dlapodlogi.pl

Opinie (120) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (507)

Ważny od: 3 wrz 2020
dlapodlogi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 kwi 2023
Jestem bardzo zadowolona z zakupów, choć pierwszy raz miałam styczność z firmą Osmo, to spełniła moje oczekiwania, opis produktu ze strony trafny, wysyłka szybka, cena dobra, produkt wydajny. Kupiłam produkt 125 ml na próbę, w celu sprawdzenia koloru, okazał się piękny, więc domawiamy większą pojemność + olejowosk. Super sklep, polecam!

1 paź 2023
Nie otrzymałam zamówienia

Opinie nt. sklepu dlapodlogi.pl

3 kwi 2023
8 paź 2023

Wielkie odkrycie w ułatwieniu pielęgnacji parkietów . Otrzymałam doskonały zestaw do…

Otrzymałam doskonały zestaw do pielęgnacji moich parkietów. Wielkie ułatwienie , doskonały efekt końcowy po użyciu nowych środków czyszczących i nabłyszczających rozprowadzonych bardzo wygodnym w zastosowaniu mopie ze spryskiwaczem. Polecam!
17 lip 2023
Bardzo szybka wysyłka, profesjonalny sklep, szczegóły chemi którą kupiłem opisane bardzo dobrze, co jest przydatne szczególnie laikom, polecam
2 wrz 2023
Szybka dostawa, pięknie zapakowane. Olej musiał długo leżeć bo trzeba było mieszać mieszadłem. Oczywiście to nie problem.
28 sie 2023
Wszystko w porządku. Produkty bardzo dobrej jakości, szybka dostawa. Jestem usatysfakcjonowana, polecam sklep.
8 paź 2023
Wydajny olej , ale jesli w nim jest wosk pszczeli , nie jest wegański. Zmiencie na vegeterian , albo natural
25 kwi 2023
bardzo wysoki standard obsługi Klienta, indywidualne podejście, ekspercka wiedza o produktach
17 kwi 2023
Kupiłem dobry kit do podłogi spełnia swoje zadania i szybka dostawa , także wszystko super
25 kwi 2023

Realizacja zamówienia bardzo szybka. Preparat wydajny i daje oczekiwany efekt. Polecam.
17 paź 2023

Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po umyciu paneli daje mocne 10/10.
23 wrz 2023
Jestem bardzo zadowolona.Zero problemow.Zamówienie -dostawa bezproblemowo.Polecam
15 sie 2023
Ocena bardzo wysoka, profesjonalne podejscie do klienta. Jestem zadowolony.
15 maj 2023
Szybka obsługa, dobry wybór towarów, produktu jeszcze nie wypróbowałam.
4 kwi 2023
Zamówienie zgodne z oczekiwaniem. Dobra obsługa. Zrealizowane o czasie
28 lip 2023
Szybka i bezproblemowa obsługa jak i dostawa towaru. Gorąco polecam.
24 cze 2023
Wszystko super i bardzo błyskawiczna przesyłka+ słodki upominek:)
7 paź 2023
Bardzo dziękuję za szybką i bezproblemową dostawę !!!!!!!!!!!!!!!
25 wrz 2023
Bardzo dobry produkt, dobra cena, dobra obsługa, szybka dostawa.
22 maj 2023
Szybka realizacja zamówienia i wysyłka. Dość szeroki wybór.
4 paź 2023
ok. Szybko otrzymalem towar. Jeszcze nie zdążylem go użyc.