runningxpert.com/pl- Logo - Opinie

runningxpert.com/pl

Opinie (60) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (89)

Ważny od: 10 sty 2023
runningxpert.com/pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sty 2024
Polecam. Transakcja bez problemowa. Wszystko ok. Buty Asics Cumulus 25 na razie przymierzone - super pierwsze wrażenie. Jeszcze nie przetestowane

18 sie 2023
Negatywna. Zapłaciłam za zamówienie. Całkowicie anulowane moje zamówienie i zwrot pieniędzy. Zero informacji. Po prostu nie wysłali produktów

Opinie nt. sklepu runningxpert.com/pl

Szybka wysyłka!

Szybka wysyłka, towar dobrze zapakowany, a sam zegarek rewelacja (FR 955).
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Bardzo dziękujemy za miłą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami dobre doświadczenia i że podobał Ci się nasz proces zamawiania. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nowy zegarek i życzymy miłego dnia! Wiele sportowych pozdrowień Astrid, RunningXpert.com
Mój ulubiony sklep z butami do biegania!
Produkt zgodny z opisem. Szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Bardzo dziękujemy za miłą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami dobre doświadczenia i że byłeś zadowolony z jakości produktu i czasu dostawy zamówienia. Mamy nadzieję, że zamówienie się spodoba i życzymy miłego dnia!😊️ Wiele sportowych pozdrowień Astrid, RunningXpert.com
Polecam szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania i że miałeś z nami 5-gwiazdkowe doświadczenie😊️🤩️ Życzymy wiele radości z zamówienia! Z wyrazami szacunku Astrid, RunningXpert.com
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania i że miałeś z nami 5-gwiazdkowe doświadczenie. Życzymy wiele radości z korzystania z Bestellung😄️🤗️ Z wyrazami szacunku Astrid, RunningXpert.com
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania i że miałeś z nami 5-gwiazdkowe doświadczenie. Życzymy wiele radości z korzystania z Bestellung🏃️. Z wyrazami szacunku Astrid, RunningXpert.com
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Vielen Dank für Ihre Bewertung! Es freut uns zu hören, dass Sie eine 5-Sterne-Erfahrung mit uns gemacht haben. Wir wünschen Ihnen viel Spaß mit Ihrer Bestellung. Viele sportliche Grüße Astrid, RunningXpert.com
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Vielen Dank für Ihre Bewertung! Es freut uns zu hören, dass wir Ihre Erwartungen erfüllt haben und dass Sie eine 5-Sterne-Erfahrung mit uns gemacht haben.  Wir hoffen, Sie genießen Ihre Bestellung. Viele sportliche Grüße Astrid, RunningXpert.com
1 dzień temu
JŚ
10 mar 2024

Można śmiało zamawiać

Zamówienie dotarło w kilka dni, otrzymałam numer śledzenia paczki. Wszystko idealnie! Dodatkowy plus, że do zamówienia dołączono etykietę na paczką, gdybym chciała zwrócić zamówienie.
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Bardzo dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami dobre doświadczenia i że byłeś zadowolony z ilości komunikacji i dostawy. Miło słyszeć, że dołączona etykieta zwrotna była pozytywną niespodzianką. Chcemy, aby proces był jak najłatwiejszy dla naszych klientów, więc jest to świetna odpowiedź. Miłego dnia! Wiele sportowych pozdrowień Astrid, RunningXpert.com
Sprawna dostawa , dobry kontakt , idealny sposób dostawy , produkt zgodny z ofertą, zdecydowanie polecam
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami dobre doświadczenia i byłeś zadowolony z dostawy, obsługi i produktu. Życzymy wielkiej przyjemności z zamówienia i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć. Wiele sportowych pozdrowień Astrid, RunningXpert.com

Ok

Wszystko git
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Bardzo dziękujemy za recenzję. Wspaniale jest słyszeć, że miałeś z nami 5-gwiazdkowe doświadczenie. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć i życzymy miłego dnia! Wiele sportowych pozdrowień Astrid, RunningXpert.com
24 mar 2024
ok
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Vielen Dank für Ihre Bewertung! Es freut uns zu hören, dass Sie eine gute Erfahrung mit uns gemacht haben. Wir wünschen Ihnen viel spaß mit Ihrer Bestellung und wir wünschen Ihnen einen schönen Tag!
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Herzlichen Dank für Ihre Bewertung. Es ist schön zu hören, dass Sie eine 5-Sterne-Erfahrung mit uns hatten. Wir hoffen, Sie genießen Ihre Bestellung. Viele sportliche Grüße Astrid, RunningXpert.com
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Hallo Maska.  ganz herzlichen Dank für die Bewertung. Wir freuen uns sehr, dass wir Ihre Erwartungen erfüllt haben und wünschen Ihnen viel Spass mit Ihrer Bestellung. Viele sportliche Grüsse Henriette
9 mar 2024
10 mar 2024
Hallo, ganz herzlichen Dank für die Bewertung. Wir freuen uns sehr, dass wir Ihre Erwartungen erfüllt haben und wünschen Ihnen viel Spass mit Ihrer Bestellung. Viele sportliche Grüsse
Bardzo szybka przesyłka, wszystko zgodnie z opisem. Gdyby się chciało odesłać, to od razu jest załączona etykieta zwrotna.
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Witaj Joanna, Dziękujemy za komentarze i gwiazdki.  Kontynuujemy nasze wysiłki, aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę! Sportowo