rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty- Logo - Opinie

rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty

Opinie (50) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (50)

17 lut 2024
Zaufałam ecooking i bardzo cenię jakość tych produktów. Szczególnie polecam multioil, który jest niezawodnym kosmetykiem dla mnie sprawdza się przy demakijażu, robieniu masażu twarzy z quasha czy też nawilżaniu całego ciała, jego wszechstronność jest nieoceniona a i zapach +10 do dobrego nastroju ;) pozostałe must have w mojej pielęgnacji to essence lotion,sunscreen for the face oraz obłędnie pachnący i super nawilżający hand dream, są to produkty które na pewno już ze mną zostaną. Z czystym sumieniem Polecam :)

Perfumy sa piekne, zwlaszcza te z figa ale krotko pachna i zapach szybko sie ulatnia. A szkoda

Opinie nt. sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty

28 cze 2024

Skandynawska pielęgnacja

Poznałam kosmetyki szwedzkie na targach, bardzo mnie urzekły prostotą opakowań, bogactwem składników i brakiem podrażnień po ich zastosowaniu
5 lip 2024
Cieszymy się, że nasze kosmetyki spełniły Twoje oczekiwania. Jakość, bezpieczeństwo i skuteczność naszych produktów to dla nas priorytet. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do doskonałości, aby sprostać potrzebom naszych klientów.
Szybka wysyłka i świetny wybór. Niestety produkt, który kupiłam bardzo mnie uczulił i nie będę mogła go używać. Ale to nie wina sklepu.
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Pani Aniu, dziękujemy za opinię i cztery gwiazdki. Bardzo nam przykro, że produkt Panią uczulił. To wyjątkowo rzadka sytuacja w naszym sklepie, ale oczywiście może się zdarzyć. W takich sytuacjach przyjmujemy reklamacje produktu. Zapraszamy do kontaktu.
Tusz jest rewelacyjny. Nie podrażnia, długo się trzyma bez kruszenia. Można się wzruszać w miejscach publicznych. Polecam.
11 lip 2024
21 cze 2024
Bardzo dobre naturalne kosmetyki, dobrze się rozprowadzają i wchłaniają.
24 cze 2024
Bardzo dziękujemy za tę recenzję. Skandynawskie kosmetyki to przede wszystkim wysoka jakość. Dobrze jest wiedzieć, że dobrze sprawdzają się w codziennej pielęgnacji :)
13 cze 2024
1 cze 2024
31 maj 2024
17 maj 2024
Dobry kontakt ze sprzedającym szybka dostawa.
20 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Staramy się być w stałym kontakcie z naszymi klientkami, aby na bieżąco odpowiadać na zapotrzebowanie :) Pozdrawiamy serdecznie!
24 maj 2024
20 maj 2024
18 maj 2024
13 maj 2024
10 maj 2024
5 maj 2024
8 maj 2024
Dziękujemy za ocenę 5 gwiazdek :)
30 kwi 2024
8 maj 2024
Dziękujemy za wysoką notę :)
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia, przesyłka szybka i pięknie zapakowana, a produkty wysokiej jakości. Chętnie wrócę na kolejne zakupy:) Polecam !
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Ogromnie nas cieszy taka rekomendacja i bardzo dziękujemy za podzielenie się nią z nami :) Bardzo się staramy, aby zakupy u nas były czystą przyjemnością na każdym etapie. Zapraszamy ponownie :)
Po użyciu samego szamponu włosy po wysuszeniu miękkie bez suchych końcówek. A zastosowałam dopiero jeden raz.
Odpowiedź ze sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty
Wspaniały efekt! Bardzo dbamy o to, aby kosmetyki z naszego sklepu wyróżniały się wysoką skutecznością, dlatego bardzo cieszą nas takie komentarze :) Dziękujemy za podzielenie się tym z nami.
25 kwi 2024
Świetnie 👌
8 maj 2024
Cieszymy się bardzo i dziękujemy za opinię :)