kochamoliwki.pl- Logo - Opinie

kochamoliwki.pl

Opinie (482) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1102)

Ważny od: 8 gru 2021
kochamoliwki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 maj 2023
Oliwki są na ogół pyszne, dostawa szybka, opakowanie super. Niestety uważam, że ostatnio oliwki są za słone.

Po raz kolejny papryczki nadziewane serem po paru dniach przechowywania w lodówce w oryginalnym opakowaniu sfermentowały. Pudełka z zawartością najpierw spuchły a potem samoczynnie otworzyły się. Produkt nie nadawał się do spożycia.

Opinie nt. sklepu kochamoliwki.pl

Oliwki przepyszne - smakują wyśmienicie: jędrne, soczyste, smaczne. Poza tym świetna dostawa - oliwki super zapakowane, terminowa przesyłka, wszystko ok. Na pewno będę korzystać i polecać innym ten sklep.
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Pani Kasiu dziękujemy za wspaniałą opinię! Jesteśmy zachwyceni, że nasze oliwki spełniły Pani oczekiwania i że była Pani zadowolona z naszej dostawy. Cieszymy się, że będzie Pani korzystać z naszego sklepu i dziękujemy za polecenie go innym!
BF
Bożena F.
24 mar 2024
Wszystkie produkty bardzo smaczne.oliwki jędrne doskonale nadziane ,rewelacyjne do sałatek i na przystawki do koreczków serem a także do zupy portugalskiej .
24 mar 2024
Cieszymy się, że nasze produkty przypadły Ci do gustu! Oliwki faktycznie świetnie sprawdzają się w różnych potrawach i dodają im wyjątkowego smaku! Dziękujemy za Twój komentarz i za to, że wybrałeś nasz sklep. Jeśli będziesz potrzebował więcej pysznych przysmaków, zawsze jesteśmy do dyspozycji!
Lubię zamawiać w KochamOliwki. Produkty są zawsze świetnie zapakowane, dostawa jest szybka. I oczywiście wszystko jest pyszne! Polecam.
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Dziękujemy za miłe słowa i za zaufanie! Cieszymy się, że nasz sklep spełnia Pani oczekiwania pod względem jakości produktów, pakowania i dostawy. Zachęcamy do dalszych zakupów!
Bardzo szybka dostawa (już na drugi dzień od zamówienia przesyłka jest u mnie), wszystko jest świeże i dobrze zapakowane.
31 mar 2024
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z szybkiej dostawy i jakości naszych produktów. Naszym celem jest zapewnienie świeżości i starannej obsługi każdego zamówienia. Zapraszamy ponownie!

Produkty bardzo dobrej jakości, opakowania dobrze zabezpieczone podczas transportu. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Twoje oczekiwania pod względem jakości, a także że byłeś zadowolony z zabezpieczenia opakowań podczas transportu. Doceniamy Twoje polecenie!
Kolejne moje zakupy w tym sklepie :) Wszystko bardzo sprawnie !!! klient zadowolony w 100%
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupów! Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego sklepu. Zawsze staramy się zapewnić szybką i profesjonalną obsługę naszych klientów!
9 mar 2024
Oliwki przepyszne! Bardzo dobrze zapakowane, ekspresowa wysyłka. Polecam!
9 mar 2024
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że nasze oliwki przypadły Ci do gustu i że jest Pani zadowolona z naszej szybkiej wysyłki oraz starannego pakowania. Dziękujemy za polecenie naszego sklepu!
EL
Ewa L.
Lublin
Oliwki pyszne jak zwykle. Szybciutka dostawa. Polecam ten sklep
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że nasze oliwki przypadły Pani do gustu i że była Pani zadowolona z szybkiej dostawy. Doceniamy polecenie naszego sklepu i zapraszamy ponownie!
10 mar 2024
Bardzo dobre oliwki dobrze i ładnie zapakowane bardzo polecam 😀
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze oliwki spełniły Twoje oczekiwania i że doceniłeś staranne zapakowanie produktu!
Jeżeli chodzi o mnie to moje smaki. Super polecam wszystkim
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty przypadły Ci do gustu i że chcesz je polecić innym. Twój entuzjazm motywuje nas do dalszej pracy!

Super jakość! Błyskawiczna dostawa!

Super jakość, bezpieczne opakowanie i błyskawiczna dostawa!
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania, a dostawa przebiegła sprawnie. Zapraszamy ponownie!
Smak oliwek obłędny! Jedna uwaga: poproszę o więcej!:)
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Cieszymy się, że smak oliwek przypadł Ci do gustu! Dziękujemy za Twoją opinię!
Trzeba spróbować i już zawsze będziesz je jeść
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Dziękujemy za Twój pozytywny komentarz! Cieszymy się, że nasze produkty przypadły Ci do gustu. Zachęcamy do dalszego delektowania się nimi i zapraszamy ponownie do naszego sklepu!
Super ogóreczki pikantne Dobra cena...
9 mar 2024
Dziękujemy za Twoją opinię! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze pikantne ogórki spełniły Twoje oczekiwania!

Wszystko jest super. Polecam znajomym.
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszych produktów. Doceniamy rekomendację i mamy nadzieję, że również znajomi będą zadowoleni z zakupów u nas!
Zawsze zamówienie dostarczane na czas.
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Dbamy o to, aby zapewnić szybki i terminowy transport zamówień!
wszystko jest w porzadku jak zawsze.
31 mar 2024
Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dbamy o to, aby każde zamówienie było realizowane z najwyższą starannością. Zapraszamy do ponownych zakupów!
Szybko świetna jakość szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Bardzo dziękujemy za Pana opinię! Jesteśmy zadowoleni, że był Pan zadowolony z jakości naszych produktów oraz szybkości dostawy. Doceniamy wsparcie i zapraszamy ponownie w przyszłości!
Wszystko na najwyższym poziomie
Odpowiedź ze sklepu kochamoliwki.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Zachęcamy do ponownych odwiedzin naszego sklepu i życzymy udanych zakupów!
Bardzo dobrej jakości produkty
24 mar 2024
Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Pani oczekiwania pod względem jakości. Dziękujemy za pozytywną opinię!