lnianewlokno.pl- Logo - Opinie

lnianewlokno.pl

Opinie (161) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (243)

Ważny od: 27 gru 2022
lnianewlokno.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu lnianewlokno.pl

8 lut 2024
24 sty 2024
27 cze 2023
Jestem bardzo zadowolona z całości asortymentu, po raz drugi dokonałam zakupu pod kątem szycia pościeli, bluzki. Po przejrzeniu ofert różnych dostępnych w internecie zdecydowałam się dokonać zakupu właśnie tutaj, uważam że ceny są korzystne. Zerkam także na promocje. Dostawy są szybkie i za każdym razem dostaję próbki lniane. Po pierwszym zakupie byłam mile zaskoczona lekką nadwyżką materiału - dla mnie była to miła niespodzianka. Dziękuję za wspaniałą obsługę. Ania
14 lip 2023
Paczka przyszła bardzo szybko. W gratisie dostałam kawałek materiału i próbki co bardzo mnie ucieszyło i po zobaczeniu próbek na pewno zdecyduje się jeszcze na zakup.
AP

Lniany materiał

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością obsługi klienta, szybkością realizacji dostawy i przede wszystkim jakością materiału. Do zamówienia dodawane są próbki, co pozwala na dotknięcie materiału i przejrzyste, kolejne zakupy. Szczerze polecam sklep, z pewnością wrócę na kolejne zakupy i z czystym sumieniem będę przekazywała opinię dalej :)
14 wrz 2023
Bardzo dobre jakościowo tkaniny, nigdy się nie zawiodłam . Tkaniny z certyfikatem , produkcja z UE, to dla mnie ważne. Pełny zakres informacji. Szybka bezproblemowa dostawa. Jestem bardzo zadowolona z długoletniej współpracy
21 maj 2023

Opinia

Jestem super zadowolona z zakupu, len piękny, wymierzany z naddatkiem, wysyłka błyskawiczna, na pewno będę kupowała, bo kocham len, a w lnianym Włóknie jest super gatunek. Bardzo polecam
3 lip 2023
Materiały bardzo dobrej jakości. Z lnu można uszyć piękne rzeczy, dom od razu zyskuje na wartości. Dziękuję za to, że zamawiane tkaniny docinane są zawsze z zapasem.
14 cze 2023

Dziękuję serdecznie za próbki tkanin

Dziękuję serdecznie za dołączenie próbek tkanin. Od razy zachęcają do ponownych zakupów u Was - tak ciekawe są tkaniny, że pomysły same przychodzą do głowy:)
Dobry kontakt z klientem, szybka wysyłka, duży asortyment i najważniejsze wysoka jakość towaru, len na żywo wyglada jeszcze ładniej niż na zdjęciach.
szybko zrealizowane zamówienie i jeszcze ciekawe próbki materiałów dołączone co było miłą niespodzianką:) Dziękuję i napewno do was wrócę.
28 paź 2023
Tkanina lniana w kwiaty, która ostatnio kupiłam. Jest mega miękka, lejąca, delikatna. Nie jak len a jednak len! Jednym słowem sztos!
18 wrz 2023
Jak zawsze, wszystko prefekt, jakość materiału najwyższa , dostawa expresowe, świetny kontakt. Polecam wszystkim zainteresowanym
10 wrz 2023
Piękny, miękki len, dziękuję za wzornik innych lnianych tkanin. Pozwoli mi wybrać kolejny na poszwy. Błyskawiczna przesylka
13 lip 2023

dodać opcję wyboru próbki przy produkcie

Warto dodać na stronie wybór próbki tkaniny przy każdym produkcie po to, żeby nie trzeba było wpisywać tego w komentarzu.
28 sie 2023
Ekspresowa wysyłka, pięknie zapakowane towary, konkurencyjne ceny. Dodatkowo dostałam próbnik materiałów. Polecam
21 sie 2023
Ładne lny! Bardzo szybka dostawa,bezpłatne próbki które zachęciły mnie do ponownych zakupów.Ewa-miłośniczka lnu.