rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty

Opinie (34) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (34)

Ważny od: 14 lis 2023
rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lut 2024
Zaufałam ecooking i bardzo cenię jakość tych produktów. Szczególnie polecam multioil, który jest niezawodnym kosmetykiem dla mnie sprawdza się przy demakijażu, robieniu masażu twarzy z quasha czy też nawilżaniu całego ciała, jego wszechstronność jest nieoceniona a i zapach +10 do dobrego nastroju ;) pozostałe must have w mojej pielęgnacji to essence lotion,sunscreen for the face oraz obłędnie pachnący i super nawilżający hand dream, są to produkty które na pewno już ze mną zostaną. Z czystym sumieniem Polecam :)

Perfumy sa piekne, zwlaszcza te z figa ale krotko pachna i zapach szybko sie ulatnia. A szkoda

Opinie nt. sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty

Jestem bardzo zadowolona z zamówienia, przesyłka szybka i pięknie zapakowana, a produkty wysokiej jakości. Chętnie wrócę na kolejne zakupy:) Polecam !
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Ogromnie nas cieszy taka rekomendacja i bardzo dziękujemy za podzielenie się nią z nami :) Bardzo się staramy, aby zakupy u nas były czystą przyjemnością na każdym etapie. Zapraszamy ponownie :)
Świetnie 👌
21 kwi 2024
Dziękujemy za 5 gwiazdek
Dziękujemy :)
14 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!
Po użyciu samego szamponu włosy po wysuszeniu miękkie bez suchych końcówek. A zastosowałam dopiero jeden raz.
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Wspaniały efekt! Bardzo dbamy o to, aby kosmetyki z naszego sklepu wyróżniały się wysoką skutecznością, dlatego bardzo cieszą nas takie komentarze :) Dziękujemy za podzielenie się tym z nami.
9 mar 2024

Sposób pakowania i kartą rabatową

Kartą rabatowa, próbki na inne produkty, ładnie starannie zapakowane produkty
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę. Staramy się, aby zakupy u nas były wyjątkowe pod każdym względem, zarówno jakości produktów jak i serwisu z naszej strony.
polecam
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Bardzo dziękujemy za ocenę i polecenie naszego sklepu.
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Dziękujemy za tak wysoką ocenę :)
10 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Dziękujemy za 5 gwiazdek i zapraszamy :)
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Bardzo dziękujemy za tę wysoką ocenę :)
17 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Ogromnie nas cieszą takie zestawienia ulubionych kosmetyków naszych klientów i zgadzamy się, że Multi Oil to wielozadaniowiec, który nie ma sobie równych. Bardzo dziękujemy za podzielenie się tym zestawem mast have z nami. Życzymy wielu przyjemności ze stosowania kosmetyków Ecooking i niezmiennie zapraszamy!
MS
24 lut 2024
Sklep posiada spory asortyment różnych marek. Zakupy są proste, bezpieczna płatność, szybka przesyłka. Produkty estetycznie zapakowane i za każdym razem miły dodatek.
25 lut 2024
Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Staramy się, aby zakupy w naszym sklepie były przyjemne i wygodne na każdym etapie, a dodatkowy upominek dobieramy indywidualnie, aby mógł być uzupełnieniem wybranej pielęgnacji i cieszyć jeszcze bardziej.
Wspaniałe , bardzo wydajne produkty. skóra jest zdrowa, piękna, odżywiona. Olej i esencja są fenomenalne- na stałe w mojej kosmetyczce:)
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Dziękujemy za tę opinię i cieszymy się, że kilka z naszych kosmetyków zagościły u Ciebie na stałe. Mamy też nadzieję, że będą kolejne :) Pozdrawiamy serdecznie!
kremik gęsty, bezzapachowy, wchłania się i nie pozostawia tłustego filtra
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Pozdrawiamy i niezmiennie zapraszamy :)
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Dziękujemy za tę ocenę i pozdrawiamy :)
2 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Dziękujemy za tak pozytywną ocenę i pozdrawiamy :)
Te kosmetyki są niesamowite, moja wrażliwa cera naczynkowa po ich zastosowaniu jest ukojona, dzięki maskom nie chodzę już tak często do kosmetyczki. Każdy kontakt z kosmetykami tych skandynawskich marek jest niczym rytuał w trosce o siebie i swoją skórę. Dodatkowy plus za profesjonalną i szybką obsługę i pakowanie bez plastiku.
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą opinię. To balsam dla naszej duszy, gdy nasze klientki widzą efekty i dzielą się tym z nami. Właśnie po to tworzymy naszą ofertę skandynawskich kosmetyków. Staramy się, aby były przede wszystkim skuteczne i bezpieczne nawet dla skóry wrażliwej, a przy tym tworzyły przyjemny rytuał przy którym zarówno skóra jak i zmysły czerpią najlepsze korzyści. Ponadto kochamy naturę, dlatego staramy się być eko :)
13 sty 2024

Super, bardzo polecam!

Kosmetyki w sklepie są niesamowite, a moja cera jest cerą wymagającą, super wrażliwa i naczynkowa. Kosmetyki dotarły super szybko, opakowane ekologiczne, bez plastiku, co jest dla mnie ważne. Obsługa klienta na najwyższym poziomie!
6 lut 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Staramy się tak komponować naszą ofertę, aby kosmetyki odpowiadały również potrzebom skóry wrażliwej i delikatnej. Naszym priorytetem jest również wysoki standard obsługi oraz dbałość o nasze wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne.