bellcraft.pl- Logo - Opinie

bellcraft.pl

Opinie (121) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (137)

Ważny od: 6 lut 2023
bellcraft.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem pod wrażeniem. Zafascynowałam się dziełami z metalu będąc we Włoszech w Dolomitach. Ale te Bellcraftu mają tak polski klimat, return do dzieciństwa i bajek, że nie mogłam się oprzeć. Czarownice idealne , straszne, ale nie przerażające wnuków i bez ukrytego demonicznego podtekstu , co jest ważne, szczególnie na wsi. Jednym słowem piękne i jeszcze coś dokupię. Zwierzęta, ptaki przepiękne. Mają nieco ostre wypustki więc trzeba z należytym rozmysłem umiejscowić żeby ktoś przypadkiem się nie skaleczył. Mam nadzieję, że długo postoją. Pozdrawiam. Cieszę się bardzo z nabytku. J. S
JS
Janina S.
Stołuń

23 paź 2023
Towar dotarł niestety trochę powyginany, gdyż był bardzo słabo zabezpieczony.

Opinie nt. sklepu bellcraft.pl

10 lut 2024

Dekoracja do ogrodu w kształcie… Krasnal na wysokich nogach

Dekoracja do ogrodu w kształcie uroczego krasnala na wysokich nogach jest super. Bardzo ładnie prezentuje się w ogrodzie. Szybko zrealizowane zamówienie. Teraz czekam na wielkanocne ozdoby do ogrodu - może w kształcie jajek lub innych ciekawych ozdób.
Odpowiedź ze sklepu bellcraft.pl
Jakie piękne zdjęcie :). Dziękujemy za opinię i proszę do nas zaglądać, pojawi się coś fajnego jeszcze przed świętami :)

polecam zakupy

Nie mam żadnych zastrzeżeń, sprawna obsługa, sprzedawany towar najwyższej jakości.
Szybka wysyłka, produkt zgodny z opisem. Polecam
28 sty 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia.
21 sty 2024
20 sty 2024
8 maj 2023

Podziękowania od Jana Przede wszystkim gratuluję pomysłu na…

Przede wszystkim gratuluję pomysłu na działalność. Jestem bardzo zadowolony z zakupionego towaru. Ozdoby są piękne, bardzo dobrze wykonane i cieszą oczy. Nadzwyczaj sympatyczny kontakt ze sprzedającymi. Są bardzo uczynni i pomocni, gotowi do realizacji nawet niestandardowych zachcianek - prosiłem i otrzymałem zupełnie gratis kawałek zardzewiałego łańcucha, potrzebny mi do realizacji mojej koncepcji elementu ozdoby ogrodu. Naprawdę, szczerze polecam. Dziękuję za szybką dostawę (towar zapakowany perfekcyjnie) JAN
9 maj 2023
Bardzo dziękujemy za tak wyczerpującą i miłą opinię :). Trzymamy kciuki za powodzenie całej koncepcji i serdeczne pozdrawiamy!
14 cze 2023

RDZEWIAKI

W firmie ktoś wykonuje bardzo fajne projekty ozdób ogrodowych. Następny etap to bardzo wierne odtworzenie ozdób (po prostu koronkowa robota). Szczególnie podobał mi się sposób łączenia poszczególnych elementów wyrobu finalnego na przyspawaną nakrętkę. Jeżeli można coś "wtrącić" - to proponowałbym w niektórych ozdobach nakrętki mocować pod pewnym kątem - wtedy figura np. owada w locie będzie bardziej przestrzenna. A może tylko mi się tak wydaje?
14 lip 2023
Dziękuję za dobrą i cenną opinię :). Pozdrawiam!
AK
ARLETA K.
SKÓRZYN
Jak zwykle towar cudowny , porządnie zabezpieczony i bardzo szybka dostawa. Co dla mnie jest najważniejsze to to że Bellcraft to nie tylko sklep w którym zaopatruję się w rdzawe ozdoby, z którym mam automatyczny kontakt gdy mam pytania lub prośby za tą nazwą kryją się cudowni ludzie , artyści z pięknym wnętrzem i dobrym sercem.
Odpowiedź ze sklepu bellcraft.pl
Takie komentarze to prawdziwy miód na nasze serducha :). Bardzo, bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam!
31 sie 2023
Dobry przekaz informacji o realizacji zamówienia, solidne opakowanie, terminowa dostawa. Sam kogut i ptaszęta piękne, ale to wiedziałem juz po przeglądaniu oferty na Waszej stronie. Nie przychodzi mi do głowy nic co moglibyście zrobić jeszcze lepiej.
25 paź 2023
Dziękuję za wyczerpującą opinię i tak miłe słowa :). Pozdrawiam
9 sie 2023
Bardzo oryginalne ozdoby do ogrodu -kupujący powinien mieć świadomość ,że jest to rdza i bezwzględnie zakładamy rękawice przy montażu:).Jeżeli ktoś lubi styl rustykalny polecam.
31 sie 2023
Dziękuję bardzo za opinię :). Zgadza się, rdza brudzi ręce, zwłaszcza ta świeża :). Z czasem jednak brudzi już coraz mniej. Obecnie wprowadzamy nowy sposób rdzewienia - zdecydowanie mniej brudzący :).
25 sie 2023

Jestem bardzo zadowolona:-)

To moje powtórne zamówienie.Bardzo starannie wykonane i każdy może znaleźć coś dla siebie.Wzorów jest mnóstwo! Starannnie zapakowane, nie ma obaw że uszkodzi się w podróży.
31 sie 2023
Bardzo dziękuję za miły komentarz i pozdrawiam!
Witam,produkt bardzo dobry,jestem zadowolona. Przesyłka dotarła szybko i sprawnie, polecam wszystkim sprzedawcę pozdrawiam serdecznie.
KS
10 gru 2023
Produkt cudny , wykonany z ogramną dbałością o szczegóły, przesyłka dobrze zapakowana ,dostarczona w przewidywanym terminie . Polecam.
Odpowiedź ze sklepu bellcraft.pl
Bardzo dziękuję za miły komentarz i piękne zdjęcie :)
30 sie 2023
Piękne ozdoby, bardzo ładnie wykonane. Polecam firmę, jeśli ktoś gustuje w rdzawych ozdobach do ogrodu. Jestem zadowolona w 200%.
31 sie 2023
Bardzo dziękuję za miły komentarz i podwójnie za piękne zdjęcia :). Pozdrawiam serdecznie!
4 paź 2023
Jestem po raz kolejny bardzo zadowolona. Produkt prześliczny, solidnie zapakowany, dostawa w zasadzie natychmiastowa. Dziękuję.
25 paź 2023
Bardzo dziękuję za tak miły komentarz :)
26 lis 2023
Podoba mi się wszystko 😁co robicie i jak jest wykonane 👍 dla mnie po prostu super 🤩 moje klimaty moj styl 😁😘
28 lis 2023
Bardzo dziękuję za tak miły komentarz i piękne zdjęcie :). Pozdrawiam!
MR
19 sie 2023

Super rdzewiaki

Szeroki wybór wzorów, bardzo dobra jakość, świetny kontakt z producentem. I ceny także konkurencyjne :)
31 sie 2023
Bardzo dziękuję za wyczerpujący komentarz i serdecznie pozdrawiam :).