Recea.pl - sklep z odzieżą męską.Opinie

Recea.pl - sklep z odzieżą męską.- Logo - Opinie

Recea.pl - sklep z odzieżą męską. - Każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli chcesz zmienić lub odświeżyć swoją garderobę to w tym sklepie internetowym znajdziesz zawsze najmodniejsze ubrania. Szukasz modnej kurtki na zimę lub ciepłej bluzy to dobrze trafiłeś. W ofercie znajdziesz także spodenki, t-shirty lub polówki. Pamiętaj że zawsze masz możliwość zwrotu lub wymiany i sprzedawany towar jest w ciągu 24h. Wejdź i przejrzyj naszą ofertę modnych męskich ubrań i wybierz coś dla siebie.
P.H. BE TRENDY ANNA BARTNIK-KOSTRZEWSKA
al. Solidarności 7
07-100 Węgrów
CEIDG REGON 141054765
Maciej Kostrzewski

Opinie nt. sklepu Recea.pl - sklep z odzieżą męską.

4.73/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Recea.pl - sklep z odzieżą męską.

Filtruj  Sortuj Trafność
Szybka reakcja na zamówienie i krótki czas oczekiwania na paczkę. Bardzo fajne ciuchy
Bardzo słabej jakości materiał , rozmiar zaniżony o 3 numery
Recea.pl - sklep z odzieżą męską.- Logo - Opinie
Odpowiedź ze sklepu Recea.pl - sklep z odzieżą męską.
W trosce o komfort zakupów w karcie każdego produktu znajduje się tabela z rozmiarami, dzięki czemu Klienci w każdym momencie mogą dobrać odpowiedni rozmiar. Dlatego bardzo nam przykro, że nasz produkt nie spełnia Pańskich oczekiwań, ale zgodnie z przysługującymi Panu prawami może Pan odstąpić od transakcji i dokonać zwrotu produktu. Pozdrawiamy
Solidna firma, realizacja szybko, zgodnie z zamówieniem. Polecam. Musiałem wymienić kurtkę bo nie spełniała moich oczekiwań, bez problemu.
Bardzo fajne ciuchy już parę razy zastanawiałem na tej stronie internetowej bez problemu wysyłka wszystko na czas polecam
Produkt b. udany elegancki i modny. Nic nie można zarzucić. Dziękuję
Produkty jak w opisie, bezproblemowo i pewnie! Polecam
Ogólnie wszystko OK. Może miałem inne oczekiwania jeśli chodzi o golf ale to już moje odczucia raczej. Troszkę ponaciągany sweter w transporcie i nie bardzo chciały się cofnąć te zmiany. Może z czasem przybierze właściwy kształt.
Ekspresowa wysyłka, kurteczka super.polecam z całego serca
sprawnie, szybko, zgodnie z opisem polecam
obsługa i towar dobry
Gorąco polecam
Profesjonalne podejście do klienta bardzo dobry kontakt zero problemów z wymianą w przypadku nieodpowiedniego rozmiaru. Jakość towaru zgodna z opisem. Zakupy w tym sklepie to przyjemność. POLECAM
Wszystko super.
ok. dobry towar
Super!
BARDZO DOBRA ROZMIARÓWKA,OGÓLNIE NOSZĘ "M" ALE CO SKLEP TO NIE PASUJE BO ZA MAŁE,ALBO PASUJE ALE RĘKAWY ZA KRÓTKIE,ALE ZARYZYKOWAŁEM I ZAMÓWIŁEM DWIE KURTKI "M". OGÓLNIE KUPIĆ CHCIAŁEM JEDNĄ KURTKĘ,ALE PO ZALOGOWANIU DOSTAŁEM RABAT JEDNORAZOWY NA 2-IE DZYSZKI WIĘC POSZUKAŁEM W ICH PROMOCJACH I DRUGAZA ZA 60 WYSZŁA ZA 40. POLECAM BO WYGLĄDAJĄ SPOKO,NO CHYBA ŻE TYLKO NA MNIE. ALE MODELEM NIE JEST
bardzo szybka dostawa-towar zgodny z opisem -mam zastrzeżenia do serwisu dotyczy darmowej dostawy- serwis podaje powyżej 100 zł.darmowa dostawa co jest nie zgodne ze stanem faktycznym -kwota zakupu 116.97 zł.+ koszt wysyłki 18.00 zł.wiec gdzie ta darmowa dostawa.
Ogólnie ciuszki ok obsługa szybka tylko na rozmiarach trzeba uważać niższe niż standardowo zawsze mam XL A tu niespodzianka XXL ;-)
Komfortowo w każdym aspekcie realizacji zamówienia. Kontakt, termin dostawy, zgodność z opisem - doskonałe.