otomeble.pl- Logo - Opinie

otomeble.pl

Opinie (55) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (81)

Ważny od: 16 lut 2023
otomeble.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu otomeble.pl

Jakość wykonanej szafki - bardzo wysoka (bez zarzutu). Za to czas oczekiwania na wykonanie mebla mógłby być trochę krótszy. Ogólnie wszystko - ok.
Znalazłem w ofercie to co szukałem. Szybka dostawa.
Bardzo szybka wysyłka.
Polecam zakupy
AZ
Aneta Z.
Gryfów Śląski
23 mar 2024
Siedzisko z wieszakiem prezentują się bardzo ładnie. Łatwy montaż, szybka dostawa. Z pewnością jeszcze tu wrócę. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu otomeble.pl
Rewelacja !!! Takie opinie motywują nas do dalszej pracy i rozwoju. Dziękujemy za piękny komentarz i polecamy się na przyszłość !

Meble OK

Meble odpowiadają moim oczekiwaniom, trochę to trwało zanim dotarły do mnie, ale warto było czekać:)
30 mar 2024
Rewelacja !!! Dziękujemy za wystawienie opinii. Oczywiście czasami realizacja trwa kilka tygodni zwłaszcza na meble produkowane pod zamówienie ale zgadzamy się z Panią że na meble dobrej jakości warto poczekać trochę dłużej.
Dobrej jakości towar, szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu otomeble.pl
Dziękujemy za opinię ! Polecamy się na przyszłość pozdrawiamy serdecznie !
Odpowiedź ze sklepu otomeble.pl
Dziękujemy za opinię i poświęcony czas. Cieszymy się z udanej transakcji !
24 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu otomeble.pl
Dziękujemy za opinię i poświęcony czas. Cieszymy się z udanej transakcji !
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie! Życzymy Zdrowych i Rodzinnych Świąt
30 mar 2024
Dziękujemy za opinię zapraszamy ponownie !
30 mar 2024
Dziękujemy za poświęcony czas na podzielenie się opinią, to bardzo dobra wiadomość cieszymy się że jest Pan zadowolony z jakości wykonania jest to dla nas bardzo ważna informacja. Dziękujemy !!!
Meble ładne i solidnie wykonane z dużą dbałością o szczegóły. Profesjonalna i sympatyczna obsługa klienta. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu otomeble.pl
Dziękujemy Pani Agnieszko za wspaniałą opinię. Cieszymy się że jakość spełnia Pani oczekiwania i w przyszłości zapraszamy ponownie
3 mar 2024

Czas realizacji zgodny z opisem, bardzo dobre wykonanie, dobry kontakt, świetnie zapakowana przesylka. Polecam
Odpowiedź ze sklepu otomeble.pl
SUPER ! Takie opinie motywują nas do dalszych działań. Dziękujemy za poświęcony czas i cieszymy się że meble spełniły Państwa oczekiwania. Zawsze staramy się aby kontakt z klientem był na wysokim poziomie.
9 lut 2024
precyzyjnie pocięte części półki i przybory z dokładna instrukcją do matarzu .poleciłabym ok
9 lut 2024
Super !!! Dziękujemy Pani że jakość produkcji została doceniona. Ja również polecam nas na przyszłość pozdrawiam
3 mar 2024
Meble bardzo ładnie wykonane. Ogólnie rewelacja. Dziekujemy
30 mar 2024
Świetna wiadomość !!! Dziękujemy za wystawienie tak dobrej opinii, cieszymy się z udanej transakcji i zapraszamy ponownie
Zamówienie wykonano w terminie i jestem zadowolona z jakości.
Odpowiedź ze sklepu otomeble.pl
Dziękujemy za świetną wiadomość i poświęcony czas na wystawienie opinii. Cieszymy się że jakość spełnia Pani oczekiwania.
Bardzo ładny wieszak
Odpowiedź ze sklepu otomeble.pl
Cieszymy się że towar się Pani podoba, dziękujemy za świetną opinię i poświęcony czas, zapraszamy ponownie
25 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu otomeble.pl
Dziękujemy za bardzo dobrą opinię, zapraszamy ponownie