sopockamanufaktura.com

Opinie (58) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (58)

Ważny od: 11 gru 2023
sopockamanufaktura.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 kwi 2024
Prawdziwe kakao w postaci sporych kawałków/bryłek, pięknie zapakowanych w osobne papierowe torebki oznaczone nazwą, krajem pochodzenia oraz gramaturą. Na razie wypróbowałam 2 z 5. Każde odrobinę inne ale pyszne. Rozpuszczone w mleku migdałowym smakuje cudownie, wytrawnie.

Otrzymałem produkt ale mam wielki wątpiwości co do ilości produktu w słoiczku. Zgłosiłem sprawę mailowe ale zamilkła i nie odpowiada na moje wątpliwosci.

Opinie nt. sklepu sopockamanufaktura.com

Błyskawiczna realizacja

Bardzo szybka, błyskawiczną realizacja zamówienia. Kakao świetnej jakości. Dobra cena! To były udane zakupy!
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza błyskawiczna realizacja zamówienia oraz jakość kakao spełniły oczekiwania. To dla nas ważne, aby oferować produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Miło słyszeć, że zakupy były udane. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć również w przyszłości!
Szybkość realizacji, przesyłka zapakowana bardzo solidnie i towar odpowiednio zabezpieczony
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Dziękujemy za podkreślenie szybkości realizacji i jakości naszego pakowania. Zależy nam na tym, aby każde zamówienie dotarło do klienta nie tylko szybko, ale również w idealnym stanie. Cieszymy się, że nasze starania w zakresie odpowiedniego zabezpieczenia towaru zostały zauważone i docenione. Jesteśmy tu dla Państwa i zawsze dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług. Dziękujemy za pozytywny komentarz i zaufanie!

Polecam!!!

Świetny olej z czarnuszki i przepyszne kakao ceremonialne :) szybka wysyłka!
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Dziękujemy za pochlebną opinię! Cieszymy się, że olej z czarnuszki oraz kakao ceremonialne spełniły oczekiwania pod względem jakości i smaku. Również miło słyszeć, że nasza wysyłka spełnia standardy szybkości. Doceniamy każde pozytywne słowo i jesteśmy zobowiązani do utrzymania wysokiego poziomu naszych produktów i usług. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Dziękujemy z całego serca za pięciogwiazdkową ocenę! Każda pozytywna opinia jest dla nas cennym sygnałem, że idziemy we właściwym kierunku i motywuje nas do jeszcze cięższej pracy. Cieszymy się, że nasze starania spotkały się z Państwa uznaniem. Jesteśmy tu dla Państwa i dążymy do tego, by z każdym dniem być jeszcze lepsi. Dziękujemy za zaufanie!
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Serdecznie dziękujemy za maksymalną ocenę! To dla nas ogromna radość i potwierdzenie, że nasze wysiłki idą we właściwym kierunku. Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna i inspiruje nas do dalszego rozwoju i ciągłego podnoszenia standardów. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie, które w nas pokładasz!
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Bardzo dziękujemy za maksymalną ocenę! Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze starania spotykają się z tak pozytywnym odbiorem. Każda pięciogwiazdkowa opinia jest dla nas ważnym sygnałem, że idziemy we właściwym kierunku. Stale dążymy do doskonalenia naszych usług, aby zawsze spełniać oczekiwania naszych klientów. Dziękujemy za Twoje wsparcie i docenienie naszej pracy!
Jeszcze towaru nie dostałem a już chcecie ocenę. No to na ten moment jest nawet jednej gwiazdki nie daję.
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Przepraszamy za zaistniałą sytuację i wszelkie niedogodności spowodowane zbyt wczesnym zapytaniem o ocenę. Rozumiemy, że jest to niefortunne, gdy prośba o opinię dociera przed otrzymaniem zamówienia. Doceniamy Państwa cierpliwość i zobowiązujemy się do dostosowania naszych procedur, aby w przyszłości unikać takich sytuacji. Mamy nadzieję, że zamówiony towar spełni Państwa oczekiwania po jego otrzymaniu. Jeszcze raz przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie.

