Soft360.pl- Logo - Opinie

Soft360.pl

Opinie (1625) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8769)

3 mar 2024
Witam. Obsługa po stronie sklepu w porządku. Szybko, sprawnie, bez komplikacji. Sam program, ktory kupilem... Mcafee. Porażka. Zupełny brak ustawień. Zarówno w wersji na PC jak i na androida. Dodatkowo wersja na androida... Na dwóch z trzech telefonów trudno określić czy działa. Problem z instalacją. Program można zdezaktywować tak samo łatwo jak monit o pogodzie - przeciągając powiadomienie.

6 kwi 2024
Problem z program Norton360, sie instluje, jeden dzien jest zarejestrowany, drugi juz nie. Na android nie chce sie zarejestrowac i zablokowal bluetooth.

Opinie nt. sklepu Soft360.pl

Fajny program, ma sporo różnych funkcji. Szkoda że w opcji tłumaczenia tekstu na mowę nie ma języka polskiego. Ale i tak jest super.
25 wrz 2024
Szybkość otrzymania produktu, który mogłam natychmiast pobrać na komputer i zmienić swój system na "10". Dziękuję i polecam firmę!
8 paź 2024
Jak zwykle ekspresowa obsługa. W razie wątpliwości, natychmiast kontaktują się z klientem i wyjaśniają. Polecam Robert
Szybko, sprawnie i przedewszystkim bezpiecznie. Cała 'zabawa' kupno - sprzedaż to parę minut i masz to. Polecam.
Natychmiastowa realizacja zamówienia, zakup Affinity Photo 2 - bardzo dobre narzędzie z wieczystą licencją

Corel VideoStudio Ultimate 2023

Klucz poprawny, program działa bez problemu. Błyskawiczna realizacja zamówienia i dostępna płatność Blik.
Windows 11 Pro. Klucz aktywacyjny zadziałał bez najmniejszego problemu. Błyskawiczna realizacja. Polecam.
24 wrz 2024

Polecam wszystkim

Bardzo pomocna i kompetętna obsługa, konkurencyjne ceny i błyskawiczna realizacja zamówienia.
Bardzo miła i chętna do pomocy obsługa. Rzeczowe porady, rzetelna i fachowa pomoc .Dziękuję.
1 paź 2024
Oferta sklepu bardzo szeroka a ceny bardzo konkurencyjne do innych sprzedawców.Polecam
RS

Dla mnie wszystko działa prawidłowo

Dla mnie wszystko działa tak jak powinno. Nic dodać nic ująć a to oznaka perfekcji.

Firma godna polecenia

Szybki termin realizacji zamówień. Konkurencyjne ceny, szeroki zakres asortymentu.
2 paź 2024
Uzyskałem zdalną pomoc przy instalacji na komputerze z nietypowym procesorem.
Bez problemów dokonałem zakupu produktu. Otrzymałem instrukcję postępowania.
tradycyjnie wszystko git, błyskawiczna realizacja zamówienia, dobra cena,
2 paź 2024
Prosto, szybko. Możliwość wyboru (wersji) opcji oprogramowania. Jest ok.
IK
Ilona K.
Borowa Góra
8 paź 2024
Szybka transakcja, dobra cena , uruchomienie programu banalnie proste :)

Solidny sklep.

Zamówienie bardzo szybko i profesjonalnie zrealizowano. Solidny sklep.
24 wrz 2024
Bardzo szybka obsługa. Oprogramowanie zgodne z opisem. Ceny przystępne
PŻ
Instalacja i rejestracja programu bez żadnych problemów .Polecam