SHAMASA Oficjalny sklep marki

Opinie (52) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (52)

Ważny od: 11 lip 2023
SHAMASA Oficjalny sklep marki spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu SHAMASA Oficjalny sklep marki

Były to moje pierwsze zakupy, ale pewnie nie ostatnie, produkty bardzo dobrze zapakowane, ceny przystępne. Polecam
Odpowiedź ze sklepu SHAMASA Oficjalny sklep marki
Pięknie dziękujemy za miłe słowa. Takie cieszą najbardziej i pomagają niezdecydowanym w podjęciu decyzji. Moc naturalnej pielęgnacji niech będzie z nami wszystkimi :) Do następnego razu. Zapraszamy.
Uwielbiam tą firmę i ich kosmetyki 🥰🤩👋
Profesjonalna i szybka obsługa.
Odpowiedź ze sklepu SHAMASA Oficjalny sklep marki
Bardzo dziękujemy za recenzję. Robimy co w naszej mocy aby spełnić oczekiwania :) Zapraszamy znów. Niebawem pojawi się nowe.

Błyskawiczna wysyłka
ZM

Polecam tego sprzedawcę

Przesyłka przyszła błyskawicznie. Dobrze zapakowana. W środku miła niespodzianka - dedykowany liścik. Zapachy ładne (olejek Citronella i olejek mięty pieprzowej). Następnego dnia syn podebrał mi dyfuzor z Citronellą i wstawił do swojego pokoju, bo tak ładnie pachniało w pomieszczeniu.
Odpowiedź ze sklepu SHAMASA Oficjalny sklep marki
Bardzo dziękujemy za opinię. Bardzo lubimy czytać takie szczere opinie. Zapraszamy ponownie po inne olejki. Szeroka gama czeka na odkrycie :) Pozdrawiamy

Szybka realizacja, dobry kontakt, towar wysokiej jakości.
Odpowiedź ze sklepu SHAMASA Oficjalny sklep marki
Bardzo dziękujemy za opinię. To nas motywuje jeszcze bardziej i upewnia w tym co robimy. Czekamy na kolejne spotkanie.
Chętnie się wraca do SHAMASA zawsze w ofercie jest coś ciekawego, a zakup i dostawa to już tylko formalność. Transakcja profesjonalna i szybka.Polecam ❤️
Odpowiedź ze sklepu SHAMASA Oficjalny sklep marki
Pięknie dziękujemy za super opinię. Duża przyjemność czytać takie recenzje. Pozdrowienia serdeczne dla Państwa.
Super sklep. Obsługa na medal. Produkty pierwsza klasa
Odpowiedź ze sklepu SHAMASA Oficjalny sklep marki
Serdecznie dziękujemy za esencjonalną recenzję. Dają nam energię do działania i pomagają naszym nowym Klientkom w podejmowaniu decyzji. Pozdrawiamy serdecznie.
31 sty 2024
Jestem zadowolona
Bardzo dziękujemy.
24 sty 2024
Pięknie pachna
Odpowiedź ze sklepu SHAMASA Oficjalny sklep marki
Bardzo dziękujemy za opinie i zgadzamy się z nią. Zapraszamy znów.
27 sty 2024
11 cze 2023
Błyskawiczna dostawa, wszystko sprawnie i miło (niespodzianka w przesyłce). Sklep godny polecenia. Olejek z opuncji figowej rewelacyjny. To już mój drugi zakup i z pewnością nie ostatni.
22 cze 2023
Bardzo dziękujemy za opinię i doceniamy tym bardziej tak miłe dla nas słowa. Obiecujemy trzymać poziom. Proszę zajrzeć znów do nas :) Zapraszamy.
21 cze 2023
Polecam sklep i produkty; przetestowałem płyn na komary - rewelacja ! Skuteczny i pięknie pachnie; bardzo ciekawe perfumy w uroczym pudełeczku ;)
22 cze 2023
Pięknie dziękujemy za entuzjastyczną recenzję. Duża przyjemność to dla nas. Do zobaczenia ponownie :) Serdecznie zapraszamy.
21 cze 2023
Szybka dostawa, świetny produkt.
22 cze 2023
Bardzo dziękujemy za szybką recenzję :) Przemiło nam czytać takie opinie. Ewidentnie uwielbiamy działać natychmiast. Zapraszamy szybko znów :)