conteshop.pl- Logo - Opinie

conteshop.pl

Opinie (221) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (512)

Ważny od: 31 mar 2021
conteshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu conteshop.pl

28 paź 2023
Szybka dostawa. Towar zgodny z opisem na stronie.
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że dostawa była szybka, a produkt zgodny z opisem. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
3 wrz 2023
Wszystko super ! Przepiękne produkty. Polecam :)
9 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za entuzjastyczną opinię! Cieszymy się, że wszystko spełniło Pani oczekiwania, a nasze produkty przypadły do gustu. Dziękujemy za rekomendację. Zapraszamy do dalszych zakupów.
24 gru 2023
Doskonale, design rajstop jest naprawdę ekstra
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za entuzjastyczne słowa! Cieszymy się, że design naszych rajstop jest dla Pani doskonały. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i serdecznie zapraszamy do kolejnych udanych zakupów.
29 lis 2023
Bardzo szybka wysyłka. Rajstopy pierwsza klasa.
13 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za informację o bardzo szybkiej wysyłce i pozytywnej ocenie naszych rajstop. Cieszymy się, że spełniły Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.

Dzisiaj zamówiłam

Dzisiaj zamówiłam - jutro u ciebie. Dziękuję.
9 lis 2023
Szanowna Pani, Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić szybką dostawę i że zamówienie dotarło już następnego dnia. Dziękujemy za zaufanie i zakupy w naszym sklepie.
Szybka dostawa, bardzo dobra jakość i cena :)
13 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że dostawa, jakość i atrakcyjna cena były dla Pani satysfakcjonujące. Dziękujemy za Pani rekomendację i zapraszamy do dalszych zakupów.
29 lis 2023
Efekt spełniający moje oczekiwania. Dziękuję.
13 gru 2023
Szanowna Pani, Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Dziękujemy za Pani zaufanie i wybór naszego sklepu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, jesteśmy do Pani dyspozycji.
2 sie 2023

Super!

Dziękuję, jest zadowolona z zakupów! Polecam!
21 sie 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa oraz rekomendację. Cieszymy się, że Pani zakupy były udane i spełniły Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i serdecznie zapraszamy do kolejnych udanych zakupów.
10 lis 2023
Wszystko w jak najlepszym porządku, polecam.
12 gru 2023
Szanowna Pani, Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
13 gru 2023
Szybka dostawa, bardzo dobra jakość rajstop
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza szybka dostawa oraz jakość rajstop przyczyniły się do Pani zadowolenia. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i serdecznie zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
24 lis 2023
ekspresowa dostawa , świetne produkty!
12 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za entuzjastyczne słowa! Cieszymy się, że dostawa spełniła Pani oczekiwania, a nasze produkty są dla Pani świetne. Dziękujemy za Pani wybór naszego sklepu i serdecznie zapraszamy do dalszych zakupów.
4 paź 2023
szybko sprawnie, dobra jakosc bielizny
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszej szybkiej i sprawniej obsługi oraz dobrej jakości bielizny. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do kolejnych zakupów w naszym sklepie.
7 lis 2023
najlepsza jakość i szybka dostawa!!!
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza oferta spełnia oczekiwania pod względem jakości, a dostawa przebiega szybko. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
MB
25 maj 2023
Wszystko dobrze. Czego chcieć więcej?
29 maj 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych zakupów.
23 lis 2023
Jakość, niska cena, szybka wysyłka
12 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza oferta spotkała się z Pani zadowoleniem. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
szybkość dostawy i jakośc produktu
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Cieszymy się, że szybka dostawa oraz jakość naszych produktów spełniły Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do kolejnych udanych zakupów.
MS
Monika S.
Stargard
5 paź 2023
szybka wysyłka, jakość rewelacyjna
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa na temat naszej szybkiej dostawy i rewelacyjnej jakości produktów. Staramy się zawsze zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenie zakupowe. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zachęcamy do kolejnych udanych zakupów.
28 paź 2023
Szybkość w realizacji zamówienia
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną ocenę. Staramy się, aby nasze usługi były jak najszybsze i efektywne. Dziękujemy za Pani wsparcie i zapraszamy do kolejnych zakupów.
Szybka, bezproblemowa dostawa
12 gru 2023
Szanowna Pani, Cieszymy się, że proces dostawy spełnił Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
10 gru 2023
Przesyłka b.szybko doreczona.
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za informację! Cieszymy się, że przesyłka została błyskawicznie dostarczona. Dbamy o szybki i sprawny proces dostawy dla naszych Klientów. Dziękujemy zz wybór naszego sklepu i serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów.