Stern Weber Polska Sklep

Opinie (173) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (322)

Ważny od: 6 paź 2022
Stern Weber Polska Sklep spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 sty 2024
zdjęcia na stronie sklepu są mało poglądowe - np końcówki są widoczne ale gniazda końcówek już nie ( rękojeść skalera)

21 lip 2023
Szanowni Państwo, w odpowiedzi na Państwa pytanie... po prostu robić to co ustalacie przez telefon. Tylko i może z Państwa strony aż tyle. Jak dostosujecie standardy swoich usług do tego co zapewniacie przez telefon to będzie na piątke z plusem. Na razie niestety jest dostatecznie.

Opinie nt. sklepu Stern Weber Polska Sklep

Jesteście najlepsi i już nic nie musicie robić lepiej
krótki czas dostawy
Odpowiedź ze sklepu Stern Weber Polska Sklep
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja zamówienia i dostawa trwały jak najkrócej. Zapraszamy do korzystania z naszego sklepu internetowego. Zespół Stern Weber Polska
:-)
13 kwi 2024
13 kwi 2024
6 kwi 2024
Szybka wysyłka, wszystko jak należy
Odpowiedź ze sklepu Stern Weber Polska Sklep
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci realizowali swoje zamówienia jak najszybciej. Wiemy, jak ważna jest dla Państwa ciągłość pracy gabinetu. Zapraszamy do korzystania z naszego sklepu internetowego. Zespół Stern Weber Polska
pomoc ze strony pracowników
Odpowiedź ze sklepu Stern Weber Polska Sklep
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby wspierać naszych Klientów podczas procesu składania zamówienia. Zapraszamy do korzystania z naszego sklepu internetowego. Zespół Stern Weber Polska
Wszystko super
Odpowiedź ze sklepu Stern Weber Polska Sklep
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że realizacja zamówienia przebiegła prawidłowo. Zapraszamy do korzystania z naszego sklepu internetowego. Zespół Stern Weber Polska
👍
23 mar 2024