6PAK Nutrition

Opinie (202) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (367)

Ważny od: 21 lis 2022
6PAK Nutrition spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Suplementy są naprawdę w porządku. Smak interesujący i głęboki. Przypomina mi dzieciństwo. Dobra mieszalność produktów, brak grudek. Za to na wielki minus są miarki, które dostałem w suplementach. W białku porcja białka to 30g a miarka ma 70 i to bez podziałki. Porcja kreatyny to 6g a miarka jest na pewno większa, znowu bez podziałki i bez opisu ile wgl ma ml. Rekomendowana porcja cytruliny to 3g a miarka znowu 10 ml, bez podziałki. Jak na taką popularną firmę i z tak dobrą jakoś produktów jest to co najmniej dziwne, że nie mają odpowiednich miarek co do produktów. Pierwszy lepszy syrop z apteki ma lepsze miarki z podziałkami co 10ml. Chyba, że Państwo zakładacie, że każdy ma w domu wagę kuchenną :') to inny temat. Dlatego tylko 4/5... Ps. Załączam zdj z markami produktów (cytruliny i kreatyna)

18 sty 2024
pierwsza paczka, którą otrzymałem nie zawierała całości zamówienia, dopiero po kontakcie z Panią Angeliną otrzymałem resztę brakujących produktów. wysyłka miała odbyć się w ciągu 24h, a w sumie na całość musiałem czekać ponad tydzień...

Opinie nt. sklepu 6PAK Nutrition

Ocena zamówienia

Wszystko było zgodnie z oczekiwaniami...

...czyli tak jak lubię najbardziej. Prosty proces składania zamówienia. Dobre opisy produktów na stronie. Zgodnie z obietnicą dostawa natychmiast, a nawet szybciej :). Pięknie zapakowane w mocne pudełko, mam wrażenie że natychmiast po dokonaniu płatności, i następnego dnia miałem u siebie przesyłkę. Polecam.
Pełny profesjonalizm. Transakcja przebiegła wzorowo,bez najmniejszych problemów. Z pełna odpowiedzialnościa polecam !
Zakupy według tego co oczekiwałem. Wysyłka express. Zamówione rano. Przesyłka na następny dzień w paczko.

Przede wszystkim smak ...

Przede wszystkim ,smak malin, konsystencja ,cena też jest adekwatna do produktu.

Witam

Bardzo szybka wysyłka, bardzo dobrej jakości białko
Dobrze spakowane i dostarczone na czas...
Szybka realizacja zamówienia
10 mar 2024