air-essence.store

Opinie (191) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (364)

Ważny od: 20 cze 2022
air-essence.store spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Cóż, to było bardzo ciekawe i wymagające doświadczenie zakończone happy-endem, Kontakt i wysyłka w początkowym stadium realizacji zamówienia to wyzwanie dla bardzo cierpliwych klientów, później zaczęło się robić i "gorąco" i nieprzyjemnie ale kontakt zdecydowanie się poprawił. Towar otrzymałam i mogę śmiało powiedzieć, że korzystałam już z innych stacji parowych ale ta "powaliła" mnie zarówno wyglądem jak i możliwościami. Mam nadzieję, że długo mi posłuży.

Mimo upływu deklarowanego terminu do 30 dni towar nie został dostarczony. Dobrze, że wybraliśmy opcję płatności za pobraniem. Zauważyłem na stronie Sprzedawcy, że kilka dni po złożeniu zamówienia została podniesiona cena o 25%. Być może to wpłynęło, że nie zrealizowano zamówienia. Ciekawe jak byłoby, gdyby zostało od razu opłacone ?
KP

Opinie nt. sklepu air-essence.store

Genialna jakość produktów. Zamówienie otrzymałem kolejnego dnia, co się czesto nie zdarza w sklepach internetowych.. Polecam
Długo szukałem odpowiednich produktów. Wcześniejsze systemy do prasowania, które zamawiałem nie spełniały moich oczekiwań. Kilka razy użyłem parownicy z tej firmy i jestem zadwolony. Dostawa, była tak naprawdę juz w kolejny dzień.
Bardzo szybka dostawa, nie spodziewałam się, że ten produkt dotrze tak szybko do mnie. Pan z obsługi odpowiedział na wszyskie moje pytania i pomógł w zamówieniu :) Produkt sprawdza się świetnie..
Jestem pod wrażeniem działania tego produktu za taką cenę! Testuje z żoną i jesteśmy bardzo zadowoleni
Tego właśnie potrzebowałam. Parownica sprawdza się znakomicie! Produkty dotarły szybko i bezpiecznie..
Polecam gorąco! Elektrostymulator dotarł do mnie bezpiecznie zapakowany.
Polecam... produkty dotarły w idealnym stanie i są zgodne z instrukcją
Udany zakup. Urządzenie działa na najwyższym poziomie :)
Bardzo miły kontakt z osobą przyjmującą moją reklamację.
Super oczyszczacz, efektywny i cichy. Szybka dostawa.
Produkt zgodny z opisem, spełnia moje oczekiwania
Świetny kontakt ze sklepem! Szybka dostawa.

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie.
Polecam. Produkt zgodny z opisem.