dywanikisamochodowe.pl

Opinie (82) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (196)

Ważny od: 16 cze 2021
dywanikisamochodowe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 sie 2023
Wybrałem wersje Platinum i polecam wszystkim pasuja lepiej jak orginaly. Polecam polecam polecam !!!!
LA
Leszek A.
Koscian

9 sty 2024
Dywaniki poza platinum w nazwie sa mierne pomimo kolcow I gumy na spodzie wedruja radosnie po podlodze I potrafia zablokowac pedaly brak w nich blokad ktore sa obecne w oryginalnych dywanikach

Opinie nt. sklepu dywanikisamochodowe.pl

Jakosc ok, nie jest to jakość włókna oryginału, ale w tej cenie polecam
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii ;) Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl
Szybko i bez problemów. Samochód Renault Clio 2.
9 mar 2024
Piękne dywaniki, świetna jakość. Polecam w 💯%
24 mar 2024
dobra tkaninia, solidne wykonanie.
16 mar 2024
Wszystko ok.
1 kwi 2024
30 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
Fajne pozdrowienia od pani Joli , którą serdecznie pozdrawiam ! Dla mnie Państwa poziom obsługi jest wystarczająco wysoki .
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i pozytywną opinię ;) W imieniu Joli podwójne dzięki i przekażę pozdrowienia 🤗 Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl
Jestem bardzo mile zaskoczony jakoscią. Wymiary dokladnie takie jak podane nawet zatrzaski pasuja idealnie.
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
Zmówienie zrealizowane szybko i profesjonalnie jakość produktu zgodna z opisem Dziękuję bardzo.
24 lut 2024
Zgodnie z opisem bardzo dobrze wykonane dywaniki gruby materiał szybka wysyłka
RW
Radek W.
Bielsko-Biała
3 mar 2024

Niesamowicie szybka i sprawna realizacja. Jakość dywaników bardzo dobra.
24 lut 2024
Dupy nie urywa. Dywanik kierowcy mógłby być trochę dłuższy.
6 lut 2024
jest jak być powinno, co nie jest takie częste
8 lut 2024
POLECAM
9 lut 2024
9 sty 2024

Perfekcyjny sprzedawca.

Szybko, sprawnie, dobry kontakt telefoniczny - udzielenie wskazówek. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Możliwość wyboru zestawu wycieraczek (od 2-5 sztuk) - na duży plus. Różnorodność oferty również na plus! Dodatkowy, miły bonus na kolejne zakupy. Niby nic wielkiego, ale miło że dbają o lojalność ;) Do ulepszenia - lepsze wyniki wyszukiwania dla konkretnego modelu samochodu. W moim przypadku musiałam przejrzeć kilka propozycji i sprawdzić podobne modele, okazało się, że ten wymiar jest w kilku modelach/wersjach samochodu.
10 sty 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za docenienie naszej pracy i pozytywną opinię ;) Zawsze miło usłyszeć dobre słowo za co dodatkowo dzięki. 😉 Życzymy dobrego dnia. Zespół DywanikiSamochodowe.pl
Kontakt ze sprzedającą jest super!
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i pozytywną opinię ;) Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl