Corin Lingerie- Logo - Opinie

Corin Lingerie

Opinie (91) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (418)

Ważny od: 7 gru 2020
Corin Lingerie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 lis 2023
Brakuje w ofercie zmysłowości. Kolor czerwony jest mocno ciemny- ładniejszy byłby jaśniejszy. Filtry rozmiarów na stronie nie działają...

8 maj 2023
Umiarkowanie jestem zadowolona gdyż już pierwszego dnia użytkowania drut „ wyszedł” z miseczki 😏 myślę że słabo była przeszyta nitka lub jej zabrakło. To samo dotyczy bocznej części, bardzo słabe okazały się nici skoro puściły.

Opinie nt. sklepu Corin Lingerie

10 lis 2023
Miła Pani, Dziękujemy, że podzieliła się Pani z nami swoimi spostrzeżeniami. Co do zmysłowości, cóż Corin zawsze słynął z klasycznej oferty i z tego jesteśmy DUMNI. Jakość, doskonałe surowce, dobre podtrzymanie biustu, świetna konstrukcja - na to stawiamy. Nad odbiorem kolorów nie dyskutujemy, to kwestia względna ;) Kolor Sienny 12885 jest oznaczony w sklepie jako rubinowy a nie jasnoczerwony i taki posiadamy w sprzedaży. Dla jednej osoby jaśniejszy byłby ładniejszy, dla drugiej nie. Filtry rozmiarów postaramy się sprawdzić i naprawić. Pozdrawiamy Panią serdecznie - Zespół Corin
15 cze 2023

Najlepsze biustonosze na świecie

To jest zdecydowanie moja ulubiona i jedyna firma w której kupuję biustonosze. Pierwszy biustonosz kupiłam kilka lat temu i służy mi nadal. Mam ich kilka. Ja osobiście mam swoje ulubione modele Spacer Virginia oraz Full Cup Aurora. Samej Virginii mam 8 sztuk w różnych kolorach. Za pierwszym razem wahałam się ponieważ wydawał mi się bardzo drogi. Teraz wiem, że jest wart swojej ceny. Mam rozmiar 75F i trudno mi było dobrać rozmiar w typowych sklepach sieciowych. Finał był taki że kupowałam niewłaściwy rozmiar. Biustonosze te co posiadam są bardzo wygodne, uszyte z najwyższą starannością, bardzo dobrze trzymają biust, nie uwierają, materiały są najwyższej jakości. Właściwie nie potrafię podać żadnych minusów. Cena nie jest minusem ponieważ długo mi służą i w związku z tym warte są tyle. Jest jeszcze jedna (od niedawna) fanka Corin - moja córka (65F). Kupiłam jej ostatnio 4 nowe biustonosze, po raz pierwszy dla niej tej firmy. Jest bardzo zadowolona, nic nie muszę zwracać. Powiedziała że tak wygodnych jeszcze nie miała. Ogólnie przestrzegam przed sklepami internetowymi z bielizną, gdzie jest olbrzymi wybór, piękne zdjęcia itp. Mam sprawę w UOKiK z takim jednym, wiec teraz już wiem że Corin to sprawdzony sklep.
18 wrz 2023
Droga Klientko, Pani komentarz jest wyjątkowy, tak jak nasze Klientki. Cieszymy się z każdej opinii, a te tak piękne jak słowa od Pani, powodują, że z radością witamy każdy dzień i z radością w sercu patrzymy w przyszłość. Będziemy zawsze dokładali wszelkich starań, żeby wszystkie nasze Klientki, były tak zadowolone jak Pani. Moc serdeczności przesyłamy z centralnej Polski. Zespół Corin
13 lip 2023
Realizacja zamówienia błyskawiczna, biustonosz bardzo piękny, wygodny, wytworny. Czekam na kolor niebieski i ecru.
5 cze 2023
Bardzo podoba mi się produkt. Jest dokładnie taki, jak w katalogu. Bardzo dobra jakość i wygląd. Ew. do polepszenia - zwiększenie dostępności salonów, w których można obejrzeć model w realu, przed zakupem (brak w dużym mieście, jakim jest Wrocław).
27 cze 2023