Przeżycia duchowe i smakowe nie z tej ziemii!

Zamówienie starannie zapakowane, dotarło bardzo szybko. Jakość kakao nie z tej ziemii. Przeżycia smakowe jak i duchowe.
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Dziękujemy za podzielenie się swoimi wrażeniami! Cieszymy się, że zamówienie dotarło szybko i było starannie zapakowane. To wspaniale słyszeć, że jakość naszego kakao spełniła Twoje oczekiwania, dostarczając niezapomnianych przeżyć smakowych i duchowych. Dążymy do tego, aby nasze produkty były nie tylko smaczne, ale również dostarczały wyjątkowych doświadczeń. Dziękujemy za Twoje wsparcie i zaufanie do naszej marki!
Szybką i sprawna wysyłka,super zapakowane
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Dziękujemy za pochwałę szybkości i sprawności naszej wysyłki oraz za uznanie sposobu pakowania. Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania i dołożyliśmy starań, aby Twoje zamówienie dotarło w nienaruszonym stanie. Jesteśmy tu dla Ciebie i zawsze staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Dziękujemy za zaufanie!
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Serdeczne podziękowania za przyznanie nam maksymalnej oceny! Każda pięciogwiazdkowa opinia jest dla nas potwierdzeniem, że idziemy we właściwym kierunku, dbając o satysfakcję naszych klientów. To dla nas wielka radość, że nasza ciężka praca przynosi efekty i jest doceniana. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za pięciogwiazdkową ocenę! Pozytywne opinie są dla nas nieocenionym źródłem motywacji. Dziękujemy, za docenienie jakości naszych produktów i usług. Zawsze staramy się oferować to, co najlepsze, i cieszymy się, że nasze starania są zauważane.
17 lis 2023
Ogólnie olej smakuje tak jak powinien, wygląd oraz zapach również. Gwiazdka mniej za butelkę, z której kiepsko się nalewa zwłaszcza na łyżkę, proponował bym zrobić jakąś formę korka, która by ten drobny problem rozwiązała. Cała reszta jest jak najbardziej w porządku
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości oleju. Twoja sugestia dotycząca ulepszenia butelki jest dla nas cenna i zostanie przekazana do odpowiedniego działu. Dziękujemy za pomoc w doskonaleniu naszych produktów!
Oryginalne wyroby, świetny smak, warte polecenia. Słodycze nietuzinkowe, prawdziwe wyroby czekoladowe - w porównaniu z przeładowaną tłuszczem i cukrem masową produkcją.
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze oryginalne wyroby i ich wyjątkowy smak spotkały się z Twoim uznaniem. Zależy nam na oferowaniu produktów wysokiej jakości, które wyróżniają się na tle masowej produkcji. Dziękujemy za polecenie naszych słodyczy i docenienie prawdziwego smaku czekoladowych wyrobów!
17 lis 2023
Pięknie opakowane produkty rewelacyjnej jakości, polecam każdemu!!!
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Bardzo dziękujemy za tak pozytywny komentarz! Cieszymy się, że opakowanie i jakość naszych produktów spełniły Twoje oczekiwania. Doceniamy Twoje polecenie i zaufanie. Dziękujemy za wsparcie i polecanie naszych produktów innym!
przemiły kontakt
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Dziękujemy za pozytywną opinię! Dbamy o to, by nasi klienci zawsze czuli się docenieni i wysłuchani. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dziękujemy za zaufanie!
13 kwi 2024
23 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Dziękujemy za ocenę w postaci pięciu gwiazdek! Bardzo nas cieszy, że jesteś zadowolony z naszych produktów lub usług. Twoje wsparcie i pozytywne opinie są dla nas niezwykle ważne. Dziękujemy za zaufanie!
Odpowiedź ze sklepu sopockamanufaktura.com
Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego produktu lub usługi. Jesteśmy tutaj, aby oferować najlepsze możliwe doświadczenia, więc Twoje uznanie jest dla nas bardzo ważne. Dziękujemy za wsparcie!