air-essence.store

Opinie (201) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (374)

Ważny od: 20 cze 2022
air-essence.store spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Cóż, to było bardzo ciekawe i wymagające doświadczenie zakończone happy-endem, Kontakt i wysyłka w początkowym stadium realizacji zamówienia to wyzwanie dla bardzo cierpliwych klientów, później zaczęło się robić i "gorąco" i nieprzyjemnie ale kontakt zdecydowanie się poprawił. Towar otrzymałam i mogę śmiało powiedzieć, że korzystałam już z innych stacji parowych ale ta "powaliła" mnie zarówno wyglądem jak i możliwościami. Mam nadzieję, że długo mi posłuży.

Mimo upływu deklarowanego terminu do 30 dni towar nie został dostarczony. Dobrze, że wybraliśmy opcję płatności za pobraniem. Zauważyłem na stronie Sprzedawcy, że kilka dni po złożeniu zamówienia została podniesiona cena o 25%. Być może to wpłynęło, że nie zrealizowano zamówienia. Ciekawe jak byłoby, gdyby zostało od razu opłacone ?
KP

Opinie nt. sklepu air-essence.store

9 cze 2023

Fachowy zespół

Obsługa sklepu jest bardzo profesjonalna i pomocna, co sprawia, że zakupy są łatwe i przyjemne, a dodatkowo można liczyć na fachową poradę w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu.
21 cze 2023
Dziękujemy pięknie <3
19 lip 2023
Jak najbardziej polecam. Rano zamówione i opłacone, tego samego dnia wysłane i już następnego dnia było u mnie. Błyskawiczny kontakt ze sklepem, wszystko miło i uprzejmie.
20 lip 2023
3 sie 2023
Przejrzyste warunki zamówienia, szybka i bezproblemowa transakcja. Sklep działa nad wyraz sprawnie, wysyłka tego samego dnia, zgodnie z opisem na stronie - polecam !
Dziękujemy!
14 lip 2023

Rewelacja!!!

Rewelacja. Absolutnie żadnych zastrzeżeń. Zakup sprowadzał się do dodania do koszyka, zapłacenia I odbioru przesyłki, która dotarła ekspresowo. Lepiej być nie może.
18 lip 2023
Szybkość to u nas podstawa, dziękujemy!
12 wrz 2023
Naprawdę gorąco zachęcam do zakupów na Air-essence. Miła i profesjonalna obsługa pomimo tego, że byłam troszkę upierdliwa :) Dziękuję za miłą współpracę i wrócę !!
13 wrz 2023
4 cze 2023
Odkurzacze są fenomenalne! Nie wróciłabym już do sprzątania z przewodowymi. Przyjemnie rozmawia się z Panem z obsługi, dobrze mi doradził. Wrócę na kolejny zakup.
7 cze 2023
Dziękujemy i zapraszamy ponownie!
Zakup w air essence to przyjemność. Dziś złożenie dyspozycji, jutro oczyszczacz na miejscu. I tylko niezbędne wiadomości. To powinien być wzór dla innych sklepów.
16 sie 2023
3 sie 2023
Firma szybko i konkretnie udziela odpowiedzi na pytania. Przesyłka wysłana z firmy, bardzo dobrze zabezpieczona. Trafiła w moje ręce już następnego dnia. Brawo!
Dziękujemy bardzo
9 sie 2023

Uzyskałem fachową pomoc doradcy.

Uzyskałem fachową pomoc doradcy przy zakupie, mili kompetentni ludzie. Dzięki temu jestem już właścicielem rewelacyjnego oczyszczacza! Zdecydowanie polecam!
10 sie 2023
Dziękujemy bardzo!
16 sie 2023

Super!!!

Super, przede wszystkim byłam na bieżąco informowana na każdym etapie realizacji zamówienia. Towar dostarczono w terminie i bez zastrzeżeń. Pozdrawiam.
17 sie 2023
14 lip 2023
Profesjonalna obsługa zamówienia, konkurencyjne ceny, mega szybka wysyłka, towar odpowiednio zapakowany i dostarczony do klienta, gorąco polecam!
18 lip 2023
Dziękujemy i polecamy się na przyszłość!
3 lip 2023

jestem bardzo zadowolona.

Zamówienie przyszło w poniedziałek mimo złożenia go w piątek popołudniu, nie spodziewałam się go przed wtorkiem, także jestem bardzo zadowolona.
3 lip 2023
25 sie 2023
Bardzo dobry kontakt , miła obsługa, zrobią wszystko abyś ten towar dostał jak najszybciej w super stanie(towar bardzo dobrze zabezpieczony)
25 sie 2023
Dziękujemy bardzo!
8 wrz 2023

Portal sprzedażowy przejrzysty i intuicyjny

Portal sprzedażowy przejrzysty intuicyjny z dobrymi opisami produktów ,spokojnie można się zastanowić i wybrać co najbardziej odpowiada .
11 wrz 2023
9 cze 2023
Jestem bardzo zadowolony z zakupów, oczyszczacz eco plasma jest po prostu rewelacyjny! Zupełnie inaczej się oddycha. Dobrze mi doradzili!
21 cze 2023
18 lip 2023
Przedstawiciel sklepu rzeczowo dobrał właściwy oczyszczacz powietrze. Wysyłano go niezwłocznie, kolejnego dnia roboczego był u mnie.
19 lip 2023
Fajny sprzedawca! Jego praca zasługuje na najwyższe uznanie. Jestem bardzo zadowolonа z tego, co od was kupiłаm. Dziękuję bardzo!
To my dziękujemy!

Super, jestem zadowolona

Polecam każdemu tę firmę.Szybka komunikacja ,ekspresowe ,bardzo dobre wykonanie pełen profesjonalizm.Jestem bardzo zadowolona.
18 sie 2023
Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem, pomoc w doborze odpowiedniego oczyszczacza i szybka realizacja. Nic tylko polecać.
18 sie 2023
3 sie 2023
Fantastyczna obsługa, dostarczają wszelkie informacje przed zakupem. Doskonały kontakt. Profesjonalna obsługa posprzedażowa.
Dziękujemy!