Wysoka Jakość

Podoba mi się krój i jakość biustonoszy. To co mogłoby zostać poprawione - bardzo mi brakuje dostępności większej ilości kolorów przy biustonoszu Spacer. Chciałam kupić go w kolorze antracytowym, ale dla mojego rozmiaru 65 D nie był dostępny :-(
19 wrz 2023
Miła Klientko, jesteśmy wdzięczni za miłą opinię, dotyczącą jakości jak i kroju, cieszymy się, że jest Pani zadowolona. Co do uwagi na temat dostępności w kolorach modelu Virginia 17871, spieszymy poinformować, że w ciągłej dostępności tego modelu mamy kolory beżowy, czarny i biały. Pozostałe kolory to jednorazowe odsłony Fashion, które dostępne są do momentu wyprzedania i z reguły nie są przez nas ponownie produkowane. Tak mamy skonstruowaną ofertę. Proponujemy zapisanie się do newslettera, w którym zawsze informujemy o jakimś nowym kolorze, który został wyprodukowany w ograniczonej ilości. Mamy nadzieję, że inne kolory jakie zaoferujemy, spodobają się Pani na tyle, że zastąpią ten upragniony antracytowy, który już niestety nie będzie dostępny. Pozdrawiamy serdecznie Corin
8 cze 2023
wszystko, rozmowa z konsultantką, merytoryczna, życzliwa, pełny profesjonalizm, błyskawiczna dostawa, pięknie zapakowany towar, a na końcu, komfort biustonosza. Jest perfekcyjny. pozdrawiam i bardzo Państwu dziękuję.
18 wrz 2023
Życzliwa Klientko, To my z serca dziękujemy, za zaufanie i te wszystkie piękne pochwały. Będziemy się starać, żeby zawsze tak było. Przesyłamy moc serdeczności z centralnej Polski, cały Zespół Corin
21 wrz 2023

Najlepszy stanik w życiu

Dziękuję bardzo za ostatnie zamówienie, leży jak szyty na miarę, lepszego stanika chyba nigdy nie miałam mimo kupowania w dobrych sklepach z bielizną, jeszcze raz dziękuję! Agnieszka Kwiatkowska
22 wrz 2023
Miła Pani Agnieszko, cieszymy się na równi z Panią, że nasz produkt zachwyca. To my dziękujemy za zaufanie i zapraszamy po inne nasze biustonosze z pianki Spacer. A ten zakupiony, niech się sprawdza jak najdłużej. Uśmiechy serdeczne przesyłamy całym zespołem Corin
2 lis 2023

Super bielizna

Szybka wysyłka. Bardzo wygodna bielizna. Jestem fanką linii Virginia, mam ją prawie we wszystkich kolorach. Mile widziane akcje rabatowe ( niestety Virginia jest często z nich wyłączona).
9 lis 2023
Nasza Przemiła Wierna Klientko, Dziękujemy za piękną opinię. Cieszymy się, że nasz hitowy biustonosz Virginia 17871, spełnia Pani oczekiwania. Co do promocji, staramy się często uatrakcyjnić ofertę dla naszych Klientek. W przypadku modelu Virginia, nie zawsze jest to możliwe. Pozdrawiamy serdecznie z Pabianic - Zespół Corin
4 cze 2023
Na plus profesjonalna obsługa, ekspresowa wysyłka zamówienia oraz jakość bielizny. Minus - bardzo wybrakowana rozmiarówka:(
16 wrz 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia, ze specjalnym uwzględnieniem mojej prośby. Specjalne podziękowania dla Pani Moniki.
18 wrz 2023
Droga Klientko, Jeśli tylko możemy pomóc, zawsze się staramy, żeby nasze przemiłe Klientki były zadowolone. Cieszymy się, że w Pani przypadku udało się spełnić marzenie. Polecamy się zawsze serdecznej pamięci! Pozdrawiamy Zespół Corin, wraz z Panią Moniką ;)
20 wrz 2023
Szybka realizacja, biustonosze bardzo dobrej jakości, świetnie wyglądają, zresztą noszę biustonosze tej firmy od lat
9 cze 2023
Szybka dostawa moich ulubionych staników! To już kolejne moje zakupy tego modelu, wygodniejszych nigdy nie miałam !
JK
Joanna K.
Nadarzyn
6 cze 2023
Bardzo lubię robić zakupy właśnie tutaj! Szybka dostawa, znana od wielu lat jakość, obsługa pierwsza klasa!
7 cze 2023
Wszystko jest super, biustonosze są piękne i wygodne, zgodne z opisami. Jedyny mankament to wysokie ceny.
10 cze 2023
Dostawa bardzo szybko doszła. Biustonosz jest naprawdę super. To już mój drugi z tej wersji.
20 sie 2023

Polecam - zakup na 5 gwiazdek

Dostawa na drugi dzień.Towar piękny i pięknie zapakowany. Polecam.
28 lis 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Troszkę staranniej zapakować:)
MM
23 lis 2023

Godne polecenia

Duży wybór, dobra cena dzięki obniżce, znakomita jakość.
17 lis 2023
Błyskawiczna dostawa,produkt zgodny z opisem
29 lis 2023
Szybko, sprawnie, zgodnie z opisem.