merg.plOpinie

: 1 352Bardzo dobryCertyfikowany sklep

merg.pl - Sukienki Szpilki Sandały Balerinki Torebki Botki

Merg od wielu lat dostarcza obuwie i odzież dla kobiet, mężczyzn. Znajdziesz tu również piękne skórzane torebki na każdą okazję. Naszą filozofią jest podążanie za najnowszymi światowymi trendami w modzie oraz dostarczanie Ci produktów o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu, a równocześnie w przystępnych cenach. Merg – Kochamy modę!
Firma Handlowo-Usugowa "Gremi" Michał Rek
Stodolna 86
21-400 Łuków
Michał Rek

Opinie nt. sklepu merg.pl

4.74/5.00

Merg.pl to najlepszy sklep internetowy jaki znam. Bardzo dba o swojego klienta, towar bardzo dobrej jakości, obsługa też bardzo profesjonalna. Często robię zakupy przez internet i różnie to wygląda, natomiast ten sklep internetowy mogę polecić z całą odpowiedzialnością.
 Odpowiedź ze sklepu merg.pl
Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa. Dają one dużą motywację do dalszego udoskonalania naszych produktów i usług.
Czytaj dalej

Czterodniowy czas realizacji zamówienia nie wystarczył pracownikom by sprawdzić stan fizyczny sukienki. Dotarła do mnie z wielką dziurą przy zamku. Zostałam narażona na koszty dostawy i zwrotu towaru, który dotarł do mnie wadliwy z winy sklepu. Łącznie 85 złotych, bo była to dostawa zagraniczna. Nie polecam sklepu. Jakość sukienki pozostawia też wiele do życzenia. Pozaciągane nitki przy koronce.
 Odpowiedź ze sklepu merg.pl
Szanowna Pani, przy każdym produkcie informujemy kiedy może on zostać wysłany. Zazwyczaj są to 1-2 dni robocze (weekendy lub dni świąteczne nie są wliczane). Jeśli produkt ma wadę to oczywiście udostępniamy możliwość darmowej reklamacji. Przykro nam z powodu Pani negatywnych doświadczeń. Jest to przypadek niezwykle rzadki i dokładamy wszelkich starań by tego typu problemy nie występowały.

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu merg.pl

Profesjonalna obsługa. Towar zgodny z opisem. Szybka wysyłka. Dogodne formy płatności i dostawy. Polecam zakupy w tym sklepie.
Bluzka, którą zamówiłam spełniła moje oczekiwania. Portfel jest raczej średniej klasy, ale za te pieniądze...
Wczoraj
Wszystko w najlepszym porządku, szybka i sprawna dostawa, towar bardzo dobrej jakości. Polecam.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi sklepu. Towar wspaniały. Polecam ten sklep Dziękuję
Profesjonalna obsługa. Towar zgodny z opisem. Polecam.
Wczoraj
Torebka bardzo ładna. Wszystko zgodne z opisem.
Bardzo dobrze zorganizowana obsługa
Wspaniała obsługa,dobry kontakt.
Wszystko ok ,polecam !!!!
Szybko i sprawnie.
Nie otrzymałam jeszcze przesyłki
pomylono kolor zamówienia
Sukienka i złote sandałki rewelacyjne. Piękniejsze niż na zdjęciach. Wysoka jakość materiału i wykonania. Wymiary zgodne z tabelą. Jest to mój kolejny zakup w sklepie merg. Sklep godny polecenia i zaufania.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu torebki w Waszym e-sklepie. Torebka spełniła moje oczekiwania.Posiada dwie przegrody w środku torebki (na której bardzo mi zależało ).