moto-tour.com.pl - akcesoria motocyklowe

Opinie (894) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4869)

Ważny od: 19 sty 2016
moto-tour.com.pl - akcesoria motocyklowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 lis 2023
Buty bardzo dobrze wykonane i wygodne. Kupiłem je już w zimie więc nie miałem jeszcze możliwości sprawdzić ich podczas jazdy ale myślę, że będę zadowolony.

21 kwi 2024
Złożyłem i opłaciłem zamówienie 2 tygodnie temu. Od tego czasu dostałem od sklepu aż 3 maile z prośbą o wystawienie opinii na temat zamówienia, a nie dostałem nawet jednej wiadomości o statusie realizacji zamówienia. Nawet informacji kiedy przewidują dostarczenie przesyłki. Bardzo słabe prosić klienta o opinię a nie informować go o jego zamówieniu, które jest w trakcie realizacji.

Opinie nt. sklepu moto-tour.com.pl - akcesoria motocyklowe

MK
17 mar 2024
Polecam ale przy zamawianiu żeczy które firma ściąga z zagranicy długi czas oczekiwania na przesyłkę w moim przypadku to było 10 dni od momentu zamówienia
Ekspresowa wysyłka, towar zgodny z opisem, wszelkie informacje na bieżąco tak wiec wszystko w jak najlepszym porzadku! Serdecznie polecam sprzedajacego!!!
16 mar 2024

Wszystko sprawnie i profesjonalnie

Wszystko sprawnie. Potem były pytania o głośniki do kasku - wszystko zostało skonsultowane z importerem Cardo, dostałem odpowiedzi, zgodnie z obietnicą.
Znośne ceny ale niestety czas oczekiwania dość długi. Zamawiałem MONOKEY GIVI, poszerzenie stopki SW-MOTECH, uchwyt na bak GIVI do KTM 1290 Advenure S.
17 mar 2024
Szybka wysyłka. Super opcja z InPost paczkomatem. Na oryginalnej stronie quad lock jest możliwość tylko zamówienia przez kuriera.
Rewelacyjna obsługa! Pomimo problemu z szybką została od reki wysłana inna wersja. Wszystko perfect i szybko
6 kwi 2024
Bardzo bogaty asortyment i proklienckie podejście, szczerze polecam. Jak zwykle zadowolonym klient.
Wszystko sprawnie i szybko, drugi raz kupowałem i drugi raz wszystko przebiegło bez zastrzeżeń
BS
Bartek S.
Ząbrowo
24 mar 2024
Jak zwykle wszystko w największym porządku. Szybko i zgodnie z zamówieniem. Polecamy.
23 mar 2024
Super sklep : szybka wysyłka, super kontakt, żadnych problemów. Szczerze polecam.
Bardzo dobry kontakt z sklepem i wybór artykułów dla fanów szybkości.🏍️🚴🏻
16 mar 2024
Rewelacyjna obsługa, pełen profesjonalizm, super kontakt, extra porady 👍
Mega turbo przesyłka! Doskonała obsługa, wszystko w punkt! Polecam!!!
Wszystko OK. Ładowarka działa bardzo dobrze , szybko ładuje .

Polecam w 100%

bezproblemowy kontakt, fachowe doradztwo, błyskawiczna wysyłka
23 mar 2024
Zamówienie zrealizowano szybko, towar zgodny z oczekiwaniami.
Szybka i bezproblemowa obsługa, sprawna dostawa, polecam.
Szybko sprawnie bezproblemowo. Zwrot też na piątkę :)
1 kwi 2024
Świetny kontakt ze sklepem i kompetentny sprzedający
1 kwi 2024

👍

Szybki czas realizacji. Świetny kontakt ze sklepem.