rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty

Opinie (30) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (30)

Ważny od: 14 lis 2023
rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lut 2024
Zaufałam ecooking i bardzo cenię jakość tych produktów. Szczególnie polecam multioil, który jest niezawodnym kosmetykiem dla mnie sprawdza się przy demakijażu, robieniu masażu twarzy z quasha czy też nawilżaniu całego ciała, jego wszechstronność jest nieoceniona a i zapach +10 do dobrego nastroju ;) pozostałe must have w mojej pielęgnacji to essence lotion,sunscreen for the face oraz obłędnie pachnący i super nawilżający hand dream, są to produkty które na pewno już ze mną zostaną. Z czystym sumieniem Polecam :)

2 lut 2024
Perfumy sa piekne, zwlaszcza te z figa ale krotko pachna i zapach szybko sie ulatnia. A szkoda

Opinie nt. sklepu rawbeautyhouse.pl - skandynawskie kosmetyki clean beauty

29 mar 2024
Po użyciu samego szamponu włosy po wysuszeniu miękkie bez suchych końcówek. A zastosowałam dopiero jeden raz.
2 kwi 2024
Wspaniały efekt! Bardzo dbamy o to, aby kosmetyki z naszego sklepu wyróżniały się wysoką skutecznością, dlatego bardzo cieszą nas takie komentarze :) Dziękujemy za podzielenie się tym z nami.
4 godziny temu
Dziękujemy :)
4 godziny temu
Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!
22 mar 2024
2 kwi 2024
Dziękujemy za tak wysoką ocenę :)
MS
24 lut 2024
Sklep posiada spory asortyment różnych marek. Zakupy są proste, bezpieczna płatność, szybka przesyłka. Produkty estetycznie zapakowane i za każdym razem miły dodatek.
25 lut 2024
Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Staramy się, aby zakupy w naszym sklepie były przyjemne i wygodne na każdym etapie, a dodatkowy upominek dobieramy indywidualnie, aby mógł być uzupełnieniem wybranej pielęgnacji i cieszyć jeszcze bardziej.
19 lut 2024
Wspaniałe , bardzo wydajne produkty. skóra jest zdrowa, piękna, odżywiona. Olej i esencja są fenomenalne- na stałe w mojej kosmetyczce:)
22 lut 2024
Dziękujemy za tę opinię i cieszymy się, że kilka z naszych kosmetyków zagościły u Ciebie na stałe. Mamy też nadzieję, że będą kolejne :) Pozdrawiamy serdecznie!
9 mar 2024

Sposób pakowania i kartą rabatową

Kartą rabatowa, próbki na inne produkty, ładnie starannie zapakowane produkty
12 mar 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę. Staramy się, aby zakupy u nas były wyjątkowe pod każdym względem, zarówno jakości produktów jak i serwisu z naszej strony.
1 mar 2024
kremik gęsty, bezzapachowy, wchłania się i nie pozostawia tłustego filtra
5 mar 2024
Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Pozdrawiamy i niezmiennie zapraszamy :)
7 mar 2024
polecam
8 mar 2024
Bardzo dziękujemy za ocenę i polecenie naszego sklepu.
10 mar 2024
12 mar 2024
Dziękujemy za 5 gwiazdek i zapraszamy :)
7 mar 2024
8 mar 2024
Bardzo dziękujemy za tę wysoką ocenę :)
4 mar 2024
5 mar 2024
Dziękujemy za tę ocenę i pozdrawiamy :)
2 mar 2024
5 mar 2024
Dziękujemy za tak pozytywną ocenę i pozdrawiamy :)
17 lut 2024
22 lut 2024
Ogromnie nas cieszą takie zestawienia ulubionych kosmetyków naszych klientów i zgadzamy się, że Multi Oil to wielozadaniowiec, który nie ma sobie równych. Bardzo dziękujemy za podzielenie się tym zestawem mast have z nami. Życzymy wielu przyjemności ze stosowania kosmetyków Ecooking i niezmiennie zapraszamy!
23 sty 2024
Te kosmetyki są niesamowite, moja wrażliwa cera naczynkowa po ich zastosowaniu jest ukojona, dzięki maskom nie chodzę już tak często do kosmetyczki. Każdy kontakt z kosmetykami tych skandynawskich marek jest niczym rytuał w trosce o siebie i swoją skórę. Dodatkowy plus za profesjonalną i szybką obsługę i pakowanie bez plastiku.
29 sty 2024
Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą opinię. To balsam dla naszej duszy, gdy nasze klientki widzą efekty i dzielą się tym z nami. Właśnie po to tworzymy naszą ofertę skandynawskich kosmetyków. Staramy się, aby były przede wszystkim skuteczne i bezpieczne nawet dla skóry wrażliwej, a przy tym tworzyły przyjemny rytuał przy którym zarówno skóra jak i zmysły czerpią najlepsze korzyści. Ponadto kochamy naturę, dlatego staramy się być eko :)
2 lut 2024
6 lut 2024
Dziękujemy za opinię. Wszystkie są dla nas równie ważne, ponieważ pomagają nam dobierać ofertę tak, aby spełniała wysokie oczekiwania naszych klientek. Proszę pamiętać, że perfumy w olejku najlepiej aplikować w miejsca tętna, jak nadgarstki, szyja czy miejsca za uszami, aby mogły pracować i cieszyć zapachem dłużej. Lubią też, gdy wetrzemy je w skórę, a ich intensywność zmienia się w zależności od indywidualnego zapachu ciała, temperatury otoczenia i pory roku. Mamy nadzieję, że jeszcze zaskoczą i sprawią Pani przyjemność :)

