Naprawa-Hulajnogi.pl- Logo - Opinie

Naprawa-Hulajnogi.pl

Opinie (9) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (30)

Ważny od: 21 lip 2022
Naprawa-Hulajnogi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 maj 2023
16.05 zakupiona hulajnoga przez stronkę, 17.05 telefon że niestety ale ktoś kupił wszystkie 11 sztuk na firmę w tym samym momencie, Pan z którym rozmawiałem nie chciał zostawiać mnie z niczym i dostałem lepszy model w tej samej cenie. Więc spokojnie mogę polecić, szybka realizacja, chrześniak zadowolony z prezentu.

14 wrz 2023
zamówiłem dętkę do hulajnogi elektr. zgodnie z wzorem jak na waszym zdjęciu, a wy przysłaliście mi inną, która nie nadaje się do tylnego kola tej hulajnogi i nawet nie odpowiadacie na mój email w tej sprawie
WR

Opinie nt. sklepu Naprawa-Hulajnogi.pl

Najgorsza firma w którym kupowałem rzeczy od 5 lutego czekam na przesyłkę a mamy dziś 19 do dziś nie otrzymałem paczki.Nie polecam ty kupować.
Odpowiedź ze sklepu Naprawa-Hulajnogi.pl
Dzień dobry, niestety przesyłka od 5 dni znajduje się po stronie firmy kurierskiej. Dopiero w dniu dzisiejszym została umieszczona w paczkomacie odbiorczym. Niestety nasza interwencja nie wpłynęła na czas dostawy. Za sytuację bardzo przepraszamy.
26 maj 2023

Jak najbardziej polecam, wszystko bez problemów

2 wrz 2023
Bardzo szybka i profesjonalna obsługa zamówienia. Towar dostarczony jak w opisie i bezpiecznie zapakowany
30 kwi 2023
szybki odbiór, dobra jakość wykonania hulajnogi
15 wrz 2023
WR
14 wrz 2023
Odpowiedź ze sklepu Naprawa-Hulajnogi.pl
19 wrz 2023
Chcielibyśmy serdecznie przeprosić za wszelkie niedogodności związane z otrzymaniem nieprawidłowego towaru. Jesteśmy świadomi, że dostarczyliśmy produkt, który nie spełnia oczekiwań. Najprawdopodobniej ze względu na duże zainteresowanie naszym sklepem, wystąpił błąd magazyniera i omyłkowo spakował inny towar. Staramy się na bieżąco odpowiadać na wiadomości, ale w niektórych sytuacjach, przerasta to nasze moce przerobowe i wtedy może zdarzyć się wpadka :) Pozdrawiamy