conteshop.pl- Logo - Opinie

conteshop.pl

Opinie (221) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (512)

Ważny od: 31 mar 2021
conteshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu conteshop.pl

7 wrz 2023

Wszystko ok

Szybko, sprawnie, polecam
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy również za rekomendację. Zapraszamy do dalszych zakupów.
18 maj 2023
Bardzo szybka wysyłka
29 maj 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za docenienie naszej szybkiej wysyłki. Staramy się zapewnić jak najszybsze dostarczenie zamówionych produktów. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kolejnych zakupów.
15 cze 2023
Bardzo dobra jakość!
21 sie 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za docenienie jakości naszych produktów. Dążymy do zapewnienia naszym Klientom tylko najlepszych artykułów. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
15 wrz 2023
Super szybka wysyłka
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa dotyczące naszej wysyłki. Staramy się zapewnić jak najszybsze dostarczenie zamówionych produktów, aby nasi Klienci mogli cieszyć się nimi w krótkim czasie. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kolejnych udanych zakupów.
5 paź 2023
Super good and fast
12 paź 2023
We are glad to hear you had a good experience with the service and products. Thank you for choosing our store, and we invite you to further successful shopping.
14 wrz 2023
wszystko jest OK
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
20 paź 2023
Best of best!
9 lis 2023
Dear Madam, Thank you for the accolade "Best of best!" We appreciate your choice of our store and look forward to serving you in future purchases.
9 cze 2023
jakość i cena
15 cze 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za docenienie jakości naszych produktów oraz konkurencyjnych cen. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
26 lis 2023
Wszystko ok
12 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za informację, że wszystko było w porządku. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
2 paź 2023
wszystko OK
Polecam 🤗
13 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za rekomendację! To dla nas ważne i cieszymy się, że mogliśmy sprostać Pani oczekiwaniom. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów.
Pirfect
13 gru 2023
Dear Madam, Thank you for your kind words! We're thrilled to hear everything is perfect for you. We appreciate your trust and choosing our store. Feel free to reach out if you have any further needs or questions.
22 wrz 2023
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za rekomendację! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszych produktów i usług. Zapraszamy do dalszych zakupów.
27 sie 2023
9 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za rekomendację! To dla nas ogromna satysfakcja. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
13 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za krótkie, ale bardzo pozytywne słowo! Jesteśmy zadowoleni, że nasze produkty spełniają Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do kolejnych zakupów.
4 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Cieszymy się, że zrealizowaliśmy zamówienie zgodnie z Pani oczekiwaniami. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
24 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowny Panie, Cieszymy się, że wszystko spełniło Pana oczekiwania. Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i zapraszamy do ponownych odwiedzin.
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Cieszymy się, że wszystko spełniło Pani oczekiwania. Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i zapraszamy do ponownych odwiedzin.