Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe- Logo - Opinie

Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

Opinie (145) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (295)

6 lut 2024
Świetna obsługa, konkurencyjne ceny, fachowa wiedza w systemach. Zamówiłem sobie nieodpowiedni do moich kamer rejestrator. Szybki kontakt mailowy i dobór odpowiedniego sprzętu oraz wymiana. Polecam!

13 kwi 2024
Dostawa na terenie Polski express! Szukałam w zacnego zestawu do monitoringu który będzie monitorował ogród i domu podczas mojej nieobecności o samym systemie będę mogła się wypowiedzieć aż do mnie dotrze ze względu na to że czytałam i szukałam odpowiedniego systemu wraz z wysyłką do Bułgarii. Aczkolwiek we chwili składania zamówienia występował błąd mimo faktu że sklep oferuje wysyłkę do większości krajów z ich listy. Dlatego też jedynie 3 gwiazdki. Skoro jest możliwość wysyłki do kraju jak Bułgaria wystarczyło się skontaktować z kupującym wysłałam nawet zapytanie. Niestety kurier z Polski do Bułgarii kosztował mnie kolejnych 100zl, na sam system jestem ciekawa aż wkoncu dojdzie.

Opinie nt. sklepu Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

30 cze 2024
Kontakt wzorowy, dopasowanie zamówienia także, przesyłka nadana niezwłocznie dotarła kompletna i nie uszkodzona + film instruktażowy. Kamery śmigają
Szybka i sprawna obsługa, zamówiony sprzęt dotarł bardzo dobrze zabezpieczony . Polecam
10 lip 2024
5 lip 2024
28 cze 2024
3 cze 2024

Monitoring domu

Zakupiłem zestaw monitoringu 2 kamery IP HIKvision IP CAM-B4 4Mpx Poe. Bardzo dobry kontakt. Szybka realizacja zamówienia,wszystko jak w opisie jakość bardzo dobra,montaż i uruchomienie sprzętu proste przydatne firmowe filmiki. Monitoring uruchomiony wszystko jest ok.Napewno będę dalej od Was zamawiał. Pozdrawiam
29 maj 2024
Podobało mi się szybkie załatwienie zwrotu urządzenia i przelanie kasy na konto. Szybkie info o braku na dzień zamawianego sprzętu no i mogłem poszukać innej oferty Wojtek
22 cze 2024
Szczegółowe opisy urządzeń są na plus. Przesyłka dotarła po 2 dniach też na plus. Mam nadzieję że fakturę doślą, bo nie otrzymałem dołączonej do przesyłki.
24 cze 2024
Szybka obsługa, dobry kontakt ze sprzedającym . Bardzo pomocne filmy instruktażowe.
25 cze 2024
Towar zgodny z opisem. Wszystko działa jak należy. Pozdrawiam.