024
Dziękujemy za Pana pozytywną recenzję. Cieszymy się, że udało nam się spełnić Pana oczekiwania. Naprawdę cenimy sobie opinie naszych klientów, takich jak Pan, i dziękujemy za poświęcenie czasu na poinformowanie nas o tym, jak sobie radzimy.
17 lis 2023
10 sty 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę doświadczeń z naszą firmą. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z dostawy, produktów i obsługi klienta. Państwa opinie są dla nas cenne i pomagają nam ulepszać nasze usługi. W naszej firmie staramy się zapewnić doskonałe doświadczenia wszystkim naszym klientom i doceniamy Państwa wsparcie dla naszych wysiłków. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa recenzję!
16 lis 2023
10 sty 2024
Dziękujemy za miłą recenzję. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z jakości produktu, dostawy i obsługi klienta, którą zapewniliśmy. Wierzymy, że zapewnienie doskonałej obsługi klienta ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni na każdym kroku. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji.
14 lis 2023
14 lis 2023
Dziękujemy za ocenę, pozdrawiamy! :)
2 lis 2023
9 lis 2023
Dziękujemy za opinie, pozdrawiamy! :)
21 paź 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną ocenę, pozdrawiamy! :)
20 paź 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za opinie, pozdrawiamy! :)
12 paź 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinie, pozdrawiamy! :)
8 paź 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za opinie, pozdrawiamy i zapraszamy ponownie! :)
5 paź 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za opinie, pozdrawiamy serdecznie! :)