Wink Lashes - #1 rzęsy magnetyczne i DIY

Opinie (81) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (81)

Ważny od: 28 lis 2023
Wink Lashes - #1 rzęsy magnetyczne i DIY spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Najbardziej odpowiadają mi modele aurora i sassy na większe wyjście. Model sassy jest ekstra, jednak w pełnej wersji wymiarowej jest za długi, trochę "traci fason" po zredukowaniu 2-3 magnesów, może udałoby się stworzyć taki model w wersji half lashes? Ogólnie rzęsy są niesamowite, stosuje codziennie od kilku miesięcy i zapomniałam czym jest tusz do rzęs :) Przeciętnie używam ok 40 razy rzęsy, teraz podliczyłam i aktualne opakowanie eye linera użyłam już 54 razy a końca nie widać :) (starsza wersja, więc wydajność pewnie też będzie fajna :)) Zakupiłam też kilka par paznokci press on, jestem bardzo zadowolona. Nosiłam przez tydzień model średni migdał, te jasne przyklejone na naklejkę. Bardzo fajna opcja, paznokcie nie niszczą się, trzymają się bardzo dobrze. Po tygodniu musiałam się trochę napracować kopytkiem, bo nie schodziły jakoś łatwo :) przeżyły mocne testy w przygotowaniach świątecznych+ jednoczesnej opiece nad 7- tygodniowym niemowlakiem :) fajnie gdyby modele podzielone były na "węższą" i "szerszą" płytkę, idealnie połowa paznokci pasuje mi, pozostała jest dużo są szeroka :) To są kosmetyczne rzeczy, bo produkty macie świetne :)

Wiązałam z tym produktem duże nadzieje dlatego, że mam alergię na klej do rzęs stosowany w gabinetach stylistek. Niestety... Podjęłam kilka prób założenia tych rzęs - gdy kleju jest za dużo - rzęsy sklejają się, nie da się w nich spać, rano oczy zaropiałe. Gdy użyje się mniej kleju rzęsy się nie trzymają, odpadają po kilku godzinach. W dodatku - kępki rozwalają się przy zdejmowaniu mimo tego, że robię to bardzo delikatnie. Cena niestety nie jest adekwatna do jakości. Jako produkt do użycia na jedno wieczorne wyjście - ok, jako rzęsy, które mają się trzymać 5 dni - zdecydowanie nie.

Opinie nt. sklepu Wink Lashes - #1 rzęsy magnetyczne i DIY

Rzęsy są ok choć dość często przychodzą zupełnie różne choć zamawiam zawsze ten sam model. Niestety po dwóch czy trzech razach użytkowania potrafi się odkleić od nich pasek. Eyeliner niestety mi się bardzo nie sprawdza poprzedni był wydajniejszy i mocniejszy . Przy tym nowym rzęsy potrafią się odkleić w ciągu dnia az strach pomyśleć co będzie podczas mocnych upałów.....
Te rzęsy to coś cudownego! Mam uczulenie na standardowy klej, używany w salonach do przedłużania rzęs, więc z bólem serca musiałam się z nimi pożegnać. Od pierwszej kępki zakochałam się w rzęsach DIY 🤩 nie dość, że łatwo się je zakłada już od pierwszego razu, to efekt jest jak po wyjściu z salonu. Wspaniała alternatywa dla osób z alergią ✨ Dziękuję!
7 kwi 2024
Generalnie ładne, ale po kilku godzinach nie trzymają się już mocno, szczególnie końce (mam wersję half), dlatego jedną zgubiłam. Ale efekt bardzo ładny rzęs
Niby wszystko ok ale rzesy są zbyt delikatne, wypadają pojedyncze rzesy, kępki się rozrywają trzeba bardzo uważać żeby nie zepsuć paska.
Odpowiedź ze sklepu Wink Lashes - #1 rzęsy magnetyczne i DIY
Dziękujemy za opinię, na pewno postaramy się to poprawić w bliskiej przyszłości!

Bomba!

Pierwszy raz zakładałam te rzęsy i było to bardzo proste. Świetny produkt! Na pewno kupię ponownie, polecam.
Świetne rzęsy, delikatne w sam raz na naukę klejenia. Serdecznie polecam.
21 kwi 2024
Polecam sprzedawce
Aplikacja super
13 kwi 2024
13 kwi 2024

Ocena rzęs-bardzo się odklejają

Samo zamówienie było bardzo szybkie, natomiast pokładałam wielkie nadzieję w tych rzęsach ale się rozczarowałam... strasznie się odklejają i nie wygląda to estetycznie
6 kwi 2024
Nie otrzymałam zamówienia!
Odpowiedź ze sklepu Wink Lashes - #1 rzęsy magnetyczne i DIY
Dzień dobry, zamówienie było opóźnione z powodu braku modelu za co bardzo serdecznie przepraszamy! Udało nam się skontaktować i wymienić model na inny. Pozdrawiamy :)
16 mar 2024

Ogólnie polecam

Jeżeli miałabym ocenić firmę, to wszystko w jak najlepszym porządku. Co do produktów to mam tylko klej z wysuszaczem (nie pamiętam jak to się pisze) i remover. Klej jest dobry, ale 5 dni to raczej nie będzie się trzymał. Nie uznaję jednak tego za wadę. Gdyby dłużej trzymał, to rzęsy przy wzroście wyrywały by te, które rosną wolniej. Remover natomiast działa bardzo dobrze