gr-7.eu - Siła natury dla Twoich włosów- Logo - Opinie

gr-7.eu - Siła natury dla Twoich włosów

Opinie (30) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (30)

Ważny od: 27 wrz 2023
gr-7.eu - Siła natury dla Twoich włosów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu gr-7.eu - Siła natury dla Twoich włosów

Po tygodniu małe zmiany w kolorze.

Po tygodniu używania odsiwiacza (1 butelka wystarczyła), zgodnie z zasadami 2x dziennie bez mycia, otoczenie zauważyło u mnie blond zamiast srebrnych włosów. Kontynuuję kurację z drugą butelką. Czekam na ostateczny rezultat.
4 kwi 2024
Póki co szybka i profesjonalna obsługa i krótki czas oczekiwania na towar. Teraz czekam na efekty stosowania
20 mar 2024
Potwierdzam, świetny środek do zachowania pięknej naturalnej barwy włosów. Bardzo polecam.
Odsiwiacz do włosów naprawdę działa! Szczerze Polecam!
3 kwi 2024
29 mar 2024
29 mar 2024
24 lut 2024
23 lut 2024
18 lut 2024
Z dnia na dzień widać jak kolor się zmienia, super tylko tak jak jest zalecane; minimum musi być centymetr wlosów wtedy zauważyłem efekty od razu
29 sty 2024
Chyba najważniejsze jest , że środek działa.
9 lut 2024
Super produkt, szybko dostarczony. Polecam!
13 lut 2024
polecam po miesiącu stosowania widać efekt
16 lut 2024
13 lut 2024
3 lut 2024
22 sty 2024
20 sty 2024
28 gru 2023
Najlepszy produkt jaki znalazłem na polskim rynku. W ciągu roku (mam średniej długości, gęste i w 90 % siwe włosy) zużywam ok 4 opakowań. Nie jest to tanie w porównaniu z innymi odsiwiaczami ale efekt jest naprawdę bardzo dobry. Włosy wyglądają bardzo naturalnie i jeżeli ktoś nie wie to nie wpadnie na to, że to efekt stosowania preparatu, a tym bardziej farbowania. Oczywiście cena mogłaby być zdecydowanie niższa albo promocje większe. To główna i chyba jedyna wada