superkrzesla.pl

Opinie (75) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (75)

Ważny od: 6 cze 2023
superkrzesla.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Super szybka obsluga. To juz drugi moj zakup i polecam kazdemu kto chce miec dobry krzesło. Pierwsz raz jak kupiłem bardzo konkrztnie mi doradzili ( chodzilo o kilka krzesel do pracowni) a drugi zakup juz dokonalem sam czytajac opisy produkt. Wszystko sie zgadzalo wiec na pewno polecam.

14 kwi 2024
"Badziew" chiński w czystej postaci, towar o takim wykonaniu nie powinno być w ogóle w sprzedaży, niedoczyszczone, niedomalowywane, ubytki niepouzupełniane, widać miejsca łączeń w elementach krzesła: - cena zupełnie nieadekwatna do jakości i zastosowanych materiałów krzesła - brak jakiegokolwiek zabezpieczenia pod biegunami typu gumowa, silikonowa czy filcowa podkładka; - brak oznaczonych miejsc mocowań elementów: E,M; - brak kleju typu wikol do kołków mocujących elementy: F,G; - instrukcja mało czytelna, przy bardziej skomplikowanym mebelku kto nie ma technicznego zmysłu to ........ !!!;

Opinie nt. sklepu superkrzesla.pl

14 kwi 2024
Ocena negatywna wynika z tego, ze pomimo niezrealizowania zamówienia dot. ławy Nea (233 zł) i wystawienia faktury korygującej w/w kwocie -233 zł od 16.04.2024 nie mogę otrzymać zwrotu tej kwoty. Telefon który podają jako kontakt nikt nie odbiera. Rozumiem, że czasami są problemy ale klientowi należy się wyjaśnienie i zwrot kwoty za niezrealizowane zamówienie.

Super szybka obsluga i profesjonalne doradztwo

16 lis 2023
Jestem zachwycona jakością mebli. Wszystko idealne i doprecyzowane co do detala. Te meble są robione z duszą i wyjątkowością w jednym, dziękuje że mogę zaznać takiej sztuki we własnym domu!
DP
Dora P.
Gdynia
28 sie 2023

Przejrzysty sklep z ogromnym asortymentem

Ogromny wybór mebli tak do biura, jak i do domu, w szerokim przekroju cen - na większy i mniejszy budżet. Łatwa nawigacja po sklepie, przejrzystość i łatwość zakupów - ogromny plus.
6 wrz 2023
super szybko i sprawnie poszło mi zamówienie, czytelna i przejrzysta strona internetowa z dużym wyborem towaru , bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą :)
18 sie 2023

Bardzo dobra obsługa

Pomoc w wyborze, sprawna obsługa klienta. Ogromny wybór asortymentu. Wszystko, czego potrzebowałam do mieszkania w jednym miejscu ❤️

SUPER!

Krzesła pięknie się prezentują! Dobrze wykonane, brak ostrych krawędzi. Obsługa bez zarzutów, łatwy kontakt. szybka realizacja.
10 paź 2023

Polecam wszystkim!

Polecam dla wszystkich! Super sklep z super meblami! Dobre ceny i mili pracownicy! Przesyłka przyszła bardzo szybko do Niemiec.
16 lis 2023
Bardzo miła obsługa, pełen profesjonalizm i „okraszony” wspaniałym humorem:) polecam, kolejne krzesła tylko tu:)
3 sie 2023
Krzesło, które na pewno posłuży na dłużej. Solidne i miękkie - a o to mi głównie chodziło. Polecam!

POLECAM

Bardzo szybka realizacja zamówienia, miła obsługa, łatwy kontakt. Towar zgodny z opisem. POLECAM
Profesjonalna obsługa, towar najlepszej jakości. Realizacja ekspresowa. Polecam!!
7 gru 2023

super sklep towar 1 jakosci

super sklep towar 1 jakości
19 wrz 2023
Super miła i ekspresowa obsługa, piękne krzesła, polecam i na pewno wrócę przy następnych zakupach