Soft360.pl- Logo - Opinie

Soft360.pl

Opinie (1201) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7778)

Ważny od: 8 paź 2021
Soft360.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 mar 2024
Witam. Obsługa po stronie sklepu w porządku. Szybko, sprawnie, bez komplikacji. Sam program, ktory kupilem... Mcafee. Porażka. Zupełny brak ustawień. Zarówno w wersji na PC jak i na androida. Dodatkowo wersja na androida... Na dwóch z trzech telefonów trudno określić czy działa. Problem z instalacją. Program można zdezaktywować tak samo łatwo jak monit o pogodzie - przeciągając powiadomienie.

31 mar 2023
Sam proces zakupu przeszedł sprawnie, ale problem pojawił się przy instalacji zakupionego produktu. Niestety załączony do klucza licencyjnego link służący do pobranie programu prowadził do starszej wersji, której klucz nie obsługiwał. Konieczne było samodzielne pobranie oprogramowania ze strony producenta w którym klucz zadziałał bez problemu.

Opinie nt. sklepu Soft360.pl

Mcafee.

Wszystko ok

Dzień dobry, Podoba mi się szybkość realizacji zamówienia, konkurencyjna cena czego nie do końca rozumiem.Wydawało mi się że to na stronie danego producenta oprogramowania powinno być taniej a tu zaskoczenie .Jestem ogólnie pozytywnie nastawiona i już upatrzyłam sobie coś na przyszłość. Pozdrawiam i polecam szczerze Renata

Przesiadka z Office 2007 na 2019

Przesiadka z Office 2007 Home na 2019 Professional Plus, Excel - wykresy, rodzaj, ich edytowalność -》bajka, Word - dokument ponad 100 stron z grafiką, spisami treści, grafik, nie gubi się, nie krzaczy, 0 problemów. Zakup szybki. Instalacja ok. 40min, łącznie z ściągnięciem ponad 5 GB plików instalacyjnych.

Merytoryka

Firma jest bardzo pomocna przy udzielaniu informacji w zakresie swoich produktów. Mam na myśli wiedzę w zakresie licencjonowania. Trzeba przyznać, że firma microsoft nigdy nie dosięgnie takiego poziomu. FIRMA GODNA POLECENIA.

Fachowa pomoc, dobre programy

Świetny kontakt telefoniczny ze sprzedającym, zero problemów z wymianą programu na inny (zamówiłam przez pomyłkę program na pc, a potrzebowałam na Mac'a), fachowe doradztwo, produkty super!
Zakup klucza systemu Windows Home. Zakup przebiegł błyskawicznie. Aktywacja klucza w systemie też natychmiastowa, bez żadnych problemów. Polecam zakup.

Od paru lat korzystam z tego sklepu. Zawsze wracam tu na niezbędne zakupy. Wszystko przebiega zawsze bezproblemowo. Ceny są konkurencyjne.
Program jest doskonałym narzędziem do pracy jak i pełnej kontroli komputera i oprogramowania, ważny jest język polski. Polecam

Zakup używanej licencji na Windows 10 Home

Realizacja zamówienia sprawna i błyskawiczna, klucz funkcjonuje poprawnie, zweryfikowany przez serwery Microsoftu.

Szybka, niezawodna realizacja zamówienia. Wszystkie niezbędne i ważne dla kupującego informacje zawarte w mailu.
Kupiłem wersję Ultimate,a odpala mi się ikonka dawnego Avasta Premium Security. Czy tak być powinno ?
3 mar 2024
Wszystko poszło bardzo sprawnie. Zamówienie wieczorem i po godzinie soft był zainstalowany i działał.
24 lut 2024
Wszystko szybko i sprawnie !! Atrakcyjna cena !! Szybka wysyłka wraz z Fakturą !! Gorąco polecam !!!
PN
Piotr N.
Wrocław
Zakup, płatność i przekazanie produktu przeszło szybko i sprawnie. Tak trzymać. Polecam.

Zadzwoniłam i otrzymałam poradę co do zakupu pakiet office.

Zadzwoniłam i otrzymałam poradę co do wyboru odpowiedniego produktu. Jestem zadowolona.
Polecam w 100% Fachowa i rzetelna obsługa, super wsparcie przed i po sprzedażowe.
Polecam ,otrzymałam pomoc w instalacji, dziękuję i na pewno ponownie skorzystam
Zakup zrealizowany bardzo płynnie. Zakupiony program funkcjonuje baz zarzutów

AVG Internet Security

Duży wybór i bardzo dobre oferty licencji wielostanowiskowych oprogramowania.
18 lut 2024

Szybki zakup

Wszystko OK i super.Klucze działaja, aktywacja bez problemu.