air-essence.store

Opinie (201) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (374)

Ważny od: 20 cze 2022
air-essence.store spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Cóż, to było bardzo ciekawe i wymagające doświadczenie zakończone happy-endem, Kontakt i wysyłka w początkowym stadium realizacji zamówienia to wyzwanie dla bardzo cierpliwych klientów, później zaczęło się robić i "gorąco" i nieprzyjemnie ale kontakt zdecydowanie się poprawił. Towar otrzymałam i mogę śmiało powiedzieć, że korzystałam już z innych stacji parowych ale ta "powaliła" mnie zarówno wyglądem jak i możliwościami. Mam nadzieję, że długo mi posłuży.

Mimo upływu deklarowanego terminu do 30 dni towar nie został dostarczony. Dobrze, że wybraliśmy opcję płatności za pobraniem. Zauważyłem na stronie Sprzedawcy, że kilka dni po złożeniu zamówienia została podniesiona cena o 25%. Być może to wpłynęło, że nie zrealizowano zamówienia. Ciekawe jak byłoby, gdyby zostało od razu opłacone ?
KP

Opinie nt. sklepu air-essence.store

3 mar 2024

Zakup stacji parowej

Odkurzacz spełnia wszystkie funkcje tak jak inne profesjonalne odkurzacze Jest lekki funkcja szczotki dla psa super pomysł Poręczny szczotka obraca się pod różnymi kontami
11 lut 2024

Super czajnik najlepszy jaki miałam.e

Super czajnik najlepszey jaki miałam.
Wszystko ok. Super kontakt.
KP

Nierzetelni

9 mar 2024
Towar oferowany był w przedsprzedaży za dużą niższą cenę i niestety dostawa się opóźniła w związku z wojną na bliskim wschodzie i zamknięciem kanału Sueskiego. Kontenerowce płyną teraz dookoła Afryki. Nie mieliśmy na to żadnego wpływu. Towar jest już dostępny w wysyłką 24h. Zachęcamy do ponownego zakupu :-)
25 sie 2023
Bardzo dobrze oceniam kontakt i zakupy. Muszę też podkreślić, że zakupiony produkt (oczyszczacz powietrza) miał bardzo atrakcyjną cenę i mimo tego, dodatkowo, został objęty rabatem!!!. Konkretne odpowiedzi obsługi na moje pytania. Poza tym szybka wysyłka jak i szybki transport przez firmę kurierską.
25 paź 2023
Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem, pomoc w doborze odpowiedniego oczyszczacza i szybka realizacja. Do tego drobny rabat :) Polecam
30 maj 2023
Ten sklep zasługuje na szacunek za swoją wysoką jakość i doskonałą obsługę klienta. Zawsze oferuje fachowe doradztwo, które pomaga w wyborze idealnego produktu. Dostawa jest natychmiastowa. Bez wątpienia, ten sklep to doskonały wybór dla każdego, kto szuka oczyszczacza powietrza najwyższej jakości.
Dziękujemy za przemiłe słowa! <3
4 cze 2023

Kapitalnie zrobiona strona!

Kapitalnie zrobiona strona, zdecydowanie zachęca do zapoznania się z ofertą. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, oczyszczacz w 100 procentach zgodny z opisem, szybko dostarczony, faktura bez konieczności upominania się o nią, co niestety często u konkurencji nie wygląda tak dobrze. Polecam!
Dziękujemy bardzo <3
6 cze 2023
Sklep zrobił na mnie ogromne wrażenie. Szeroki asortyment produktów, szybka i łatwa nawigacja po stronie oraz niezwykle intuicyjny proces składania zamówienia sprawiły, że zakupy były dla mnie prawdziwą przyjemnością. Wiem już gdzie kupię niektóre gwiazdkowe prezenty.
7 cze 2023
Dziękujemy za przemiłą opinię!
28 wrz 2023
Pracownik infolinii bardzo pomocny. Dzwoniłam dopytać czy może już wysłano mój oczyszczacz. Okazało się, że podałam zły adres. Pan z infolinii zainterweniował i przekierował przesyłkę. Dostałam towar na drugi dzień. Sprzęt świetny i świetna obsługa. Polecam !!
29 wrz 2023
Dziękujemy i polecamy się na przyszłość!
3 sie 2023

Jestem usatysfakcjonowany.

Przed zakupem w sklepie online rozmawiałem telefonicznie, gdzie otrzymałem odpowiedzi na wszystkie zadane pytania techniczne, jak również pomoc w doborze urządzenia do moich potrzeb. Jestem usatysfakcjonowany.
3 sie 2023
Dziękujemy!
23 sie 2023
Doskonały, szeroki wybór produktów, w wielu z nich design na najwyższym poziomie. Kontakt z firmą szybki, reakcje na pytania konsumenta wyczerpujące, zawiadomienia o Ew. opóźnieniu dostawy z wyprzedzeniem.
24 sie 2023
11 sie 2023
Jestem zadowolona z zakupów mimo, że produkt przyszedł uszkodzony , to reklamacja odbyła się błyskawicznie i otrzymałam produkt PEŁNOWARTOŚCIOWY... kontakt z sprzedawcą oceniam na bardzo dobry . Polecam :)
11 sie 2023
19 lip 2023
Super sklep, polecam! Obsługa na najwyższym poziomie, otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Doradzili jaki sprzęt wybrać. Ceny przyjazne, szeroki asortyment. Wszystko na czas. Zachęcam do zakupów
19 lip 2023
Dziękujemy <3
31 maj 2023
Ten sklep to prawdziwe odkrycie! Obsługa jest bardzo pomocna i rzetelna, a ich produkty są doskonałej jakości. Polecam Air-essence każdemu, komu zależy na zdrowym i czystym powietrzu w swoim domu.
Dziękujemy bardzo <3
13 lip 2023
Bardzo szybka dostawa, na bieżąco informacja o statusie dostawy, przejrzysta strona internetowa z wyczerpującymi informacjami, oraz ze szczegółowym opisem produktów. Jestem pod dużym wrażeniem.
18 lip 2023
25 sie 2023
Jestem pod dużym wrażeniem sklepu, a zwłaszcza jakości obsługi klienta. Bardzo dziękuję za pomoc, cierpliwość i pełen profesjonalizm! Klient zdecydowanie czuje się tutaj jak ktoś ważny.
28 sie 2023
Dziękujemy bardzo!