SHAMASA Oficjalny sklep marki

Opinie (48) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (48)

Ważny od: 11 lip 2023
SHAMASA Oficjalny sklep marki spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu SHAMASA Oficjalny sklep marki

Były to moje pierwsze zakupy, ale pewnie nie ostatnie, produkty bardzo dobrze zapakowane, ceny przystępne. Polecam
Odpowiedź ze sklepu SHAMASA Oficjalny sklep marki
Pięknie dziękujemy za miłe słowa. Takie cieszą najbardziej i pomagają niezdecydowanym w podjęciu decyzji. Moc naturalnej pielęgnacji niech będzie z nami wszystkimi :) Do następnego razu. Zapraszamy.
Profesjonalna i szybka obsługa.
Odpowiedź ze sklepu SHAMASA Oficjalny sklep marki
Bardzo dziękujemy za recenzję. Robimy co w naszej mocy aby spełnić oczekiwania :) Zapraszamy znów. Niebawem pojawi się nowe.
ES
29 mar 2024
Polecam!!!!
23 godziny temu
7 mar 2024

Polecam tego sprzedawcę

Przesyłka przyszła błyskawicznie. Dobrze zapakowana. W środku miła niespodzianka - dedykowany liścik. Zapachy ładne (olejek Citronella i olejek mięty pieprzowej). Następnego dnia syn podebrał mi dyfuzor z Citronellą i wstawił do swojego pokoju, bo tak ładnie pachniało w pomieszczeniu.
12 mar 2024
Bardzo dziękujemy za opinię. Bardzo lubimy czytać takie szczere opinie. Zapraszamy ponownie po inne olejki. Szeroka gama czeka na odkrycie :) Pozdrawiamy
19 lut 2024
Chętnie się wraca do SHAMASA zawsze w ofercie jest coś ciekawego, a zakup i dostawa to już tylko formalność. Transakcja profesjonalna i szybka.Polecam ❤️
13 mar 2024
Pięknie dziękujemy za super opinię. Duża przyjemność czytać takie recenzje. Pozdrowienia serdeczne dla Państwa.
12 mar 2024

Szybka realizacja, dobry kontakt, towar wysokiej jakości.
13 mar 2024
Bardzo dziękujemy za opinię. To nas motywuje jeszcze bardziej i upewnia w tym co robimy. Czekamy na kolejne spotkanie.
8 mar 2024
16 lut 2024
Super sklep. Obsługa na medal. Produkty pierwsza klasa
13 mar 2024
Serdecznie dziękujemy za esencjonalną recenzję. Dają nam energię do działania i pomagają naszym nowym Klientkom w podejmowaniu decyzji. Pozdrawiamy serdecznie.
25 sty 2024
Jestem zadowolona
Bardzo dziękujemy.
24 sty 2024
Pięknie pachna
13 mar 2024
Bardzo dziękujemy za opinie i zgadzamy się z nią. Zapraszamy znów.
5 lut 2024
31 sty 2024
27 sty 2024
11 cze 2023
Błyskawiczna dostawa, wszystko sprawnie i miło (niespodzianka w przesyłce). Sklep godny polecenia. Olejek z opuncji figowej rewelacyjny. To już mój drugi zakup i z pewnością nie ostatni.
22 cze 2023
Bardzo dziękujemy za opinię i doceniamy tym bardziej tak miłe dla nas słowa. Obiecujemy trzymać poziom. Proszę zajrzeć znów do nas :) Zapraszamy.
21 cze 2023
Polecam sklep i produkty; przetestowałem płyn na komary - rewelacja ! Skuteczny i pięknie pachnie; bardzo ciekawe perfumy w uroczym pudełeczku ;)
22 cze 2023
Pięknie dziękujemy za entuzjastyczną recenzję. Duża przyjemność to dla nas. Do zobaczenia ponownie :) Serdecznie zapraszamy.
21 cze 2023
Szybka dostawa, świetny produkt.
22 cze 2023
Bardzo dziękujemy za szybką recenzję :) Przemiło nam czytać takie opinie. Ewidentnie uwielbiamy działać natychmiast. Zapraszamy szybko znów :)
Super szybcy!!! Dziękuję 😊
22 cze 2023
Szybcy ale jeszcze nie wściekli :) Uwielbiamy działać natychmiast. Bardzo dziękujemy za tak szybką ,wręcz ekspresową recenzję. Baaaardzo miło :)
11 gru 2023

Super produkty

Szybka wysyłka , dziękuję za prezenciki , to bardzo miłe :-) Same produkty , oczywiście I klasa , "Smocza Krew" od teraz must have u mnie w domu (wyleczyłam tym produktem tacie ranę cukrzycową na nodze ! ) Dziękuję :-)
16 sty 2024
Bardzo dziękujemy za recenzję. Lubimy robić małe niespodzianki :) Cieszymy się za każdym razem jak Smocza krew przynosi pożądany efekt. W końcu o to chodzi najbardziej. Zapraszamy ponownie.
7 gru 2023
Bardzo szybka i sprawna dostawa, zamówione kremy - perfumy były bardzo małe , ale w pięknym pudełeczku
16 sty 2024
Bardzo dziękujemy za recenzję. Jest nam bardzo miło. Zdecydowanie stawiamy na sprawną obsługę zamówień. Polecamy się w przyszłości.