Soft360.pl- Logo - Opinie

Soft360.pl

Opinie (1465) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8350)

3 mar 2024
Witam. Obsługa po stronie sklepu w porządku. Szybko, sprawnie, bez komplikacji. Sam program, ktory kupilem... Mcafee. Porażka. Zupełny brak ustawień. Zarówno w wersji na PC jak i na androida. Dodatkowo wersja na androida... Na dwóch z trzech telefonów trudno określić czy działa. Problem z instalacją. Program można zdezaktywować tak samo łatwo jak monit o pogodzie - przeciągając powiadomienie.

6 kwi 2024
Problem z program Norton360, sie instluje, jeden dzien jest zarejestrowany, drugi juz nie. Na android nie chce sie zarejestrowac i zablokowal bluetooth.

Opinie nt. sklepu Soft360.pl

8 lip 2024
Bardzo szybka reakcja od złożenia do realizacji zamówienia. Czytelna i przyjazna dla klienta formatka do składania zamówień i płatności. Jesteśmy zadowoleni z obsługi. Ponadto sklep posiada bogatą ofertę produktów i w dobrej cenie. Pozdrawiamy i życzymy wielu klientów.

WIN_11 oraz WIN_10

Firma ma w swojej ofercie bardzo dużo licencji nowych oraz tak zwanych używanych w bardzo dobrych cenach . Zakup oraz oraz instalacja oprogramowania jest bardzo szybka i można powiedzieć ze bez problemowa . Polecam Bardzo tego Sprzedawcę
22 godziny temu
Jestem klientem soft360 już od jakiegoś czasu i nigdy się nie zawiodłem. Zlecenia wykonywane są bardzo szybko, czasem w 10min, czasem w 1h, ale zawsze. Ceny jak widać też są przystępne, nie pozostaje mi nic jak tylko polecić ;)
Szybka i sprawna obsługa, atrakcyjne ceny. Moglibyście wystawiać też faktury zaraz po transferze środków - widać od razu, że ten proces nadal macie manualny...
6 lip 2024
Gorąco polecam. Kontakt ze sklepem bardzo dobry. Zakup odbył się sprawnie i błyskawicznie. Licencja ESET przedłużona w dużo korzystniejszej cenie niż u innych.
11 lip 2024

Aktywacja klucza możliwa w dniu następnym

Zakupy przebiegły błyskawicznie. Jedno ale - programu nie dało aktywować kluczem w pierwszy dzień dlatego 4*. W dniu następnym wszystko było ok.
Odpowiedź ze sklepu Soft360.pl
12 lip 2024
Szanowny Kliencie, niestety nie mamy wpływu na przerwy w dostępności serwerów aktywacyjnych firmy Corel. Cieszymy się, że następnego dnia udało się prawidłowo aktywować ten produkt. Zespół Soft360.pl
Najlepiej podobała mi się prędkość zakupów i obsługa klienta. Konsultant był bardzo miły pomocny i rzetelny gdy poprosiłam przez czat o pomoc
4 lip 2024
DOBRZE OPISANY PRODUKT, DUŻO PRZYDATNYCH INFORMACJI, PROFESJONALNA SZYBKA OBSŁUGA. DOBRA CENA, PRZYNAJMNIEJ JAK NA PIERWSZY ROK.
Wszystko poszło gładko i sprawnie, tak jak powinno profesjonalnie się odbyć. Polecam, jeśli ktoś chce uniknąć problemów.
1 dzień temu

Corel Video Studio 2023 Ultimate

Zakup błyskawiczny i bezproblemowy. Faktura I certyfikat legalności- wszystko działa. Polecam.
28 cze 2024
Kontakt emailowy z firmą szybki. Szybko przesłany certyfikat i link do instalacji antywirusa
23 godziny temu
Rewelacyjna i solidna firma, godna polecenia. Wszystko realizowane w czasie.
Jak zwykle niezawodne i szybie realizacje zamówień w doskonałych cenach.
Bardzo dobra firma bardzo dobra firma i bardzo szybko programy przychodzą
EW
6 lip 2024
Błyskawiczna realizacja zamówienia, łatwa nawigacja, szeroki wybór.
Super szybki kontakt i bardzo precyzyjne wskazówki do instalcji.
5 lip 2024
Super wsparcie, szybka i fachowa odpowoedź na zapytania. Polecam
Bardzo szybka i profesjonalna realizacja zamówienia. Polecam!
Program wysłany praktycznie "od ręki", szybko i bezpiecznie.
7 lip 2024
Natychmiastowa realizacja zamówienia, doskonała o produkcie.