musclepower.pl- Logo - Opinie

musclepower.pl

Opinie (405) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1819)

Ważny od: 20 lip 2021
musclepower.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 lis 2023
Zamówiona odżywka to strzał w dziesiątkę. Spory czas ją sam szukałem po sklepach gdyż częstowano mnie ją często na siłce. Połączenie smaku malin i jogurtu jest wyborne. Natomiast co do magnezu i witaminy D - już wiele miesięcy sprawdzałem składy różnych dostawców i producentów, w tym również przyswajalność supli (na co zwraca uwagę mój trener) - i na ten moment to są najlepsze jakie znalazłem na rynku.

4 lip 2023
obsługa w porządku szybkość wysyłki paczki też i zapakowanie ok. Jednakże ich marka własna HIRO LAB jest niestety już nie taka zachwycająca

Opinie nt. sklepu musclepower.pl

TT
17 wrz 2023
Termin dostawy podany na Waszej stronie nie zgadza się w rzeczywistym terminem dostawy i to nie o jeden dzień tylko o kilka ….
15 lis 2023
Duży wybór dobrych rzeczy i bardzo podkreślam bardzo szybka reakcja na drugi dzień miałem zamówiony asortyment
16 lis 2023
Bardzo polecam ten sklep ,,MUSCLEPOWER'' i sam będę dalej z niego korzystał. Pozdrawiam Edward Wojtowicz
7 paź 2023

Wszystko zawsze na czas i dobrej jakości

Wszystko zawsze w dobrym stanie, wysokiej jakości, z długą datą przydatności i szybko. Jest spoko :)
28 sie 2023
Jak zawsze. Szybka obsługa i realizacja zamówienia. No i oczywiście produkty najwyższej jakości 💪🏻
18 wrz 2023
Sklep bardzo sprawnie wysyła zamówienie, zamawiałem już dwa razy, skład zamówienia się zgadzał.
18 wrz 2023
Szeroki wybór asortymentu znanych i szanowanych marek suplementów dla amatorów i sportowców
19 cze 2023

ostatnio

w ost. zamowieniu dołożono mi dobre próbki czesto trafiaja sie braki produktów, mało smaków
25 wrz 2023
Jak zawsze najlepsi. W pełni profesjonalna obsługa i bogaty asortyment produktów. Polecam!
10 cze 2023
Szybka dostawa, zamówienie się zgadza.Wszystko jak najbardziej na plus. Jestem zadowolona🙂
29 maj 2023

Polecam!

Wszystko zgodnie z opisem i bardzo sprawna wysyłka ;) Paczka bardzo dobrze zabezpieczona.
23 lip 2023
Jak zwykle produkt jest poprostu dobry. Dużo pracuje pomaga mi się zregenerować.ZMC+GMC💪
2 wrz 2023
Przy zakupie niestety nie wiedziałam że jeden z produktów traci ważność za 3 miesiąca((
24 lip 2023

opinia

Wszystko przebieglo szybko i bez problemow, towar super zapakowany i zgodny z opisem
13 paź 2023
Jedna z najszybszych wysyłek jakie kiedykolwiek mialem, mimo sporej odległości
14 wrz 2023

kolejny zakup

To mój kolejny zakup na stronie, wszystko dobrze zapakowane i wysokiej jakości
6 cze 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Profesjonalna obsługa. Polecam wszystkim.
21 cze 2023
Różnorodność specyfików, szybka dostawa. Może warto dołączyć opisy po polsku.
4 wrz 2023
Wszystko OK, POLECAM SERDECZNIE pod każdym względem: kontaktu czy produktów.
20 lip 2023
Fachowa obsługa, błyskawiczna wysyłka,towar zgodny z opisem,atrakcyjne ceny.