mefemi.pl

Opinie (388) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (445)

Ważny od: 15 lut 2023
mefemi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybka realizacja zamówienia,produkt najwyższej jakości- za każdym razem jestem w 100% zadowolona. W bieliźnie tej firmy chodzę od lat. Do każdej przesyłki dorzucacie słodki upominek- to miłe:)

Nie miałam możliwości złożenia zwrotu przez stronę, musiałam dokonać wysyłki na własny koszt. Nie mam możliwości podglądu zwrotu na swoim profilu, co jest kłopotliwe bo nie wiem na jakim jest etapie. Jeśli dokonujecie jakiś zmian które mają wpływ na obsługę klienta na stronie głównej powinna pojawić się o tym informacja. Zrobiłam u was dwa zakupy, bielizna jest super ale ta zmiana z nipplex na mefemi i problemy na stronie.... nagrałam ostrożności.

Opinie nt. sklepu mefemi.pl

10 mar 2024
10 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Bardzo dziękujemy za cenne uwagi. Niestety wszelkie zmiany wiążą się z jakimiś perturbacjami i przejście na nowy sklep w niektórych przypadkach nie nastąpiło tak płynnie , jak miało to wyglądać stąd te chwilowe zawirowania. Obecnie wszelkie usterki zostały rozwiązane i mamy nadzieję, że przy kolejnych Pani zamówieniach zyskamy w Pani oczach ;-) bo o to nam głównie chodzi, aby klientki były zadowolone z pełnej obsługi, gdyż zmieniamy się dla Was.
Piękny komplecik bielizny, śliczny kolor i rozmiar zgodny. szybka dostawa. Jestem zadowolona z zakupu.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Cieszymy się, że mogliśmy spełnić oczekiwania i dostarczyć pozytywne doświadczenia zakupowe. Entuzjazm i wsparcie są dla nas inspiracją do dalszej doskonalenia naszych usług. Każda pozytywna opinia jest dla nas jak kropla motywacji, która napędza nas do pracy nad tym, aby nasz sklep był jeszcze lepszy. Dziękujemy za zaufanie, i za to, że jesteś częścią naszej sklepowej społeczności. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie i dostarczać równie pozytywne doświadczenia w przyszłości.

Zadowolona Klientka

Wysoka jakość wykonania i tkaniny,wspaniałe dopasowanie😊
BIELIZNA PIĘKNA ALE CO Z TEGO JAK CIĘŻKO JEST SIE WSTRZELIĆ W ZAKUP BIUSTONOSZA SKORO CIĄGLE BRAK JEST ROZMIARÓWKI ! CIĄGLE TRAFIAM NA OBNIŻKI A NIE MOGĘ KUPIC PO NORMALNEJ CENIE W WIEKSZYCH ROZMIARACH ! TO MNIE BARDZO ZNIECHĘCA :(
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Cieszymy się, że mogliśmy spełnić oczekiwania i dostarczyć pozytywne doświadczenia zakupowe. Entuzjazm i wsparcie są dla nas inspiracją do dalszej doskonalenia naszych usług. Rozmiarówka na wyprzedażach znika jak świeże bułeczki ale zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera, wówczas w pierwszej kolejności wysyłamy informacje w promocjami i być może wtedy uda się Pani coś wybrać. Jeśli jest Pani zdecydowana na zapis do newslettera to proszę o maila na sklep@nipplex.pl ewentualnie przez e-sklep może Pani dokonać zapisu. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie i dostarczać równie pozytywne doświadczenia w przyszłości.
Bielizna piękna i świetnej jakości! Ekspresowa wysyłka, produkty ładnie zapakowane. Polecam gorąco!
Bardzo dobra jakość bielizny. Rozmiar zgodny z tabelą. Estetycznie spakowane i szybko wysłane.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl

Towar rewelacyjnej jakości,przyszedł bardzo szybko

Towar przyszedł bardzo szybko. Tkanina cudowna dla ciała. Polecam wszystkim ten sklep
Pięknie zapakowana bielizna, szybka przesyłka. Polecam serdecznie :)
4 lut 2024
Szybka przesyłka, pięknie zapakowana. Biustonosze cudne.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Z głębi serca dziękujemy Ci za Twoją pozytywną opinię w naszym sklepie! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Twój czas i zaufanie, którego nam udzieliłeś. Twoje słowa są dla nas nie tylko źródłem dumy, ale także inspiracją do dalszej doskonałości w obsłudze naszych Klientów. Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszych produktów i że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania.
6 lut 2024
Szybką przesyłka. Jestem bardzo zadowolona. Polecam
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Bardzo dziękujemy za wyrażenie swojej opinii, to dla nas ogromna radość i motywacja do dalszej pracy, gdy widzimy, że nasze wysiłki przynoszą zadowolenie naszym klientom. Doceniamy Pani czas i zaangażowanie w podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami z zakupów. Takie opinie są dla nas niezwykle cenne i stanowią potwierdzenie, że nasze starania w kierunku świadczenia wysokiej jakości usług są zauważane i doceniane przez naszych klientów. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli przyjemność obsługiwać Panią ponownie.
2 mar 2024
Piękne produkty. Przejrzysta strona. Szybka dostawa
8 lut 2024

Dobra logistyka

Szybka przesyłka, latwa platnosc, łatwy zwrot
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Wszystko sprawnie i rzetelnie. Dobra oferta
8 lut 2024
szybka wysyłka, wszystko zgodne z opisem.
18 lut 2024

Jakość

Bardzo dobre wykonanie i ładny kolor.