runningxpert.com/pl- Logo - Opinie

runningxpert.com/pl

Opinie (64) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (94)

Ważny od: 10 sty 2023
runningxpert.com/pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sty 2024
Polecam. Transakcja bez problemowa. Wszystko ok. Buty Asics Cumulus 25 na razie przymierzone - super pierwsze wrażenie. Jeszcze nie przetestowane

18 sie 2023
Negatywna. Zapłaciłam za zamówienie. Całkowicie anulowane moje zamówienie i zwrot pieniędzy. Zero informacji. Po prostu nie wysłali produktów

Opinie nt. sklepu runningxpert.com/pl

JŚ
10 mar 2024

Można śmiało zamawiać

Zamówienie dotarło w kilka dni, otrzymałam numer śledzenia paczki. Wszystko idealnie! Dodatkowy plus, że do zamówienia dołączono etykietę na paczką, gdybym chciała zwrócić zamówienie.
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Bardzo dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami dobre doświadczenia i że byłeś zadowolony z ilości komunikacji i dostawy. Miło słyszeć, że dołączona etykieta zwrotna była pozytywną niespodzianką. Chcemy, aby proces był jak najłatwiejszy dla naszych klientów, więc jest to świetna odpowiedź. Miłego dnia! Wiele sportowych pozdrowień Astrid, RunningXpert.com

Ok

Wszystko git
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Bardzo dziękujemy za recenzję. Wspaniale jest słyszeć, że miałeś z nami 5-gwiazdkowe doświadczenie. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć i życzymy miłego dnia! Wiele sportowych pozdrowień Astrid, RunningXpert.com
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Hallo Maska.  ganz herzlichen Dank für die Bewertung. Wir freuen uns sehr, dass wir Ihre Erwartungen erfüllt haben und wünschen Ihnen viel Spass mit Ihrer Bestellung. Viele sportliche Grüsse Henriette
9 mar 2024
10 mar 2024
Hallo, ganz herzlichen Dank für die Bewertung. Wir freuen uns sehr, dass wir Ihre Erwartungen erfüllt haben und wünschen Ihnen viel Spass mit Ihrer Bestellung. Viele sportliche Grüsse
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Vielen Dank für Ihre Bewertung.  Wir freuen uns, dass Sie eine 5-Sterne-Erfahrung mit uns gemacht haben. Wir wünschen Ihnen einen schönen Tag. Viele sportliche Grüße Astrid, RunningXpert.com
26 sty 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za bardzo pozytywne komentarze! Staramy się dostarczać najlepsze usługi i produkty dla wyścigów 🙂  Sportowo Jocelyn RunningXpert.com
Bardzo szybka przesyłka, wszystko zgodnie z opisem. Gdyby się chciało odesłać, to od razu jest załączona etykieta zwrotna.
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Witaj Joanna, Dziękujemy za komentarze i gwiazdki.  Kontynuujemy nasze wysiłki, aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę! Sportowo
31 sty 2024
Szybka dostawa, bardzo solidnie zapakowany produkt. Polecam
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Witam i bardzo dziękuję za miłe słowa. Jesteśmy naprawdę wdzięczni, że masz u nas dobre doświadczenia z zakupami. Cieszymy się, że następnym razem, gdy będziesz potrzebować sprzętu do biegania, będziemy mogli zaoferować Ci tę samą dobrą obsługę. Biegowe pozdrowienia, Tor RunningXpert.com
Wszystko ok szybka dostawa towar 100%zgodny z opisem
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Bardzo dziękujemy za recenzję! Miło słyszeć, że miałeś z nami dobre doświadczenia i byłeś zadowolony z dostawy. Wiele biegowych pozdrowień Astrid, RunningXpert.com
27 sty 2024
My order was cancelled without my consent
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Hi Michal,  Thank you for your answer. I understand your frustraion on this matter. Our business is built up with people, and people can unfortunately make mistakes. This time a mistake was made, when the shoe came onto the website and showed a way lower price than normally. As the shoe is new on the market, the price is still at the suggested retail price and can probably not be found online (or in a store) to a discounted price (at least not a major one). The price that mistakenly appeared on the page is therefore an unrealistically low selling price and not a price you would expect the shoes to be discounted. Because the difference in the price is so large, the puchase is seen as a puchase in bad faith and we have therefore seen us entitled to cancel your order and refund you the money. I am glad to hear that you find our website reliable, and we also strive to be as reliable as possible, but sometimes mistakes can occur, and we are of course very sorry about that. If there is anything I can do, please let me know, then I will look into it to see if I can help out 🙂  Once again I apologise for the mistake and the inconvenience this has brought you, but I hope for your understanding and forgivenes of this mistake.
Brak możliwości wygenerowania ponownie linku do płatności, co skutkowało anulowaniem zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Hi Luksaw, Thank you for reaching out. We do accept VISA, MASTERCARD or PAYPAL. Maybe your bank is waiting for you to validate the payment into your bank app.? Please clean your browser before trying again, or use another browser/device. I hope this could have helped.
Na początku miałem jakieś niepoparte niczym wątpliwości co do wiarygodności sklepu. Jestem tak zadowolony z tego jak szybko moje zamówienie do mnie doszło i oczywiście w 100% oryginalne. Polecam zdecydowanie.
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Dziękujemy za wspaniałą recenzję naszej strony internetowej. Cieszymy się, że mogliśmy szybko dostarczyć Ci towar i że zaufałeś naszemu zamówieniu. Z niecierpliwością czekamy na ponowną pomoc.
MK
Marcin K.
Sycowice
23 lis 2023
Moje pierwsze zakupy w tym e-sklepie i pelne zadowolenie. Szybka wysyłka i szybka przesyłka. Buty oryginalny i zgodne z opisem. Bardzo polecam ten sklep.
24 lis 2023
Dziękujemy bardzo za wspaniałą opinię, jest nam miło.
22 maj 2023

