erozkosz.pl- Logo - Opinie

erozkosz.pl

Opinie (57) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (311)

Ważny od: 20 lip 2021
erozkosz.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 sie 2023
Na przesyłce żadnych oznaczeń sugerujących zawartość paczki, towar nowy, nieuszkodzony. Ceny BARDZO przystępne. Oby tak dalej. Na pewno jeszcze zrobię zakupy w tym sklepie.

29 maj 2023
Brak w zamówieniu. Brak odpowiedzi ze strony sklepu

Opinie nt. sklepu erozkosz.pl

8 wrz 2023

Perfekcja

Jak zawsze na wysokim poziomie!
12 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa opinię i nieustającą lojalność. Cieszymy się, że nasza obsługa jest niezmiennie na wysokim poziomie i staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia za każdym razem, gdy nas odwiedzają. Cenimy Państwa opinie i będziemy nadal ciężko pracować, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa miłe słowa.
3 lip 2023
szybka i solidna dostawa
10 sie 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat szybkiej i niezawodnej dostawy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i doświadczenie, i wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to osiągnąć w przypadku Pana zamówienia. Cenimy Pana opinię i dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się nią z nami.
13 paź 2023
Wysoka jakość produktu
17 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat jakości naszego produktu. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług naszym klientom i cieszymy się, że Państwa doświadczenie było pozytywne. Cenimy Państwa opinie i mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będą Państwo zadowoleni z naszych produktów.
7 cze 2023
10 sie 2023
Dziękujemy za Państwa miłe słowa! Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że mieli Państwo z nami przyjemne doświadczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu doskonałą obsługę klienta i nieustannie dążymy do poprawy. Państwa komentarze pomagają nam upewnić się, że nasze usługi pozostają na najwyższym poziomie, a Państwa zadowolenie jest zawsze naszym priorytetem. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na przesłanie recenzji!
10 paź 2023
Ok..
15 wrz 2023
18 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia i podobał się Panu nasz produkt. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości i doskonałą obsługę klienta. Doceniamy Państwa opinie i mamy nadzieję, że nadal będziemy świadczyć usługi na poziomie, na jaki Państwo zasługują. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
22 sie 2023
22 sie 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że podobało się Panu u nas. Doceniamy Państwa opinie i staramy się, aby doświadczenia naszych klientów były jak najlepsze. W naszej firmie ponad wszystko cenimy sobie zadowolenie klienta i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia doskonałej obsługi. Dziękujemy, że poświęcił Pan swój czas, aby dać nam znać, jak możemy się poprawić.
16 sie 2023
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby przekazać nam swoją opinię. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z dostawy, produktu i obsługi klienta, którą zapewniliśmy. Pańska opinia wiele dla nas znaczy i jesteśmy wdzięczni, że był Pan zadowolony z naszych usług. Staramy się zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i produkty wysokiej jakości, a Państwa opinie pomagają nam w realizacji tej misji. Jeszcze raz dziękujemy, że jest Pan naszym lojalnym klientem.
9 sie 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni ze współpracy z nami! Naszym celem jest zapewnienie każdemu z naszych klientów najwyższej jakości produktów i usług, do czego dążymy każdego dnia. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie cennych opinii.
1 sie 2023
9 sie 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że podobał się Państwu nasz produkt i dostawa. Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i cieszymy się, że czuł Pan to samo. Cenimy wszystkie opinie, więc dziękujemy za poświęcenie czasu, aby poinformować nas o swoich przemyśleniach. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszych wrażeń z zakupów i mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będą Państwo zadowoleni z naszych produktów i usług.
1 cze 2023
10 sie 2023
Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się z nami swoją opinią na temat naszych usług. Doceniamy opinie naszych klientów i cenimy sobie Państwa wkład. Cieszymy się, że był Pan zadowolony zarówno z naszej dostawy, jak i produktu, ale rozumiemy, że obsługa klienta mogła być lepsza. W naszej firmie staramy się zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta dla wszystkich naszych klientów i jasne jest, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań. Dziękujemy, że zwrócił Pan na to naszą uwagę i wykorzystamy tę opinię, aby pomóc nam ulepszyć nasze usługi w przyszłości.
31 maj 2023
10 sie 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że miał Pan z nami wspaniałe doświadczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że zostało to docenione. Jeszcze raz dziękujemy za umożliwienie nam obsługi Państwa.
13 lip 2023
Bardzo szybka dostawa, to duży plus. I oczywiście wysyłka dociera w badzo dyskretnej formie.
10 sie 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszej szybkiej dostawy i dyskretnego opakowania. Dążymy do zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta i miło nam słyszeć, że udało nam się to z Państwem osiągnąć. Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Państwu służyć.
6 lip 2023
Szybkość dostawy produktu i cena napewno w przyszłości jeszcze skorzystam
10 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z szybkości dostawy i ceny naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepszą obsługę klienta, dlatego cenimy sobie Państwa pozytywne opinie. Mamy nadzieję, że będą Państwo nadal korzystać z naszych usług w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
20 lip 2023
Żeby tym sklepie było by więcej Dilatorów tym dla mnie lepiej
9 sie 2023
Dziękujemy, że zechciał Pan podzielić się z nami swoją opinią. Zawsze doceniamy opinie naszych klientów i cenimy sobie Państwa wkład. W naszej firmie staramy się oferować szeroki wybór produktów, które zaspokoją potrzeby naszych klientów. Obecnie zastanawiamy się nad opcjami, które ułatwią dostęp do innych rodzajów produktów niż te, które są dostępne obecnie. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa cenne uwagi.
6 lip 2023
Sprawna obsługa klienta - 5 Jakość artykułów - 4+
10 sie 2023
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas, aby przekazać nam swoją opinię. Cieszymy się, że miał Pan przyjemne doświadczenia z naszą obsługą klienta i doceniamy ocenę 4+ za jakość naszych produktów. Staramy się dostarczać naszym klientom najlepsze możliwe produkty i usługi i jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia się na obu frontach. Jeszcze raz dziękujemy za recenzję i mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będą Państwo zadowoleni z naszych produktów i usług.
14 cze 2023
Polecam tego sprzedawcę Szybkość i jakość obsługi 5
10 sie 2023
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas, aby ocenić nasze usługi. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z szybkości i jakości naszych usług! Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał pozytywne doświadczenia z nami i wspaniale jest widzieć, że był Pan zadowolony. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa.
31 paź 2023
Duża różnorodność i szybkie załatwianie zamówień gorąco polecam 😉👍
Odpowiedź ze sklepu erozkosz.pl
Dziękujemy za Państwa miłe słowa. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszego szerokiego wyboru i szybkiej realizacji zamówień. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i to bardzo satysfakcjonujące słyszeć, że nasze wysiłki zostały docenione. Dziękujemy za Państwa opinię!
23 lis 2023
Podoba mi się po prostu szybkość wysilania produktów
Odpowiedź ze sklepu erozkosz.pl
Dziękujemy za Państwa miłą opinię. Cieszymy się, że docenia Pan szybkość, z jaką dostarczamy nasze produkty. W naszej firmie staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów w odpowiednim czasie. Mamy nadzieję, że nadal będą Państwo zadowoleni z naszej oferty.
18 lis 2023
Towar zgodny z opisem dobra jakość. Polecsm
Odpowiedź ze sklepu erozkosz.pl
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że produkt spełnił Państwa oczekiwania. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów z dokładnymi opisami, aby nasi klienci mogli podejmować świadome decyzje. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię i doceniamy Państwa biznes!