zlowokazje.pl

Opinie (301) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1082)

23 gru 2023
Wszytko w porządku ale myślę że jak przy większych zakupach był by jakiś gratis np od wydanych 400-600 coś dorzucić wydaję że mieli byście więcej zamówień zależy od tego co dorzucić pozdrawiam i życzę wesołych świąt 🤗🤗

19 wrz 2023
Badziew, nie wart złamanego grosz

Opinie nt. sklepu zlowokazje.pl

LG
Leszek G.
Nowy Tomyśl
3 mar 2024
Wysłano złe zamówienie, nie umie się doprosić abym dostał towar za który zapłaciłem, jak udowodniłem , że pomylono towar to już zero kontaktu z ich strony, nie polecam , oszuści
Odpowiedź ze sklepu zlowokazje.pl
Panie Tomaszu, przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za złożenie u nas zamówienia. To bardzo irytujące że otrzymał Pan inny produkt niż na zdjęciu na naszej stronie internetowej. Było to spowodowane błędem na naszej stronie (na zdjęciu znajdował się starszy model produktu). Przepraszamy za to. Ten problem został rozwiązany po uzgodnieniu z Panem dogodnego sposobu, w tym przypadku wybrał Pan zwrot części kosztów zamówienia. Jeżeli jednak nie jest Pan zadowolony z rozwiązania - prosimy o kontakt z nami.
Nie ten towar wysłano. W opakowaniach znajduje się inny towar niż na opakowaniu. Dodatkowo brak komunikacji z waszej strony
Odpowiedź ze sklepu zlowokazje.pl
Drogi Kliencie, przed wszystkim chcielibyśmy podziękować za złożenie u nas zamówienia. To bardzo irytujące że został dostarczony niewłaściwy produkt! Rozumiemy również że wystąpiły problemy z komunikacją. Zawsze staramy się jak najszybciej odpowiadać na wiadomości od naszych klientów a wszystkie sprawy traktujemy bardzo poważnie. Najmocniej przepraszamy za niedogodność. Prosimy o pilny kontakt z nami drogą telefoniczną lub mailową - postaramy się jak najszybciej rozwiązać ten problem.
Przesyłka od 7 lutego jeszcze nie dotarła a dzisiaj jest 20 luty!
Odpowiedź ze sklepu zlowokazje.pl
Pani Joanno, przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za złożenie u nas zamówienia. Bardzo przykro jest nam słyszeć że paczka po tak długim czasie nie została jeszcze dostarczona! Najmocniej przepraszamy za niedogodność. Prosimy o pilny kontakt z nami drogą mailową lub telefoniczną - postaramy się dla Pani jak najszybciej rozwiązać ten problem.
14 lut 2024

namiot

Namiot w świetnej cenie. Super jakość, gruby materiał i wykonanie na plus. Informacje o przesyłce aktualizowane na bieżąco. Polecam!