sklep.sulphur.com.pl- Logo - Opinie

sklep.sulphur.com.pl

Opinie (535) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (798)

Ważny od: 2 lis 2022
sklep.sulphur.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 cze 2023
Wszystko super. Znam markę od lat i kupuje regularnie… choć niektóre produkty zmieniły się w składzie mając w sobie nadto chemii, co traci sens dalszego użytkowania.. zwłaszcza błoto borowiny w wiaderku.. zaczęło mnie podrażniać.. takie produkty powinny być jak najprostsze i jak najbardziej naturalne w składzie… Ale mam swoich ulubieńców do których wracam. Błotko kupuje u konkurencji. Przydałaby się darmowa wysyłka powyżej określonej kwoty. Dziękuje za szybka wysyłkę, pozdrawiam

7 gru 2023
Zamówiłam m.in.mydło siarczkowe, a dostałam masło borowinowe.A tak mi zależało na tym mydle. Realizujcie zgodnie z zamówieniem!!

Opinie nt. sklepu sklep.sulphur.com.pl

Super.

Wszystkie produkty bardzo dobrej jakości. Szkoda tylko, że nie można kupić jednocześnie produktów- leków, których trzeba szukać w aptekach.
swietny sklep z szerokim asortymentem,produkty wysokiej jakosci i bardzo estetyczne,zamowienia realizowane szybko i bez problemow,dziekuje
piękny zapach kąpieli borowinowej i siarczkowej super design butelek (dystybutorek płynu do kąpieli w szyjce butelek)
10 mar 2024
Świetna jakość produktów, bardzo dobra obsługa klienta, wiarygodna firma. Szczerze polecam.
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Doceniamy Twoje zaufanie i cieszymy się, że nasze produkty i obsługa klienta spełniły Twoje oczekiwania. Dążymy do utrzymania naszego zaangażowania w doskonałość we wszystkim, co robimy.
Szybko , sprawnie i tylko chwalić . Jestem bardzo zadowolony z jakości produktów
10 mar 2024
Jakość produktów i sprawna obsługa - nie mam żadnych uwag, będę wracać. :-)
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Bardzo dziękujemy za twoją pochlebną recenzję i wybór Sklepu Sulphur! Staramy się dostarczać tylko najlepsze produkty wysokiej jakości i sprawną obsługę. To dla nas wiele znaczy, że jesteś zadowolony ze swoich doświadczeń i czekamy na ponowne spotkanie z Tobą wkrótce.
24 mar 2024
Kosmetyki bardzo dobre, kontakt na najwyższym poziomie, szczerze polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dziękuję bardzo za wspaniałą recenzję! Miło nam słyszeć, że masz pozytywne doświadczenia z nami w Sklepie Sulphur. Dążymy do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług i najlepszych produktów i cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
10 mar 2024
Bardzo mi się podoba.szybka dostawa i prezent w postaci 10% rabatu.
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że spodobała Ci się szybka dostawa i bonusowa zniżka w wysokości 10%. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie!
Obsługa szybka i rzetelna. Dostawa ekspresowa. Polecam
Ekspresowa wysyłka, produkty zgodne z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało szybko zrealizowane, a produkty spełniły Twoje oczekiwania. W Sklepie Sulphur staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości, a także szybką i sprawną obsługę. Jak zawsze, doceniamy Twój biznes!
Ekspresowa wysyłka, produkty wspaniałej jakości.
Bardzo szybka dostawa i produkt jak w opisie.
Produkty świetne. Realizacja szybka. POLECAM
zamówienie zrealizowane ok, siarka super
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Wielkie dzięki za twoją recenzję! Cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali najlepsze produkty i miło nam słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Jeszcze raz dzięki!
BK
Bozena K.
Tarnobrzeg
Ten produkt mógłby byc tańszy. reszta ok
Bardzo szybka przesyłka,dobry produkt.
Polecam, kosmetyki są genialne
Zgodne z opisem szybka wysylka
9 mar 2024
Ekspresowa wysyłka, dziękuje !
Szybko i sprawnie dostarczone