runningxpert.com/pl- Logo - Opinie

runningxpert.com/pl

Opinie (64) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (94)

Ważny od: 10 sty 2023
runningxpert.com/pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sty 2024
Polecam. Transakcja bez problemowa. Wszystko ok. Buty Asics Cumulus 25 na razie przymierzone - super pierwsze wrażenie. Jeszcze nie przetestowane

18 sie 2023
Negatywna. Zapłaciłam za zamówienie. Całkowicie anulowane moje zamówienie i zwrot pieniędzy. Zero informacji. Po prostu nie wysłali produktów

Opinie nt. sklepu runningxpert.com/pl

13 paź 2023
Dobra cena, szybka wysyłka, informacje o etapie zamówienia.
13 paź 2023
Hallo, Ganz herzlichen Dank für die Bewertung. 😀️🏃️🤩️🙌️ Wir freuen uns sehr, dass wir Ihre Erwartungen erfüllt haben und wünschen Ihnen viel Spass mit Ihrer Bestellung. Viele sportliche Grüsse
17 lip 2023
Dobry kontakt z supportem , szybkie załatwienie sprawy,
18 lip 2023
Hallo, ganz herzlichen Dank für die Bewertung. Wir freuen uns sehr, dass wir Ihre Erwartungen erfüllt haben und wünschen Ihnen viel Spass mit Ihrer Bestellung. Viele sportliche Grüsse
18 paź 2023
szybka wysyłka, wszystko się zgadza ;) polecam
18 paź 2023
Hallo, Ganz herzlichen Dank für die Bewertung.  😀️🏃️🤩️🙌️ Wir freuen uns sehr, dass wir Ihre Erwartungen erfüllt haben und wünschen Ihnen viel Spass mit Ihrer Bestellung. Viele sportliche Grüsse
21 wrz 2023
Bardzo szybka dostawa. Towar godny polecenia.
21 wrz 2023
25 lis 2023
Markowe produkty w dobrych cenach.
26 lis 2023
Witamy i bardzo dziękujemy za pięć gwiazdek w przesłanych nam opiniach. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z cen, jakie możemy zaoferować w naszym asortymencie, i z niecierpliwością czekamy na zapewnienie tych samych dobrych cen, gdy następnym razem będziesz potrzebować nowego sprzętu do biegania. Lobo pozdrawiam, Tor RunningXpert.com
Błyskawiczna wysyłka, wszystko ok
15 sie 2023
Thank you so much for the positive feedback! We are happy to hear that you were satisfied with the time it took until you received your order. Best regards Team RunningXpert.com
20 paź 2023

Wszystko ok, polecam.

Szybka dostawa. Wszystko ok.
22 paź 2023
22 maj 2023
Uczciwie i szybko. Polecam 👍
22 maj 2023
Witam, Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszych usług i mamy nadzieję, że zakupiony produkt będzie Ci odpowiadał. Pozdrawiamy,
28 lis 2023
Tak trzymać! Wszystko ok
29 lis 2023
Cześć, Dziękuję bardzo za recenzję! Miło słyszeć, że wszystko u nas zadziałało. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci pomóc. Miłego dnia // Astrid, RunningXpert.com
TB
21 maj 2023
Szybka realizacja !!!
21 maj 2023
8 wrz 2023
Solidna firma
12 wrz 2023
Thank you so much for the 5 stars, and super positive feedback! Best regards, Team runningXpert
T0
2 paź 2023
2 paź 2023
AS
Adam S.
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Hallo und vielen Dank für die fünf Sterne, die Sie uns gegeben haben. Wir freuen uns, dass Sie ein gutes Einkaufserlebnis hatten und freuen uns darauf, Ihnen beim nächsten Mal, wenn Sie Laufausrüstung benötigen, ein ebenso gutes Angebot zu machen. Laufgrüße, Tor RunningXpert.com
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Cześć Adam, Wielkie dzięki za pięć gwiazdek. Cieszymy się, że miałeś u nas dobre doświadczenia z zakupów i nie możemy się doczekać, aby zapewnić Ci równie dobre doświadczenia przy następnych zakupach u nas. Biegowe pozdrowienia, Tor RunningXpert.com
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Dziękujemy za wspaniałą recenzję, naprawdę to doceniamy.
26 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Dziękujemy bardzo za wspaniałą recenzję, jest nam naprawdę miło.
9 paź 2023
Hallo Pawel, Ganz herzlichen Dank für die Bewertung. 😀️🏃️🤩️🙌️ Wir freuen uns sehr, dass wir Ihre Erwartungen erfüllt haben und wünschen Ihnen viel Spass mit Ihrer Bestellung. Viele sportliche Grüsse
DK
Damian K.
Koszalin
8 paź 2023
9 paź 2023
Hallo Damian, Ganz herzlichen Dank für die Bewertung. 😀️🏃️🤩️🙌️ Wir freuen uns sehr, dass wir Ihre Erwartungen erfüllt haben und wünschen Ihnen viel Spass mit Ihrer Bestellung. Viele sportliche Grüsse
14 wrz 2023
15 sie 2023