dadum.pl- Logo - Opinie

dadum.pl

Opinie (369) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1350)

Ważny od: 6 lut 2015
dadum.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Same plusy dla Dadum.pl. Niezwykle szybka realizacja zamówienia na dwa zestawy do malowania: AQUARELLUM JEDNOROŻCE i AQUARELLUM PIESKI. Zestawy zawierają piękne obrazy i farby o żywych kolorach, pobudzają wyobraźnię dziecka. Jest to prezent dla wnuczki i już wiem, że będzie zadowolona. Będzie mogła rozwijać swoje zdolności plastyczne. Oglądałam ofertę Sprzedającego i nie widzę możliwości dokupienia samych obrazów. Może w przyszłości warto o tym pomyśleć.
HH
Hanna H.

Plus za szybką dostawę, plus za fajny sprzęt. Teraz minusy 1)paczka miała być w punkcie, tymczasem przyniósł ją kurier bez uprzedniego powiadomienia nas o zmianie sposobu dostawy. 2) hulajnoga miała być niebieska - przysłano czerwoną.3) opakowanie było niechlujne, pudełko z hulajnogą zniszczone, pogięte w kilku miejscach podziurawione, na rogach poprzecierane. Szczęśliwie potrafię takie rzeczy naprawiać a obdarowane dziecko nie zwróci uwagi na pudełko. Tym niemniej taka sytuacja skutecznie mnie odstręcza od zakupów w Państwa sklepie.

Opinie nt. sklepu dadum.pl

31 mar 2024

Dadum sklep w którym warto zrobić zakupy!

Buciki starannie wykonane, chociaż takie malutkie, jestem kolekcjonerką lalek i często potrzebuję dodatków i wtedy wychodzę na stronę Dadum i zawsze coś znajdę!
Przepiękna pozytywka! Nieustannie zachwyca zarówno dwulatkę jak i dorosłych 🥰 szybka realizacja zamówienia. Polecam!
Klipsami zauroczona moja wnuczka ja również, wyglądają bardzo elegancko. Przesyłka bardzo szybka. Wszystko oki.
Super, szybko, sprawnie. Przesyłka dobrze zabezpieczona, pełny profesjonalizm, dziękuję!
Ile już lat tu zamawiam! Doskonały wybór, doskonała jakość. Przesyłka błyskawiczna.
Dobrze spakowana, szybka wysyłka, produkt zgodny z opisem i moimi oczekiwaniami
30 mar 2024

Przesyłka dotarła bardzo szybko. Towar bardzo dobrej jakości.
super sprawna obsługa produkt zgodny z ogłoszeniem
Świetna transakcja, szybka dostawa .Polecam
blyskawiczna obsluga i wysyłka, dziekuje

Szybka wysyłka i kontakt ze zprzedawca

Szybka wysyłka i kontakt ze sprzedawcą
Wszystko błyskawicznie, bardzo polecam
Polecam, szybka dostaw i dobra cena
Polecam serdecznie ❤️
Szybko i solidnie.