nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2168) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9692)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

26 gru 2023
Niestety zamówienie przyszło uszkodzone. 5 takerzy pękniętych. Reklamacja złożona ale bez odzewu.
25 gru 2023
Proszę o kontakt. Zgłosiłam reklamację i nie mam odpowiedzi. Telefonu nikt nie odbiera
Radzę zmienic sposob zabezpieczania produktów. Folia bąbelkowa to podstawa i nie warto na niej oszczędzać. Klienci wolą gdy zamówienie jest dostarczone w całośni a nie potłuczone…
Sprzedawać produkty dobrej jakości i oryginalne.
17 gru 2023
Dostałam garnki z pokrywkami gdzie jedna pokrywka była uszkodzona
2 gru 2023
Totalny brak komunikacji między sprzedającym a kupującym. Mam wrażenie,że w ogóle nie są odczytywane i odsłuchiwane wiadomości od klienta. Chaos totalny.Nigdy więcej nie skorzystam z jakiekolwiek oferty z tego sklepu.
Część talerzy przyszła potłuczona.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie opinii na temat Twoich doświadczeń z Nakrywamy.pl. Przykro nam słyszeć, że niektóre płyty dotarły uszkodzone. Nasze przesyłki są ubezpieczone do pełnej kwoty, a taka sytuacja podlega reklamacji. Prosimy o przesłanie reklamacji z załączonym zdjęciem potłuczonych naczyń na adres bok@nakrywamy.pl lub reklamacje@nakrywamy.pl.
29 lis 2023
28 lis 2023
23 lis 2023
nie otrzymałam zamówienia, informacji na jakim etapie jest realizacja .... przysyłacie państwo ankietę z prośbą o opinię i nie wiecie że niczego do mnie nie przesłaliście - to kolejny dowód niesprawności w waszej strony; na moje pytanie o realizację otrzymałam enigmatyczną odpowiedź że macie Państwo 7 dni na realizację, od tej pory nic się nie dzieje.
24 lis 2023
Złożyli Państwo zamówienie na produkty, których czas wysyłki wynosi do 7 dni roboczych. Dzisiaj jest ostatni dzień na wysłanie zamówienia w terminie. Przesyłka została już odebrana przez kuriera, czyli w terminie planowanej wysyłki.
16 lis 2023

Nie zrealizowane zamówienia

Dostałam wiadomość że przesyłka się opóźni o 5 dni. Po 5 dniach zero wiadomości i aktualizacji zamówienia.
16 lis 2023
Dziękujemy, że zwróciłeś na to naszą uwagę! Rozumiemy, że oczekiwanie na zamówienie może być frustrujące i przepraszamy za wszelkie niedogodności. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać usługi na czas i informować klientów o wszelkich zmianach. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję Ci to wynagrodzić!
nie otrzymałam całości dostawy oraz brak odpoweidzi ze sklepu co z brakującym towarem
1 lis 2023
nie otrzymałem opłaconego towaru. Czekam
7 lis 2023
Dzień dobry, złożyli Państwo zamówienie na produkty, których czas wysyłki wynosi do 7 dni roboczych. (Informacja jest pod ceną poszczególnych produktów oraz w mailu potwierdzającym zamówienie). Zamówienie zostało wysłane pod wskazany adres 02.11 - piątego dnia roboczego
27 paź 2023
Brak odpowiedzi na złożoną reklamacje od 2 tygodni
8 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję Nakrywamy.pl. Rozumiemy, jak frustrujący może być brak odpowiedzi i przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i bierzemy pod uwagę opinie klientów przy podejmowaniu decyzji. Dlatego doceniamy Twój wkład, który pomaga nam ulepszać nasze usługi. Jeszcze raz dziękujemy!
23 paź 2023

Reklamacja

Zamówiłam filiżanki na prezent przyszły uszkodzone. Brak jakiegokolwiek kontaktu ze strony sklepu. Urodziny były w sobotę a ze mną nadal nikt się nie kontaktował.
24 paź 2023
Dzień dobry, ustawowy czas odpowiedzi na reklamację to 14 dni, mimo to, staramy się, by czas ten nie przekraczał 2-3 dni. Bardzo przepraszamy, jeśli oczekiwała Pani szybszej odpowiedzi. Filiżanka oczywiście zostanie wymieniona na nową
19 paź 2023
Zamówienie zostało anulowane, ponieważ otrzymałam informację, że elementy serwisu zostały uszkodzone w magazynie, a był to ostatni zestaw. Po tygodniu nadal nie otrzymałam zwrotu środków
19 paź 2023
Dziękujemy, że zwróciłeś na to naszą uwagę. Rozumiemy, jak frustrujące musiało to być dla Ciebie i przepraszamy za niedogodności. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i żałujemy, że coś takiego wydarzyło się w Twoim przypadku. Wykorzystamy Twoją opinię, aby nadal poprawiać jakość naszych usług.
14 paź 2023
Czesc zamowionego towaru niezgodne z zamowieniem. Kontakt z sklepem nieprzyjemny. Osoba rozmawiajaca ze mna przez telefon potraktowala mnie bardzo zdawkowo. Na maila nie dostalam odpowiedzi.
16 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię. Rozumiemy, że dla klientów ważne jest, aby ich zamówienia były dokładnie takie, jakich oczekiwali. Staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne zakupy, od złożenia zamówienia do otrzymania zamówionych produktów. Przepraszamy, weźmiemy sobie do serca Twoją opinię, aby poprawić naszą obsługę w przyszłości. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami.
13 paź 2023
Patelnia przyszła uszkodzona. Napisałam emaila w tej sprawie, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi.
16 paź 2023
Dzień dobry, ustawowy czas odpowiedzi na reklamację to 14 dni, mimo to, staramy się, by czas ten nie przekraczał 2-3 dni. Bardzo prosimy o oczekiwanie na odpowiedź. Niebawem nastąpi kontakt z Działu Reklamacji.
10 paź 2023
Sklep do którego nie można się dodzwonic. Reklamacja na zbite talerzyki w paczce utkneka w miejscu. Nie mam informacji co teraz dalej. Słabo
10 paź 2023
Dzień dobry, ustawowy czas odpowiedzi na reklamację to 14 dni, mimo to, staramy się, by czas ten nie przekraczał 2-3 dni roboczych. Pani zgłoszenie wpłynęło do nas w czwartek. Bardzo prosimy o oczekiwanie na odpowiedź. Niebawem nastąpi kontakt z Działu Reklamacji. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że telefony staramy się odbierać na bieżąco, choć w przypadku wzmożonej komunikacji z Klientami prosimy w pierwszej kolejności na kontakt drogą mailową.