Garmin Fenix 7x Sapphire Solar

Wszytko OK. Towar zgodny z opisem. Mega zegarek. Jedyny minus to brak informacji o wysyłce( wiadomość dopiero po dotarciu przesyłki do Polski)
22 maj 2023
6 sie 2023

Dobra cena

Produkt w niższej cenie niż u konkurencji, ale mógłby być tańszy koszt wysyłki. Na plus Szybka wysyłka.
11 wrz 2023
Super sklep, świetne obuwie. Bardzo dobre podejście do klienta. Ekspresowa wysylka
12 wrz 2023
Hallo, Ganz herzlichen Dank für die Bewertung.  😀️🏃️🤩️🙌️ Wir freuen uns sehr, dass wir Ihre Erwartungen erfüllt haben und wünschen Ihnen viel Spass mit Ihrer Bestellung. Viele sportliche Grüsse Jesper
2 gru 2023

Dobre buty, dobra cena, szybka przesyłka.

A do tego paczka zwrotna za 19 zł, gdyby nie pasowały. Moja leżą jak ulał :)
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Witam i bardzo dziękuję za Twoją opinię! Miło jest słyszeć, że jesteś zadowolony z naszego wyboru i czasu dostawy, a także, że zakupiony produkt idealnie Ci odpowiada. Mamy nadzieję, że następnym razem, gdy dokonasz u nas zakupów, zapewnimy Ci te same dobre warunki. Biegowe pozdrowienia, Tor RunningXpert.com
26 lis 2023
Markowe produkty w dobrej cenie. Szybka i niedroga dostawa kurierem DPD.
Odpowiedź ze sklepu runningxpert.com/pl
Dziękujemy bardzo za wspaniałą recenzję, jest nam naprawdę miło.
Towar dobrze opisany, pomoc przy dobraniu rozmiaru, szybka wysyłka
22 gru 2023
Witamy i bardzo dziękujemy za Twoją opinię i przyznane nam pięć gwiazdek. Cieszymy się, że otrzymałeś dobrą pomoc i dobre doświadczenia z zakupami u nas. Nie możemy się doczekać, aby zapewnić Ci tę samą dobrą obsługę, gdy następnym razem będziesz potrzebować sprzętu do biegania. Biegowe pozdrowienia, Tor RunningXpert.com
13 paź 2023
Dobra cena, szybka wysyłka, informacje o etapie zamówienia.
13 paź 2023
Hallo, Ganz herzlichen Dank für die Bewertung. 😀️🏃️🤩️🙌️ Wir freuen uns sehr, dass wir Ihre Erwartungen erfüllt haben und wünschen Ihnen viel Spass mit Ihrer Bestellung. Viele sportliche Grüsse