6PAK Nutrition- Logo - Opinie

6PAK Nutrition

Opinie (345) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (585)

Najistotniejsza pozytywna opinia

7 mar 2024
Suplementy są naprawdę w porządku. Smak interesujący i głęboki. Przypomina mi dzieciństwo. Dobra mieszalność produktów, brak grudek. Za to na wielki minus są miarki, które dostałem w suplementach. W białku porcja białka to 30g a miarka ma 70 i to bez podziałki. Porcja kreatyny to 6g a miarka jest na pewno większa, znowu bez podziałki i bez opisu ile wgl ma ml. Rekomendowana porcja cytruliny to 3g a miarka znowu 10 ml, bez podziałki. Jak na taką popularną firmę i z tak dobrą jakoś produktów jest to co najmniej dziwne, że nie mają odpowiednich miarek co do produktów. Pierwszy lepszy syrop z apteki ma lepsze miarki z podziałkami co 10ml. Chyba, że Państwo zakładacie, że każdy ma w domu wagę kuchenną :') to inny temat. Dlatego tylko 4/5... Ps. Załączam zdj z markami produktów (cytruliny i kreatyna)

Najistotniejsza negatywna opinia

18 sty 2024
pierwsza paczka, którą otrzymałem nie zawierała całości zamówienia, dopiero po kontakcie z Panią Angeliną otrzymałem resztę brakujących produktów. wysyłka miała odbyć się w ciągu 24h, a w sumie na całość musiałem czekać ponad tydzień...

Opinie nt. sklepu 6PAK Nutrition

28 cze 2024
Biało dobre tylko zamówień został zmienione na 2 białka truskawkowe a miało być czekaladowe . Ale tak to wszytko 💪👊🤝👊
Odżywki białkowe rewelacyjne-smak i konsystencja super-nie pienią się i nie mają sztucznego smaku.Skład również ok.
21 cze 2024
Wszystko dostarczone szybko i sprawnie, ładnie zapakowane Wszystko git napewno jeszcze skorzystam

Białko bardzo smaczne, świetna rozpuszczalność, kreatyna git ;) mega szybka wysyłka 👌
14 cze 2024
Wysyłka dotarła z prędkością światła, poniżej 48h od momentu zakupu.
14 cze 2024
Każdy jeden smak, to coś, czym można się delektować .
Jestem bardzo zadowolony polecam tą firmę każdemu
17 cze 2024
Masło orzechowe polecam wszystkim bardzo dobre 🙂
23 cze 2024
Fajne produkty i szybka wysyłka. Polecam
24 cze 2024
Szybka wysyłka, dobre produkty.
15 cze 2024
Super i szybka wysyłka