dav-ski.pl

Opinie (62) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (105)

Ważny od: 4 sty 2023
dav-ski.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 lis 2023
Wspaniały sprzęt, optimum jakości do ceny! Fantastycznie intuicyjny do złożenia, prosty w konstrukcji i modularny. Drążki idealnej grubości, całość zasługuje na fantastyczną ocenę! Jedynie ławka wydawała mi się konieczna do wzmocnienia, tak by czuć się na niej pewniej, i by z większą stabilnością znosiła obciążenie do 200kg na gryfie, stąd dodałem profil oparć wycięty wyrzynarką w desce sosnowej. U mnie sprawdza się lepiej niż sądziłem. Komplet kosztował mnie 2 tysiące, i jest zeczywiscie kompletny i konkurencyjny. Bezwzględnie polecam!

9 lis 2023
Miały być drążki i dipy, a są tylko drążki. Słabo pospawane poręczę, dźwigam więcej niż masa ciała, także nie zamierzam ryzykować. W dodatku poręcze są tylko możliwe do zamontowania gdy drążek jest na maksymalnej wysokości, co wyklucza korzystanie w pomieszczeniach bo będę walić łbem o sufit.

Opinie nt. sklepu dav-ski.pl

9 lut 2024
21 sty 2024
7 lis 2023
30 cze 2023
Ekspresowa realizacja zamówienia, bardzo pro klienckie podejście posprzedażowe oraz świetna jakość produktów! Będę wracał i polecał!
Któryś zakup z kolei i jak zwykle dostawa przed przewidywanym czasem.Sam jestem spawaczem i muszę przyznać że stosunek ceny do jakości bardzo dobry.Pewnie skorzystam z usług sklepu jeszcze nie raz
1 cze 2023

Polecam serdecznie

Dostawa dużo szybsza niż zakładało zamówienie na stronie internetowej, Dobra jakość w stosunku do ceny. Dość prosty montaż. Jedyny minus brak instrukcji montażu.
18 wrz 2023
Kawał dobrego sprzętu. Jeśli chodzi o domową siłownię to „strzał w 10 kę”. Stabilna i wytrzymała, wykonanie na wysokim poziomie.
13 cze 2023
Szybko i konkretnie
26 cze 2023
Szybkość dostawy.
5 lis 2023
Wszystko jest ok :-) błyskawiczna wysyłka, maga dobry kontakt no i towar pierwsza klasa Polecam
Wszystko poszło bardzo sprawnie. Jakość produktu jak na zdjęciu. Wszystko ok.
23 paź 2023
Bardzo szybka wysyłka, doskonała jakość produktu, łatwy montaż!
30 wrz 2023
Krotki czas oczekiwania na realizację zamówienie. Polecam 😊
23 cze 2023
Błyskawiczna odpowiedź, porada, szybka wysyłaj
5 paź 2023
Sprawnie i zgodnie z opisem przedmiotu
12 paź 2023
100% zadowolenia. Bardzo polecam.
12 paź 2023
solidny w dobrej cenie