merg.plOpinie

: 1 514Bardzo dobryCertyfikowany sklep

merg.pl- Logo - Opinie
merg.pl- Logo - Opinie

merg.pl - Sukienki Szpilki Sandały Balerinki Torebki Botki

Merg od wielu lat dostarcza obuwie i odzież dla kobiet, mężczyzn. Znajdziesz tu również piękne skórzane torebki na każdą okazję. Naszą filozofią jest podążanie za najnowszymi światowymi trendami w modzie oraz dostarczanie Ci produktów o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu, a równocześnie w przystępnych cenach. Merg – Kochamy modę!
Firma Handlowo-Usugowa "Gremi" Michał Rek
Stodolna 86
21-400 Łuków
Michał Rek

Opinie nt. sklepu merg.pl

4.82/5.00

Jestem naprawdę zachwycony: wybrałem dla siebie nieodpowiednią teczkę męską i w ciągu dni (piątek,sobota,niedziela,poniedziałek>>we wtorek w południe mam odebraną inną wybraną przeze mnie.) Towar b. dobry i b. dobrze zapakowany. Chwalić kogoś to ja specjalnie nie lubię. Tutaj się zdecydowałem. Poszło wszystko wg najlepszych wyobrażeń. Dziękuję. Klient z Olkusza.
Czytaj dalej 1 osoba uznała to za pomocne Pokaż wszystkie pozytywne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalej 1 osoba uznała to za pomocne Pokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu merg.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Wczoraj
Od złożenia zamówienia wszystko potoczyło się bardzo sprawnie. Otrzymywała informacje na temat przesyłki. Dotarła w terminie. Bardzo cenię sobie możliwość płacenia gotówką przy odbiorze.Również żetelne informację na temat możliwości zwrotu. Towar zgodny z zamówieniem. Jakość zgodna z oczekiwaną.DZIĘKUJĘ.
Torebka zgodna z opisem.. Ładna. Buty również. Jestem zadowolona z towaru i szybkiej realizacji zamówienia.
Wczoraj
Zamówiony produkt - torebka spełnił moje oczekiwania. Przesyłka dotarła bardzo szybko. Polecam ten sklep.
Zamówiony produkt spełnił oczekiwania. Dostarczony w obiecanym terminie. Profesjonalna obsługa. Polecam.
Wczoraj
Szybka dostawa. Torebka spełniła moje oczekiwania. Wykonana ze skóry w bardzo dobrym gatunku. Polecam.
Wczoraj
Zachwycający jest ten kaptur komin z wełną jasnoszary.Polecam wszystkim ten zakup i tego sprzedawce.
Kupiłam dwie skórzane torby. Towar zgodny z opisem, bardzo dobrej jakości. Szybka dostawa. Polecam.
Szybka dostawa, dobra jakość towaru Trochę brak bardziej szczegółowej prezentacji torebek
Dobra jakość produktów, terminowa dostawa, bieżąca informacja o realizacji zamówienia
Szybka i profesjonalna obsługa.Towar zgadza się z opisem.Polecam.
Piękny komplet ‼️ Rewelacyjne obsługa sklepu. Gorąco polecam 👍
 pomocny (1)
Super szybka obsługa, towar jak na zdjęciu. Gorąco polecam.
 pomocny (1)
Wyczerpujący opis produktu oraz wybór dostawy i płatności
 pomocny (1)
Torebka wykonana z bardzo dobrej skóry i jest ładna.
Transakcja przebiegła pomyślnie. Torba super.
wszystko szybko, sprawnie profesjonalnie
Wszystko prawidłowo