10 lat młodszy w 1,5 miesiąca

Po całonocnej pracy przy komputerze wyglądałem jak Gołota po walce z Tysonem albo postać z rodziny Adamsów. Całe szczęście p. Anita poleciła mi pakiet maści i kremów pod oczy, od tamtej pory (jakieś 1,5 miesiąca) usłyszałem ok. 5 razy że nie wyglądam na swój wiek (bardziej na 20 niż 30 lat). Teraz wiem, że przede mną druga młodość :D polecam każdemu nie tylko kobietom.
3 sty 2024
Serce się raduje, gdy klienci i ich otoczenie chwalą działanie kosmetyków, a nasze rekomendacje się sprawdzają! Dziękujemy za podzielenie się tym z nami i życzymy sobie w nowym roku wielu tak zadowolonych klientów jak Pan :)
3 sty 2024

Moj ulubiony sklep z kosmetykami

Jestem zachwycona jakością i różnorodnością produktów w tym sklepie! To prawdziwa uczta dla miłośników kosmetyków. Znajduję tutaj wszystko, czego potrzebuję - od naturalnych składników po najnowsze trendy. Obsługa klienta jest absolutnie urocza i pomocna, zawsze służąc radą i sugestiami. Z przyjemnością tu wracam i polecam wszystkim znajomym!
3 sty 2024
To dla nas najwyższe wyróżnienie, gdy klienci do nas wracają i nas polecają. Dziękujemy za tak wysoką ocenę! Spełniają się nasze marzenia, a my pragniemy spełniać marzenia i potrzeby naszych klientów, tworząc ofertę kosmetyków najwyższej jakości i zawsze służąc radą, aby wybór był trafiony i satysfakcjonujący.
3 sty 2024

Zamówienia realizowane są bardzo szybko, sprawnie i bez zastrzeżeń

Zamówienia realizowane są bardzo szybko. Kosmetyki przychodzą dobrze zabezpieczone i pięknie zapakowane. Mam ogromną przyjemność z rozpakowywania. Generalnie strona sklepu jest czytelna i łatwo odnaleźć produkty potrzebne. Psst - da gratisy do zamówień - ja otrzymałam próbki w saszetkach ale czasami dodawane są miniaturki produktów
12 sty 2024
Dziękujemy za tak pozytywną i wyczerpującą opinię. Staramy się, aby poziom obsługi był na najwyższym poziomie, a zakupy w naszym sklepie czystą przyjemnością. Dlatego lubimy dorzucać prezenty do zakupów :)
13 sty 2024

Super, bardzo polecam!

Kosmetyki w sklepie są niesamowite, a moja cera jest cerą wymagającą, super wrażliwa i naczynkowa. Kosmetyki dotarły super szybko, opakowane ekologiczne, bez plastiku, co jest dla mnie ważne. Obsługa klienta na najwyższym poziomie!
6 lut 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Staramy się tak komponować naszą ofertę, aby kosmetyki odpowiadały również potrzebom skóry wrażliwej i delikatnej. Naszym priorytetem jest również wysoki standard obsługi oraz dbałość o nasze wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne.